Oceń GLOSSYBOX – wyniki ankiety!

Oceń GLOSSYBOX – wyniki ankiety!

Drogie Glossies,

Nadszedł ten moment, kiedy możemy Wam przedstawić wyniki ankiety, o której wypełnienie prosiliśmy Was w styczniu. Cieszymy się, że otrzymaliśmy tak wiele odpowiedzi. Dzięki temu uzyskaliśmy rzetelne informacje na temat naszych działań. Chcemy się dla Was zmieniać na lepsze, a Wasza opinia jest dla nas najcenniejsza.

Poniżej przedstawiamy wyniki ankiety:

Pytanko 2 (1)

 

Aż 61% z Was odpowiedziało „Szukam dodatkowych informacji o produktach, które znalazłam w ostatnim pudełku”. Co miesiąc każdy produkt, który znalazł się w pudełku jest dokładnie opisany na naszej stronie internetowej. Oprócz tego, od zeszłego miesiąca wyszliśmy naprzeciw Waszym oczekiwaniom, prezentując osobno każdy produkt na naszym blogu. Śledźcie podobne wpisy również w tym miesiącu!

Aż 53% oceniło oprawę graficzną naszej strony internetowej na 5 punktów (z 5 możliwych). W podobny sposób oceniacie szybkość ładowania się strony internetowej GLOSSYBOX. Najwyższą notę od 47 % z Was otrzymał również proces składania zamówienia. Bardzo nas to cieszy! Postaramy się utrzymać poziom Waszego zadowolenia 🙂

Pytanko 4

Ponad 80% z Was jako najwygodniejszą formę kontaktu z Obsługą Klienta wybrało e-mail. Cieszymy się, że ta forma zadowala Was najbardziej, ponieważ dla nas jest ona również bardzo wygodna – dzięki temu mamy między innymi wgląd do historii korespondencji, co bywa bardzo pomocne w rozpatrywaniu Waszych problemów. Będziemy starali się utrzymać Wasz poziom satysfakcji.

Pytanko 5

Z Waszych odpowiedzi wynika, że oczekujecie od nas również różnorodności w edycjach pudełek. Do tej pory udało nam się stworzyć aż 12 edycji specjalnych:

Edycje specjalne

Ponadto staramy się zapewnić też niespodzianki dla Panów, w postaci pudełek GLOSSYBOX Man:

GLOSSYBOX MAN

Nasze edycje specjalne cieszą się ogromną popularnością dlatego w naszej ofercie pojawiła się już kolejna – beGLOSSY & OLAY by Joanna Brodzik, z aż 5 pełnowymiarowymi produktami marki Olay:

beGLOSSY & OLAY by Joanna Brodzik

Już niebawem kolejne edycje specjalne!

Z Waszych odpowiedzi wynika, że chciałybyście kupować pojedyncze pudełka. Dajemy Wam taką możliwość tutaj.

Ponadto chciałybyście kupować pudełka z poprzednich edycji. Umożliwiamy Wam to zawsze wtedy, kiedy pudełka archiwalne są dostępne. Zwykle jednak poszczególne edycje wyprzedają się bardzo szybko (co nas niezwykle cieszy)! Zachęcamy więc do zakupu subskrypcji lub pakietu, które gwarantują, że nie ominie was żadna edycja!

Według Was, drogie Glossies, oprawa graficzna pudełka jest ok i nie potrzebujecie wielkich zmian. Już wkrótce przekonacie się jak wygląda nasze nowe pudełko, ale nie martwcie się – Wasze wskazówki zostały wzięte pod uwagę 🙂 Widzimy też, że lubicie wygląd edycji specjalnych. Postaramy się je co jakiś czas dla was przygotowywać, abyście mogły urozmaicić swoją kolekcję!

Pytanko 7

85% z Was wyraziła chęć czytania drukowanego magazynu, dołączanego do pudełka. Już w kwietniowym boxie, znajdziecie więc niespodziankę od nas – nasz pierwszy beGLOSSY MAGAZYN. Jesteśmy ciekawi czy Wam się spodoba!

Pytanko 8_2

Cieszymy się, że doceniacie to, nad czym najbardziej pracujemy. Pragniemy umożliwiać Wam testowanie różnych produktów: takich, które nie są powszechnie dostępne, nowości na rynku oraz ciekawych, niszowych marek. Mamy nadzieję, że dzięki testowaniu kosmetyków z nami, będziecie coraz bardziej świadomie dokonywać zakupów.

Pytanko 10

Widzimy, że płatności online są dla Was bardzo wygodne i cenicie sobie możliwość płacenie przelewem internetowym, kartą kredytową, czy przez PayPal. To dla nas bardzo cenna informacja!

Pytanko 11

58% z Was nie napotkało na problemy podczas składania zamówienia. Część z ankietowanych odpowiedziała jednak, że miewa problemy z płatnościami, dla nielicznych zamówienia pudełka bywa kłopotliwe, czas oczekiwania na potwierdzenie zamówienia jest zbyt długi lub brakuje potwierdzenia zakupu. Będziemy starali się pracować nad tymi etapami składania zamówienia, które bywają dla Was najbardziej problematyczne. Pamiętajcie jednak, drogie Glossies, że w razie jakichkolwiek problemów, możecie się skontaktować z naszym Działałem Obsługi Klienta, który bardzo chętnie pomoże Wam przejść przez zamówienie krok po kroku.

Pytanie 12

Na naszym fan page’u na Facebook’u staramy się oferować Wam ciekawostki, nowości i oryginalne konkursy. Od grudnia działa również nasz nowy, lifestyle’owy fan page. Zachęcamy do odwiedzania naszych profili! 🙂

Pytanie 13

Zdecydowana większość z Was najchętniej szuka na naszym fan page’u informacji o produktach, które znalazły się w pudełku. Oprócz tego szukacie zniżek na produkty kosmetyczne oraz ciekawych konkursów. Wszystko to bez problemu znajdziecie na naszym Facebook’u!

Pytanie 14

Cieszy nas, że na naszym blogu chcecie czytać informacje o produktach, które znalazły się w pudełku, a także porady urodowe – właśnie takich treści staramy się Wam dostarczać.

Pytanie 15

Od lutowej edycji GLOSSYBOX na naszym blogu możecie znaleźć szczegółowe opisy produktów, wraz z ich zastosowaniem oraz ciekawostkami na ich temat. Jeśli chcecie wiedzieć gdzie kupić dany produkt, zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie pojawia się taka informacja przy każdym z produktów. Podobnie w przypadku informacji o tym, jak inne kobiety oceniają dane produkty – na naszej stronie internetowej pod zdjęciem każdego produktu znajdują się serduszka, które pozwalają sprawdzić ogólną ocenę danego produktu. Im więcej takich czerwonych serduszek, tym bardziej produkt jest przez Was lubiany.

Pytanie 16

Jak wiecie, drogie Glossies, słuchamy Was i staramy się wychodzić naprzeciw waszym oczekiwaniom. Nie znamy chyba nikogo, kto nie cieszyłby się z okazyjnie zrobionych zakupów. Dlatego staramy się przekazywać wam różne zniżki od naszych partnerów. Fanki beGLOSSY mogą śledzić naszą zakładkę ZNIŻKI na Facebooku, tam umieszczamy specjalne oferty na różne produkty. Nasze Klientki co jakiś czas również otrzymają takie zniżki w naszym drukowanym magazynie life stylowym, w którym też mamy dział Smart Shopping – zniżki.

Pytanie 17

My też uważamy, że edycje specjalne to świetny pomysł!  Dlatego będziemy się starali co jakiś czas zaskoczyć was dodatkową niespodzianką 🙂

Tak przedstawiają się wyniki ankiety. Dziękujemy za tak liczne jej wypełnienie, za wszystkie opinie i wskazówki, do których z pewnością będziemy chcieli się odnieść. Gratulujemy tym z Was, którym udało się otrzymać prezent od nas za wypełnienie ankiety. Pamiętajcie, że Wasze opinie są dla nas najważniejsze!

Leave a Reply