Manaslu Outdoor – marka dla aktywnych

Manaslu Outdoor – marka dla aktywnych

Lubisz aktywność, sport i spędzanie czasu na świeżym powietrzu? Nie wszystkie kosmetyki są w stanie zaspokoić Twoje potrzeby wynikające jednocześnie z życia w mieście oraz częstych wypadów na łono natury. Poznaj produkty Manaslu Outdoor, które zostały stworzone dla osób takich jak Ty.

Polska marka

Manaslu Outdoor to młoda polska marka, która swoją premierę miała w marcu 2019 roku. W swoich produktach łączą miłość do kosmetyków i aktywności fizycznej. Promują aktywny tryb życia, zarówno ten w przestrzeni miejskiej, jak i na łonie natury. Dlatego też kremy Manaslu Outdoor to niezawodna ochrona i pielęgnacja w jednym. Ambasadorami marki są m.in. Artur Małek, członek kadry narodowej we wspinaczce wysokogórskiej, Paulina Ligocka utytułowana polska snowbordzistka.

 

Produkty do zadań specjalnych

Kremy Manaslu Outdoor to kompleksowa pielęgnacja i ochrona przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak promieniowanie UV, mróz oraz wiatr. Tworzą barierę przed wnikaniem do skóry szkodliwych zanieczyszczeń powietrza, co przyda się szczególnie np. podczas uprawiania sportów w dużych aglomeracjach, ale także w trakcie codziennego przemieszczania się po mieście. Kremy Manaslu Outdoor chronią skórę, a jednocześnie ją pielęgnują, nawilżają i odżywiają, dzięki czemu pozostaje zdrowa i pełna blasku.

 

Manaslu OutdoorBeGlossy poleca:

Krem City Outdoor SPF 30 to krem idealny dla osób żyjących w aglomeracjach, trenujących w mieście oraz jako codzienny kosmetyk do pielęgnacji. Składnik Pronalen Bio- Protect®, czyli ekstrakt z żeń-szenia, jabłka, brzoskwini, pszenicy i jęczmienia, chroni skórę przed wpływem zanieczyszczeń środowiska. Olej z marakui i winogron nawilżają i dotleniają skórę. Przed działaniem wolnych rodników chroni ekstrakt z jarmużu bogaty w witaminę A i C. Kremy zawiera także filtr ochronny SPF30.  Produkt jest przebadany dermatologicznie, a aż 87% składników jest pochodzenia naturalnego. Dodatkowo w kremie City Outdoor SPF 30 nie znajdziesz substancji odzwierzęcych, więc będzie odpowiedni dla wegan. Krem marki Manaslu polecamy zarówno Paniom, jak i Panom.

Krem City Outdoor SPF 30 znalazł się w edycji GOLDENBOX No.21 wraz z innymi produktami do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała. Więcej informacji na temat wszystkich produktów z tego pudełka znajdziesz na stronie BeGlossy. Jeśli chcesz dołączyć do Klientek GOLDENBOX, już teraz możesz zamówić subskrypcję lub pakiet.

Manaslu Outdoor

Leave a Reply