NUMBERS COLLECTION – nowa definicja luksusu

NUMBERS COLLECTION – nowa definicja luksusu

Marka Bi-es od dawna cieszy się zaufaniem osób na całym świecie. Jest jednym z największych producentów perfum w całej Europie. Marka nieustannie pracuje nad udoskonalaniem swojego portfolio, wprowadzając kolejne linie zapachów, które za każdym razem zostają bardzo dobrze przyjmowane przez branże kosmetyczną i perfumeryjną, ale przede wszystkim przez wiernych użytkowników, którzy są z marką już blisko 25 lat! Bi-es podąża za światowymi trendami, starając się sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.  W wielu dziedzinach jest pionierem nie tylko w Polsce, ale i na zagranicznym rynku perfumeryjnym.

Poręczna pojemność

Nie inaczej było z Numbers Collection. Pojemność 15 mililitrów idealnie sprawdzi się jako dopełnienie damskiej, małej torebki. Zamknięte w minimalistycznych flakonach perfumy zachwycą każdego. Dzięki mniejszej niż standardowa pojemności i przy zachowaniu wysokiego zaperfumowania, wybrany zapach można zabrać zawsze ze sobą. Prosta szata graficzna, w którą „ubrany” został flakon sprawia, że produkt zyskuje na elegancji i z przyjemnością sięgamy po niego do torebki.

..

Perfumy takie jak Ty!

NUMBERS COLLECTION na rynku wyróżnia unikatowe podejście do klienta. Poszczególne zapachy odzwierciedlają bowiem nie tylko osobiste upodobania, ale także temperament i osobowość. Zawdzięczają to numerologii, która stała się inspiracją przy tworzeniu linii.

W regularnej kolekcji znajdziemy 5 zapachów dla kobiet oraz 4 zapachy dla mężczyzn. Numerologiczne, męskie zapachy zostały nagrodzone laurem Męskiej Marki Roku 2018!

Bi-es stara się za każdym razem zaskakiwać swoich klientów i wypuszczać na rynek limitowane serie zapachów. Ostatnio z okazji Święta Zakochanych marka wzbogaciła swoje portfolio o dwa zapachy oznaczone mistrzowskimi numerami 11 oraz 44.

NUMBERS COLLECTION cieszy się dużą popularnością wśród gwiazd oraz influenserów. Jej twórcy stworzyli nową definicję luksusu, rozumianego jako najwyższa jakość w przystępnej cenie.

 

 

 

 

 

Jeden z pięciu damskich zapachów Numbers Collection marki Bi-es znajdziesz w każdym boxie BeGlossy „Odkryj w sobie lato” by Coca Cola. Rozpocznij subskrypcję już dziś.

Leave a Reply