Pomysł na makijaż by Zmalowana

Pomysł na makijaż by Zmalowana

Szarość i brąz nie muszą być nudne! W tym sezonie postaw na elegancję i klasykę! Zainspiruj się makijażem przygotowanym specjalnie dla czytelniczek magazynu beGLOSSY przez zaprzyjaźnioną z nami blogerkę i vlogerkę – Martę Parciak z kanału Zmalowana. Pomysł na makijaż by Zmalowana został wykonany kosmetykami od marki Lambre.

pomysł na makijaż by Zmalowana

1. Twarz wyrównaj podkładem o właściwościach rozświetlających – Lambre Podkład Liftingujący + 35. Następnie dokonaj delikatnej korekty okolic wokół oczu – Lambre Mineral Cover Stick 01. Wykończ pudrem prasowanym.

2. Na powiekę nanieś brązowy cień w ciepłej tonacji. By wzmocnić kolor, nałóż cień techniką „na mokro”.
Użyj do tego Lambre Satin Trio eyeshadows T14.

3. By uzyskac głębię w makijażu oka, koniecznie jest dodanie matowego brązowego cienia o 4 tony ciemniejszego od powstałej bazy na przykład Lambre Eye Shadow Satin Matt Effect 06.

pomysł na makijaż by Zmalowana

4. Wzdłuż górnej linii rzęs narysuj czarną kreskę eyelinerem w pisaku od Lambre Glamour Eyeliner.

5. Mocno wytuszuj rzęsy, nawet do 5 warstw, dzięki czemu uzyskasz efekt przydymionego spojrzenia. Jeśli chcesz go wzmocnić, przyklej sztuczne rzęsy. Idealnie sprawdzi się do tego maskara od Lambre volume Lash.

6. Na dolnej powiece narysuj czarną i brązową kredką kreski, które będą idealną bazą dla cienia w kolorze gorzkiej czekolady.

pomysł na makijaż by Zmalowana

7. W tym sezonie stawiamy na rozświetlenie naszej skóry. To idealny trik dla osób, które chcą ukryć zmęczenie na twarzy. Jako rozświetlacza użyj cienia, pamiętaj by miał on konsystencję metaliczną bez brokatu! Całość dopełnij dziewczęcym chłodnym odcieniem różu – Lambre Satin Pressed Blush 01.

8. Przy mocnym oku, wybierz delikatne usta. Obrysuj kontury ust cielistą kredką, oraz wypełnij błyszczykiem o ton jaśniejszym od kredki – Lambre Lip Liner 03 Cappucino, Lambre Star Lip Gloss 21.

 

Po więcej inspiracji i pomysłów na makijaż zapraszamy na kanał Marty, która jest współautorka listopadowego pudełka beGLOSSY Girl’s Night Out. Specjalnie dla Was wybrała do niego produkty sprawdzone i wyjątkowe, których sama używa podczas wykonywania swoich niezwykłych makijaży.

pomysł na makijaż by Zmalowana

 

Leave a Reply