Poznaj nowe matowe pomadki

Poznaj nowe matowe pomadki

Ostatnio matowy makijaż ust to jeden z najgorętszy trendów! Będą one idealnym uzupełnieniem Twojego jesiennego looku! Doskonale wie o tym beGLOSSY, dlatego w pudełku Daily Routine znajdziesz pomadkę Royal Mat od Pierre Rene w pięciu przepięknych, różowych odcieniach.

Poznaj nowe matowe pomadki ROYAL MAT LIPSTICK

Ekskluzywna kolekcja pomadek w starannie dobranych, intensywnych odcieniach, obejmujących zarówno subtelny nude, chłodne fiolety, aż po ognistą czerwień. Łączy w sobie delikatne cząsteczki pudrowe i nawilżające oleje dla efektu matowych, ale nawilżonych i miękkich ust. Dzięki wysokiej koncentracji pigmentów, uzyskany kolor jest intensywny i pełen życia, długo utrzymuje się na ustach i sprawia, że są one jak klejnoty otulone w wibrujący kolor.

pierre-rene

To więcej niż pomadka, to modowy dodatek, elegancki i kobiecy przedmiot pożądania. Matowo-satynowa pomadka do ust mieści się w pięknym złotym opakowaniu, które posiada magnetyczne zamknięcie. Jest to bardzo przydane, aby nie uszkodzić pomadki podczas zakładania skuwki.

Jak nakładać matowe pomadki?

Na początku warto wykonać peeling ust, aby usunąć wszystkie suche skórki. Pomoże nam w tym peelingująca pomadka do ust od Sylveco, która znalazła się w pudełku beGLOSSY Beauty Factory. Następnie należy zadbać, aby nasze usta były nawilżone. Na końcu wystarczy nałożyć dwie warstwy pomadki na usta przy użyciu pędzelka, aby zwiększyć precyzje. Gotowe!

usta_matowe

Jak dopasować kolor pomadki do swojej urody? Zajrzyj do naszego wpisu na blogu i odkryj jakim typem urody jesteś! Jeśli spodobała Ci się Royal Mat Lipstick od Pierre Rene i chcesz ją przetestować – zamów już teraz nowe pudełko beGLOSSY Daily Routine. Oprócz matowej pomadki znajdziesz w nim min. 4 produkty kosmetyczne do przetestowania w Twoim domu!

Leave a Reply