Co pić w czasie treningu?

Co pić w czasie treningu?

Wychodząc na siłownię, odruchowo pakujemy do sportowej torby wygodne buty, ulubiony strój, telefon, ręcznik czy kosmetyczkę, czyli wszystkie niezbędne rzeczy, które sprawią, że podczas treningu będziemy czuć się świetnie. Wiele z nas zapomina jednak o kluczowym produkcie, który ma ogromny wpływ na nasz komfort podczas ćwiczeń i ich efektywność – czyli o odpowiednim napoju. Nowa linia napojów sportowych o właściwościach izotonicznych OSHEE Natural Sports Drink to naturalnie dobry wybór dla osób, uprawiających sport.

.
Właściwe nawodnienie jest bardzo ważnym elementem treningu i wpływa na jego skuteczność. Sięgając po butelkę napoju, uzupełniamy płyny, które organizm traci podczas ćwiczeń. W innym wypadku możemy doświadczać osłabienia, apatii, spadku koncentracji i doskwierającego pragnienia, które są objawami odwodnienia. Aby go uniknąć, trzeba zwracać uwagę nie tylko na to ile, ale też co pijemy, ponieważ nie każdy płyn równie skutecznie uzupełnia tracone z potem elektrolity.

.

natural-750-grapefruit-1Jaki napój wybrać?

Przede wszystkim naturalny – w sklepie szukajmy produktów o jak najkrótszym składzie. Już na starcie odrzućmy gęste słodkie soki i nektary, które dostarczają dużą ilość kalorii, nie gasząc pragnienia. Doskonałym rozwiązaniem dla każdej aktywnej fizycznie osoby, niezależnie od uprawianej dyscypliny sportu, jest napój sportowy o właściwościach izotonicznych OSHEE Natural Sports Drink.

Połączenie wody, naturalnych soków ze szczyptą soli i cukru trzcinowego jest gwarantem dobrego samopoczucia i prawidłowego funkcjonowania organizmu po wysiłku fizycznym.  OSHEE Natural Sports Drink nie ma w swoim składzie konserwantów, barwników, aromatów ani słodzików, które często występują w napojach izotonicznych. Zawarty w produkcie cukier trzcinowy to źródło węglowodanów (energii), szczypta soli zawiera sód, czyli niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu elektrolity, które tracimy podczas intensywnych ćwiczeń. Wyciśnięty sok nadaje smak, a woda uzupełnia utracone płyny. OSHEE Natural Sports Drink jest dostępny w 3 wariantach smakowych: Cytryna-Granat, Cytryna-Grapefruit i Cytryna-Porzeczka. Unikatowe i proste w przekazie opakowanie OSHEE Natural Sports Drinks sprawia, że wystarczy jedno spojrzenie na etykietę butelki, aby sprawdzić z czego składa się ten innowacyjny produkt.

Kupując box BeGlossy BACK TO THE GYM powered by OSHEE otrzymasz jeden z dwóch smaków OSHEE Natural Sports- Cytryna-Granat lub Cytryna-Grapefruit.

BANNER-Blog

Leave a Reply