Na co zwrócić uwagę przy wyborze płynu do płukania?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze płynu do płukania?

Każda z nas dba nie tylko o swoją cerę, ale również o wygląd i wizerunek. Czyste i pachnące ubranie dodaje nam pewności siebie i sprawia, mamy o wiele więcej energii. Od teraz nie musisz martwić się, czy uzupełniłaś swoją stylizację odpowiednim zapachem. Dzięki codziennemu stosowaniu koncentratu do płukania tkanin Silan Fresh Sky Twoje ubrania zachowają otulający zapach na dłużej. Tym razem sprawdzimy, na co zwrócić uwagę przy wyborze płynu do płukania.

Po pierwsze zapach

Pierwszą czynnością jaką wykonujemy przy wyborze płynu do płukania jest – wąchanie. Odkręcanie nakrętek w sklepie to częsty widok. Producenci oferują nam bardzo różne zapachy: świeże, kwiatowe, perfumowane lub słodkie. A Ty na jaki zapach stawiasz najchętniej?

 

 

 

Po drugie długotrwałość

Przetestuj nową formułę mikrokapsułek zapachowych Silan, która zapewnia świeżość i zapach tkanin po przechowywaniu w garderobie aż do 140 dni. Dodatkowo delikatna kremowa konsystencja płynu zapewnia niesamowitą miękkość ubrań, chroni włókna i ułatwia prasowanie. Ponadto sprawia, że tkaniny mniej się elektryzują. Zaletą innowacyjnych mikrokapsułek jest także to, że uwalniają zapach świeżego prania w wyniku tarcia podczas noszenia odzieży. W ten sposób każdego dnia możesz cieszyć się unikalnym zapachem świeżości.

Nie chcesz inwestować w całą butelkę płynu? W pudełku BeGlossy „Funny Sunny” znajdziesz saszetkę z płynem Silan „Fresh Sky”, która idealnie wystarczy na jedno pranie, aby podjąć decyzję.

Po trzecie recykling

Jeśli los naszej planety nie jest Ci obojętny, sprawdź czy butelka Twojego płynu do płukania nadaje się do recyklingu. Pełnowymiarowe opakowanie płynów Silan jest przyjazne dla środowiska, ponieważ butelka pochodzi w 100% z plastiku z recyklingu, jest też w 100% przeznaczone do recyklingu. Wystarczy zdjąć folię – zaleca się osobno segregować butelkę, owijkę i korek. Pamiętaj, aby opakowanie po tych produktach wyrzucać do żółtego pojemnika.

 

 

Jeśli lubicie testować płyny do płukania oraz inne nowości w swojej łazience, musicie wypróbować także produkty z pudełka BeGlossy „Funny Sunny”, które dostępne jest w wygodniej subskrypcji lub pakiecie na 3, 6 lub 12 miesięcy. Dostawa jest u nas darmowa.

Leave a Reply