Poznaj moc węgla, alg i kokosu

Poznaj moc węgla, alg i kokosu

Peeling do ciała marki Efektima pomoże oczyścić skórę i usunąć martwy naskórek. Po jego zastosowaniu skóra stanie się dokładnie oczyszczona, gładsza, bardziej miękka i przyjemna w dotyku. Każdy z trzech peelingów posiada inny aktywny składnik. Dobierz ten idealnie dopasowany do Twojej skóry.

Peeling węglowy z pyłem wulkanicznymMoc węgla

Peeling węglowy z pyłem wulkanicznym do ciała Detox Effect to sposób na „detox” Twojej skóry. To idealne rozwiązanie jeśli chcesz ją dokładnie i skutecznie oczyścić. Zawarty w peelingu węgiel i kaolin absorbują zanieczyszczenia, natomiast pył wulkaniczny, bogaty w składniki mineralne, pomoże oczyścić skórę i usunąć martwy naskórek. Dzięki temu połączeniu, po zabiegu skóra stanie się dokładnie oczyszczona, gładsza, bardziej miękka i przyjemna w dotyku.

Peeling algowy z zieloną herbatąMoc alg i zielonej herbaty

Peeling algowy z zieloną herbatą to sposób na pomoc w walce z cellulitem. Drobinki ścierające z alg pomogą usunąć martwy naskórek, a zielona herbata wzmocni działanie wygładzające. Skóra wolna od zanieczyszczeń, stanie się bardziej elastyczna i napięta, a odpowiednie napięcie skóry to podstawa w walce z cellulitem.

 

Peeling kokosowy Efekt PojędrnieniaMoc kokosa

Peeling kokosowy to sposób na poprawę jędrności Twojej skóry. Olejek kokosowy, znany ze swych drogocennych właściwości dla skóry, wpływa na poprawę jej kondycji. Drobinki ścierające z łupinek kokosa zastosowane w peelingu wygładzą skórę i pomogą usunąć martwy naskórek. Peeling kokosowy stanie się Twoim sprzymierzeńcem w poprawieniu jędrności i elastyczności skóry.

Jak używać peelingu?

Przed nałożeniem peelingu warto zwilżyć swoją skórę wodą. Następnie nałożyć peeling na całe ciało, masować ciało okrężnymi ruchami przez kilka minut. Później wystarczy jedynie dokładnie zmyć peeling ze skóry i cieszyć się gładką skórą!

Jeśli chcesz przetestować jeden z peelingów Efektima, znajdziesz go w pudełku beGLOSSY Begin With Skin. Zamów swoje pierwszy box w pakiecie lub subskrypcji. Testuj, poznawaj, odkrywaj!

BANNER_BLOG3

Leave a Reply

WordPress spam zablokowany CleanTalk.