Pomysł na tropikalny manicure

Pomysł na tropikalny manicure

Podstawą każdej wakacyjnej wyprawy jest… idealny manicure. Bez tego ani rusz! I to obowiązkowo bardzo trwały, w pięknych soczystych kolorach. W tym miesiącu Klientki BeGlossy miały okazję wybrać, który z dwóch produktów marki Delia, chcą otrzymać w swoim pudełku. Do wyboru był lakier do paznokci Coral Hawaii Time lub Coral Hybrid Gel. Nie masz pomysłu na tropikalny manicure? Dla wszystkich, którzy poszukują inspiracji przygotowaliśmy ten wpis. 

Pomysł na tropikalny manicure

Tropikalne kolory

Malowanie paznokcie rozpoczynamy do wyboru koloru. W letnim sezonie postaw na tropikalne kolory: kobalt, soczysty pomarańcz, malinowy róż lub hit sezonu – kolor lawendowy. Dodatkowo manicure możesz urozmaicić o złote lub srebrne akcenty.

Przełomowa technologia

Manicure hybrydowy bez utwardzenia? To możliwe! Produkty z serii Coral Hybrid Gel to rewolucyjna, hybrydowa formuła lakierów do paznokci, która nie wymaga użycia lampy UV. Manicure utrzymuje się do tygodnia, jest odporny na odpryskiwanie i ścieranie, a dodatkowo jest łatwy do usunięcia, gdyż zmywa się jak zwykły lakier.

Jeśli jednak wolisz klasyczne lakiery to postaw na lakiery Coral Hawaii Time. To limitowana kolekcja kultowego lakieru od Delii w soczystych, wakacyjnych kolorach. Lakiery charakteryzuje formuła long-lasting, gwarantująca trwały manicure przez 5 dni.

Jeśli chcesz przetestować jeden z lakierów od Delia, zamów swoje pudełko BeGlossy „Tropical Island” w subskrypcji lub dowolnym pakiecie. Dołącz do testerek BeGlossy!

Leave a Reply