Odkryj niezwykłą mgiełkę do włosów

Odkryj niezwykłą mgiełkę do włosów

Odkryj niezwykłą mgiełkę do włosów, dzięki której Twoje włosy będą odżywione i nawilżone. W pudełku beGLOSSY Birthday Edition znajdziesz właśnie taki produkt! 

Jak używać mgiełki do włosów?

odkryj niezwykłą mgiełkę do włosówZastosuj mgiełkę na Twoich włosach, a będą miękkie i błyszczące przez cały dzień! Bowiem zamyka ona wilgoć wewnątrz włosów, izoluje je od słońca i zanieczyszczonego powietrza. Dzięki niej zmniejszysz skalę zniszczenia włosów, odżywisz je, a także z łatwością wystylizujesz fryzurę. Użyta przed stylizacją pomaga utrzymywać miękkość i połysk. Twoje włosy będą lśniące przez cały dzień, ponieważ mgiełka izoluje włosy od słońca i zanieczyszczenia powietrza.

Wystarczy rozpylić mgiełkę około 15 – 20 cm od głowy i delikatnie wmasować. Pozostawić do wyschnięcia. Mgiełka pozwala również łatwo rozczesać włosy. Warto pamiętać, że nie trzeba jej spłukiwać!

Profesjonalna pielęgnacja Twoich włosów

odkryj niezwykłą mgiełkę do włosów

Laboratorium marki Beaver Professional od początku skupia się na poszukiwaniu naturalnej pielęgnacji. Do produkcji wszystkich preparatów używają zawsze najlepszych naturalnych komponentów. Chcą kontynuować zwiększanie użycia surowców organicznych. Marka ta dąży do ciągłej poprawy jakości produktów i usług dopasowanych do naszego stylu życia, ponieważ technologia i innowacje przynoszą korzyści wszystkim oraz pomagają w dotarciu do piękna.

Centrum badawcze zarządzane jest przez światowej sławy chemika dr Bashara Saleida – profesjonalistę i pasjonata, wykorzystującego naturalne składniki unikalnych receptur do pielęgnacji,koloryzacji i stylizacji włosów. Te wysokiej jakości kosmetyki możesz używać w swoim zaciszu domowych korzystając z uroku i namiętności dostarczanych przez odżywcze składniki. Jednak znajdziesz je także u profesjonalnych fryzjerów i w salonach piękności w ponad 60 krajach na całym świecie.

Odkryj niezwykłą mgiełkę do włosów z beGLOSSY

Już teraz zdradzamy, że niezwykłą mgiełkę do włosów odżywczo-nawilżająca od BEAVER Professional znajdziesz w każdym pudełku beGLOSSY Birthday Edition. Świętuj z nami i zamów swoje pudełko pełne kosmetyków! Na Twoje ręce złożymy wyjątkowe kosmetyki, które przygotują Cię do wspólnego świętowania naszych urodzin! Pamiętaj, ilość pudełek jest ograniczona!

odkryj niezwykłą mgiełkę do włosów

 

 

Leave a Reply