Kosmetyki do makijażu codziennego i make-up art’u

Kosmetyki do makijażu codziennego i make-up art’u

Jeśli szukasz kosmetyków do makijażu, dzięki którym wyczarujesz zarówno piękny, świeży i codzienny makijaż, ale także coś mocniejszego na wielkie wyjście – sprawdź asortyment marki MIYO. To młodzieżowa marka skierowana dla przedstawicielek „pokolenia milenialsów” oraz „generacji Z”.

aboutPoznaj markę MIYO

MIYO powstało z potrzeby zabawy kolorem i makijażem, to alternatywa dla kobiet młodych duchem flirtujących z trendami i bawiących się słowami – Beauty is your Duty. Marka wyróżniająca się szeroką gamą kolorystyczną, której najbardziej rozpoznawalnym produktem są wysoce napigmentowane cienie do oczu, uwielbiane i polecane przez blogerki i vlogerki. Paletki cieni są stosowane zarówno przez profesjonalistów jak i przez amatorów rozpoczynających swoją przygodę z makijażem. MIYO to marka pełna świeżości,  pomysłów, innowacji i trendów, która za główne swe zadanie stawia odpowiedz na pytanie – Jak zrewitalizować kod glamour dla nowego pokolenia?

To wszystko zachowując dbałość o jakość produktów, niejednokrotnie porównywalną do marek z „wyższej półki”  przy zachowaniu niskich cen, dostępnych dla każdego „portfela”.

IMG_6461MIYO – Lip Me Lipstick

Współczesny sposób na matowy makijaż ust. Mocno napigmentowana formuła z łatwością się rozprowadza, dając lekkie, pudrowe wykończenie i pokrywając usta eleganckimi, wyrazistymi kolorami. Pomadkę nakładaj na usta w dwóch warstwach przy użyciu pędzelka. W każdym pudełku beGLOSSY Sweet Love znajdziesz pomadkę Lip Me Lipstick w intensywnym kolorze! Zamów swoje pudełko już teraz. Testuj, poznawaj, odkrywaj!

BLOG_BANNER_ZAWARTOSC

Leave a Reply