Poznaj NAOBAY – markę, która troszczy się o Ciebie i środowisko

Poznaj NAOBAY – markę, która troszczy się o Ciebie i środowisko

Marka Naobay jest już dobrze znana wszystkim Klientkom beGLOSSY. Uważamy, że są to kosmetyki, które każda miłośniczka pielęgnacji zwracająca uwagę na skład i pochodzenie produktu powinna przetestować. Chcecie dowiedzieć się więcej na temat marki NAOBAY? Poznaj NAOBAY – markę, która troszczy się o Ciebie i środowisko. Dajcie znać czy testowałyście już któryś produkt z asortymentu NAOBAY! 

poznaj Naobay

Czy wiesz, że…

Nazwa marki NAOBAY znaczy więcej niż Ci się wydaje! To nie tylko litery, ale przesłanie, którym powinny kierować się wszystkie kobiety.

NAOBAY =  Natural And Organic Beauty And You.

W dobie globalnego ocieplenia klimatu, silnego zanieczyszczenia środowiska naturalnego, jak również w dobie komercjalizacji powstała marka, która swoimi formułami sięga do tego co najbliższe naturze, a także najbliższe tradycji. NAOBAY to ekologiczna, organiczna marka założona przez dwóch braci w Walencji na Półwyspie Iberyjskim w słonecznej Hiszpanii.

Zwróć uwagę na…

Opisy na opakowaniach, ponieważ znajdziesz na nich informacje na temat tego, jaki  procent naturalnych lub organicznych składników zawiera dany produkt. W kosmetykach NAOBAY nigdy nie natrafisz na: konserwanty, sztuczne i syntetyczne barwniki, parabeny, silikony, oleje mineralne, składniki modyfikowane genetyczne, SLES, formaldehydy, dioksyny, parafinę i wazelinę, a także Izotiazolinony, PEG, BHT. Co więcej, nie znajdziesz w nich też żadnej substancji, która nawet podejrzewana jest o to, że niesie ze sobą jakiekolwiek ryzyko dla ludzkiego zdrowia.

poznaj Naobay

Czy wiesz ile…

Różnych składników w sumie znajduje się we wszystkich produktach marki NAOBAY? Wyobraź sobie, że jest ich około 60, a żaden z nich nie należy do produktów genetycznie zmodyfikowanych. Pochodzą one z upraw ekologicznych, które nie są narażone na pestycydy, nawozy sztuczne, osady ściekowe lub promieniowanie jonizujące. Kosmetyki zawierają najlepsze naturalne i organiczne środki zmiękczające (nawilżające składniki, takie jak olej arganowy, olej z oliwek lub olej z dzikiej róży) i naturalne substancje emulgujące, które pochodzą z trzciny cukrowej. Marka zadbała o to, by wszystkie komponenty były biodegradowalne – opakowania również, a żaden z produktów nie był testowany na zwierzętach, a także nie zawierał składników pochodzenia zwierzęcego.

Wybieraj mądrze

Kosmetyki, które opatrzone są certyfikatami świadczącymi o jakości produktów. Marka NAOBAY legitymuje się  certyfikatami FSC i ECOCERT, dającymi nam pewność, że kosmetyki opatrzone nimi są ekologiczne, bez zastosowania składników modyfikowanych genetycznie i nietestowane  na zwierzętach. NAOBAY stosuje się do przepisów europejskich 1223/2009 i oceny bezpieczeństwa wszystkich składników w swoich formułach.

Chcesz przetestować te produkty od marki NAOBAY? Znajdziesz je w sklepie beGLOSSY w okazyjnych cenach. Twoje ciało z pewnością będzie Ci wdzięczne.

Leave a Reply