Kosmetyki sygnowane nazwiskami największych projektantów i gwiazd świata mody

Kosmetyki sygnowane nazwiskami największych projektantów i gwiazd świata mody

Moda i makijaż od zawsze idą ze sobą w parze. Na najważniejszych tygodniach mody przedstawiane są nie tylko fashion trendy modowe i  urodowe. Te dwa światy są ze sobą ściśle powiązane Z pewnością to kieruje markami kosmetycznymi przy podjęciu decyzji o stworzeniu wspólnych projektów z największymi domami mody. Tak właśnie powstają kosmetyki sygnowane nazwiskami największych projektantów i gwiazd świata mody.

kiss-me-karl-karl-lagerfeld-beautyKarl Lagerfeld + ModelCo

Produkty powstały z połączenia wizji znanego projektanta i australijskiej marki ModelCo. Wyróżniają je wysoka jakość oraz wyrafinowane opakowania nawiązujące do znaków rozpoznawczych Karla Lagerfelda, takich jak biały kot czy podobizna projektanta.  Kolekcja obejmuje ponad 50 produktów do makijażu twarzy, oczu i ust oraz akcesoriów. Kultowy pędzel z tej kolekcji znajdziesz w boxie BeGlossy GOLDENBOX No.8.

.

d86d8c6f96b7a745010d63c5f1ba70b5Haley Balwin for ModelCo

Haley Balwin jest znaną amerykańską modelką. W zeszłym roku jej rozpoznawalność znacznie wzrosła, a to za sprawą ślubu z idolem nastolatek- Justinem Bieberem. Wraz z australijską marką ModelCo stworzyła linię 25 kosmetyków do makijażu i pielęgnacji. Tusz sygnowany nazwiskiem Haley Balwin znalazł się w boxie BeGlossy GOLDENBOX No.8.

.

catrice-2388838Dawid Tomaszewski by CATRICE

Dawid Tomaszewski to uznany polsko-niemiecki projektant mody, na co dzień mieszkający i pracujący w Berlinie. Wraz z marką CATRICE stworzył limitowaną edycję ekskluzywnych produktów do makijażu. Opakowania kosmetyków odzwierciedlają unikatowe, charakterystyczne wzornictwo jego kolekcji.

.

2ec6ce7d529acea428bf07b26a2680e5Kylie Cosmetics by Kylie Jenner

Kylie Jenner to jedna ze znanych sióstr Kardashian. Na fali popularności postanowiła założyć własną markę makijażową. Jej flagowym produktem są zestawy Kylie Lip Kit- matowe pomadki w płynie w zestawie z konturówką. Obecnie na stronie marki znajdziemy  produkty do makijażu z każdej kategorii.

.

ad2377c8cd6751c02b62f93918e7d69bPolskie domy mody

Polscy projektanci nie pozostają w tyle i także tworzą swoje kosmetyki lub użyczają nazwiska do linii znanych marek. Przykładem może być współpraca Mariusza Przybylskiego z marką tołpa. . Wiele domów mody decyduje się na stworzenie własnych, oryginalnych zapachów, m.in. duet Paprocki&Brzozowski, Bohoboco czy Michał Szulc. Perfumy od sławnych projektantów są najczęściej wydawane w limitowanych edycjach i nawiązują do konkretnych kolekcji.

 

 

Jeśli uwielbiasz kosmetyki i chciałabyś je testować, kup subskrypcję GOLDENBOX i ciesz się ekskluzywną przesyłką co miesiąc.

BLOG_BANNER-GB8

Leave a Reply