Mamy już 5 lat!

Mamy już 5 lat!

Czy wiesz, że pierwsze pudełko dla Was stworzyliśmy dokładnie 5 lat temu? W marcu 2012 roku do Polek trafił box GLOSSY i okazało się to miłością od pierwszego wejrzenia! Moda na boxy subskrypcyjne błyskawicznie opanowała miłośniczki kosmetyków, które teraz regularnie zamawiają pudełko niespodziankę i testują produkty w domowym zaciszu.

Czy wiesz właściwie czym jest beGLOSSY?

To usługa, która pozwoli Ci co miesiąc odkrywać kosmetyki w sposób pełen emocji i przyjemności. Eksperci beGLOSSY przygotują dla Ciebie kompozycję co najmniej 5 mini produktów kosmetycznych, starannie dobranych do kobiecych potrzeb. Taki zestaw trafi prosto do Twojego domu, gdzie wygodnie będziesz mogła przetestować i poznać wyselekcjonowane dla Ciebie kosmetyki. Comiesięczna wysyłka jest bardzo ekscytująca i wiąże się z wielkim wyczekiwaniem na pudełko, gdyż zamknięte w nim kosmetyki są niespodzianką. Mogą to być perfumy, balsamy, kosmetyki do makijażu, pielęgnacji ciała i włosów, a także lakiery do paznokci i inne ciekawe produkty kosmetyczne. W ofercie pudełek beGLOSSY pojawiają się również boxy adresowane do mężczyzn, a także edycje limitowane na specjalne okazje.

mamy już 5 lat

Czy wiesz ile pudełek dla Was przygotowaliśmy?

Zaczynaliśmy od przygotowywania regularnych edycji, które ukazywały się co miesiąc. Obecnie w portfolio beGLOSSY znajdują się również pudełka dla mężczyzn, różnorodne edycje specjalne oraz nowa linia pudełek GOLDEN BOX. Raz na kwartał wydajemy beGLOSSY Magazyn, a niemal każdego dnia na naszej stronie pojawiają się nowe artykuły. W listopadzie 2016 roku wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientek i wprowadziliśmy możliwość zakupu pojedynczych kosmetyków w naszym sklepie. beGLOSSY to teraz nie tylko boxy subskrypcyjne – to społeczność, w której tysiące kobiet dzielą się swoimi opiniami, oczekiwaniami i testują kosmetyki.

mamy już 5 lat

Mamy już 5 lat, więc nasze marcowe pudełko nazwaliśmy beGLOSSY Birthday Edition! Różowe, klasyczne pudełko wypełnione jest kosmetykami od najlepszych producentów z całego świata. Produkty w nim zawarte odświeżą Twoją kosmetyczkę i pozwolą poznać nowości na rynku. Nie można tego przegapić!

Leave a Reply