Maska z proteinami na 4 sposoby

Maska z proteinami na 4 sposoby

Maski i odżywki do włosów powinny być nieodłącznym elementem pielęgnacji pod prysznicem. Ułatwić ją mogą produkty wielofunkcyjne. W pudełku BeGlossy „Zostań w domu” znalazła się maska z proteinami do włosów GLISS, która intensywnie regeneruje i można ją używać na 4 sposoby. Jakie? Przeczytasz poniżej.

Intensywnie regenerujące maski do włosów działają aż na 4 sposoby – w zależności od rodzaju aplikacji zapewniają zarówno lekką, jak i intensywną pielęgnację włosów. Wszystkie produkty z tej serii zawierają 96% składników pochodzenia naturalnego. Nowe maski Gliss Protein+ to 3 cudowne warianty przeznaczone do włosów cienkich, suchych lub farbowanych.

Maska z proteinami na 4 sposoby

  1. Dla delikatnej pielęgnacji. Maseczki możesz używać zanim zaaplikujesz szampon, aby zabezpieczyć delikatne kosmyki włosów przed użyciem produktu myjącego. Wystarczy nałożyć ją na 2/3 długości mokrych lub suchych włosów . Omijając nasadę głowy. Następnie pozostawić na 2-3 minuty i spłukać, przystępując do standardowego mycia.
  2. Jako odżywka dla łatwego rozczesywania. Po umyciu włosów możesz wypróbować maskę z proteinami standardowo. Nakładając i spłukując po 2-3 minutach pod prysznicem.
  3. Czas na intensywną pielęgnację! Maskę GLISS użyjesz także jako produkt silnie regenerujący, nakładając ją na min. 10 minut i owijając włosy ręcznikiem.
  4. Kuracja bez spłukiwania! Nałóż niewielka ilość na osuszone po myciu końcówki włosów i nie spłukuj.

Maska odżywiająca

Żółta maska odżywiająca 4w1 z proteinami soi i masłem shea przeznaczona jest do zniszczonych i cienkich włosów. Odżywia, wzmacnia strukturę włosów i chroni końcówki.

Maska nadająca blask

Różowa maska sprawia, że włosy stają się błyszczące, dzięki zawartości protein soi i oleju z orzechów babassu. Przeznaczona jest głównie dla włosów zniszczonych i farbowanych, aby zachować ich żywy kolor i przywrócić ekstra blask.

Maska nawilżająca

Nawilżenie włosów to bardzo ważny element ich pielęgnacji. Niebieska maska oprócz protein soi zawiera masło kakaowe, dzięki czemu pięknie pachnie. Sugerowana jest dla włosów zniszczonych i suchych, które potrzebują odbudowy. Zapewnia włosom równowagę nawilżenia oraz wzmacnia je i zabezpiecza przed łamliwością.

Jeśli chcesz przetestować jedną z masek Gliss Protein+, zamów pudełko BeGlossy „Zostań w domu”.

Leave a Reply