Kosmetyki z aktywnym tlenem

Kosmetyki z aktywnym tlenem

W powietrzu, którym oddychamy, znajduje się 21% tlenu. Tylko jego niewielka ilość przenika przez skórę i dostaje się do komórek, by je właściwie odżywić.Dzięki zastosowanej innowacyjnej, długotrwałej i specjalistycznej technologii natleniania, odpowiednio skoncentrowanej dawce tlenu i wysokiemu ciśnieniu, powstają produkty, które docierają do głębokich warstw skóry, aktywując metabolizm komórek.

Jak działa tlen w kosmetykach?

Atomy tlenu w naszej technologii łączą się strukturalnie z pierwiastkami substancji kosmetycznej, dzięki czemu w momencie zastosowania na skórze, nie ulatniają się tylko przenikają jako „pary” do skóry przenosząc  to co znajduje się w strukturze kosmetyku – kolagen, witaminy, kwasy. Dzięki zastosowaniu technologii tlenowej, przenikanie substancji zawartych w kosmetyku do skóry wzrasta kilkudziesięciokrotnie względem innych kosmetyków, nawet tych najdroższych. Skóra nabiera lepszego kolorytu, staje się bardziej nawilżona, gładka i elastyczna. Z czasem znikają także zmarszczki i poprawie ulega kondycja skóry.

O2skin YouTube 2560x1440 2Zalety i efekty natleniania skóry

Główną zaletą natleniania jest wielokrotnie wzmocnienie działania wszystkich składników kosmetyku, tlen przyśpiesza działanie i zwiększa skuteczność kosmetyku. Tlen pobudza komórki i zmusza je do efektywniejszej pracy. Poprawia również ukrwienie skóry dzięki czemu w krótkim czasie skóra nabiera ładnych żywych kolorów, staje się jędrniejsza i gładsza Wprowadza wszystkie składniki odżywcze do głębszych warstw skóry, dzięki czemu skuteczność jest intensywniejsza. Efekty utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku zwykłych kosmetyków. Kosmetyki dzięki zawartości tlenu przyśpieszają procesy regeneracji skóry. Tworzą warstwę ochronną przed szkodliwymi czynnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Przy regularnym stosowaniu preparat głęboko nawilża skórę, zwiększa jej gęstość, poprawia sprężystość i sprawia, że staje się ona jędrniejsza. W przypadku młodej skóry serum także zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.

o2_skin-kremBeGlossy poleca:

Tlenowy Głęboko Nawilżający Krem na dzień (30% Tlenu) Aktywne działanie dotleniające wyraźnie wygładza i rozjaśnia skórę, nadając jej promiennego blasku. Intensywne i głębokie nawilżenie skóry na poziomie komórkowym.

Poza doskonałym Oxygen Deep Moisturizing Day Cream, w serii produktów marki O2skin znajdują się: serum Oxygen Water, Oxygen moisturizing – nourishing night cream, Oxygen lifting day cream, Oxygen lightening cream – eye gel .

 

Krem Oxygen Deep Moisturizing Day Cream oraz inne ekskluzywne kosmetyki znajdziesz w GOLDENBOX No.8, który jest dostępny w comiesięcznej subskrypcji.

BLOG_BANNER-GB8

 

 

Leave a Reply