Poznaj naturalną pastę do zębów z oleju kokosowego

Poznaj naturalną pastę do zębów z oleju kokosowego

Czy wiesz jakie składniki powinny znajdować się w Twojej paście do zębów, a które to zbędne wypełniacze? Lista składników zwykłych produktów to często dla nas trudna zagadka. Poznaj rewolucyjną pastę do zębów Niyok na bazie oleju kokosowego z prostym składem.

Maksymalna ilość oleju kokosowego i natury

Niyok chce zrewolucjonizować rynek pasty do zębów. Głównym składnikiem pasty jest organiczny olej kokosowy, który znany jest z właściwości antybakteryjnych i przeciwzapalnych. Olej kokosowy jest jednym z najbogatszych źródeł naturalnego kwasu laurynowego. Badania medyczne dowodzą, że olej kokosowy pomaga w walce z kamieniem nazębnym, próchnicą czy chorobami dziąseł. Węglan wapnia jest również dodawany jako łagodny środek czyszczący. Pomaga to nie tylko usunąć bakterie z zębów, ale także remineralizuje zęby podobnie jak fluor.

Żadnych syntetyków, za to dużo smaku

Wreszcie pasta do zębów, która nie zawiera tego, czego nie potrzebujesz. Niyok nie posiada wypełniaczy, syntetycznych składników i sztucznych aromatów. Niyok stawia na naturalność. Wszystkie kosmetyki marki posiadają renomowany certyfikat kosmetyków naturalnych.

Pastę do zębów NIYOK Znajdziesz W trzeCH smaKACH:

  • Trawa cytrynowa & imbir
  • Czerwona pomarańcza & bazylia
  • Mięta & cytryna

Niyok chce pokazać, że uczucie świeżości można uzyskać inaczej – smaczniej. Który smak najbardziej Cię zaciekawił?

Pierwsza pasta do zębów, która nie ma nic do ukrycia

pastę do zębów Niyok

Z Niyok wiesz, czego używasz. Z tyłu tubki znajduje się duża tablica wyjaśniająca, co składniki oznaczają w normalnym języku i jaką mają funkcję. To znaczy, że po raz pierwszy zrozumiesz swoją pastę do zębów. Nie musisz już korzystać z google, aby zrozumieć składniki i możesz być pewien, że używasz tylko naturalnych składników.

W zrozumiałym języku:

Olej kokosowy: główny składnik antybakteryjny.
Ksylitol: substytut cukru chroniący przed próchnicą.
Woda: składnik upłynniający.
Kreda: substancja czyszcząca.
Gliceryna: substancja nawilżająca.
Frak, olej kokosowy: dawca konsystencji.
Guma celulozowa: substancja wiążąca.
Olejek cytrynowy.
Olejek z mięty.
Składnik olejów esencjonalnych.
Łagodny środek pieniący.
Składniki olejków esencjonalnych.

Jeśli chcesz przetestować miniaturę pasty Niyok o smaku Mięta & cytryna, zamów pudełko BeGlossy „Make May Day” w pakiecie lub subskrypcji.

pastę do zębów Niyok

Leave a Reply