Pomysły na pakowanie prezentów od Haukotella

Pomysły na pakowanie prezentów od Haukotella

Nadszedł czas obdarowywania naszych bliskich. Kupujemy prezenty, ale warto też pamiętać o pięknym opakowaniu, które może ucieszyć równie skutecznie jak zawartość. Zwróćmy na to uwagę, a uśmiech na twarzy obdarowanej osoby będzie wyjątkowy. Specjalnie dla Was swoje pomysły na pakowanie prezentów pokaże Wam Klaudia z bloga Haukotella.

Moje pomysły na ozdobienie prezentów świątecznych są bardzo proste do wykonania, więc bez problemu będziecie mogli odtworzyć je u siebie. Możecie wykorzystać dowolne papiery do pakowania prezentów, sprawdzą się zarówno te kolorowe czy we wzory jak i gładkie.

pomysły na pakowanie prezentówKoronkowa tasiemka

Pierwszy prezent ozdobiłam bawełnianą koronkową tasiemką. Drewnianym spinaczem przymocowałam kawałek gałązki i papierowy tag, na którym napiszę imię obdarowanej osoby. Możecie wykorzystać również kolorowe wstążki lub mulinę.

pomysły na pakowanie prezentówEukaliptus

Przy kolejnym prezencie wykorzystałam kawałek kolorowego sznurka divine twine i kilkukrotnie obwiązałam go wokół pakunku. Dołączyłam okrągły bilecik, a pod sznurek włożyłam gałązkę eukaliptusa. Do ozdobienia prezentu możecie wykorzystać dowolną zieloną gałązkę lub przywiązać laskę cynamonu.

pomysły na pakowanie prezentówDelikatny wianek

Dla fanów kwiatów i zieleni polecam ozdobić prezent małym wiankiem z zielonej gałązki – ten akurat zrobiony jest z eukaliptusa.

Który z pomysłów na pakowanie prezentów od Haukotella spodobał Wam się najbardziej? Po więcej inspiracji koniecznie zajrzycie na jej bloga, gdzie zawsze zaskakuje niezwykłymi pomysłami i pięknymi zdjęciami.

pomysły na pakowanie prezentów

Jeśli jesteś jednak osobą, która nie ma zdolności do dekorowania. Jest jeden prezent, który jest tak piękny, że nie wymaga pakowania. To oczywiście najnowsze pudełko beGLOSSY Frozen Queen, dzięki któremu bliska Ci kobieta poczuje się wyjątkowo i zostanie prawdziwą królową piękna.

Leave a Reply