Poznaj polskie kosmetyki naturalne nie tylko do makijażu

Poznaj polskie kosmetyki naturalne nie tylko do makijażu

Poznaj polskie kosmetyki naturalne. Marka Felicea została stworzona z myślą o świadomych kobietach, które dbając o swoje piękno jednocześnie troszczą się o swoje zdrowie. Od początku istnienia Felicea stawia na transparentność – każdy z kosmetyków posiada drobiazgowy opis składu, z wyszczególnieniem nawet najmniejszych ilości użytych komponentów, co pozwala zapewnić klientkom poczucie pełnego komfortu i bezpieczeństwa.

Bazą kosmetyków Felicea są staranie wyselekcjonowane surowce pochodzenia naturalnego, głównie oleje, woski i minerały. Kosmetyki Felicea nie tylko pozwalają stworzyć naturalny makijaż, ale również pozytywnie wpływają na kondycję skóry.

NATURALNA KREDKA DO OCZU

Naturalna kredka do oczu Felicea o przyjemnej miękkiej konsystencji wyśmienicie podkreśla linię rzęs.  Kredki wypełnione naturalnymi składnikami dostępne są w 6 wariantach kolorystycznych, dzięki czemu współgrają z każdym typem urody. Wybierz konturówkę, która sprawi, że makijaż oczu będzie prosty i przyjemny. Wystarczy obrysować delikatnym ruchem kształt oka wzdłuż linii rzęs i rozetrzeć. Kredkę w jednym z sześciu kolorów znajdziesz w pudełku GOLDENBOX No.14!

NIE TYLKO MAKIJAŻ

Felicea to nie tylko kosmetyki do makijażu to również kilka sprawdzonych i wyśmienitych produktów do pielęgnacji ust i demakijażu.

Każda kobieta powinna pamiętać o codziennym wieczornym oczyszczeniu skóry. Nawet jeśli kosmetyki, które stosujemy na codzień są naturalne i mają świetny skład należy je zmyć, tak aby skóra mogła w nocy odpocząć. Marka Felicea zadbała o to aby w przyjemny i delikatny sposób zmyć makijaż, opracowując unikalną recepturę olejku do demakijażu. Olejek to bogata mieszanina naturalnych składników o wyjątkowo przyjemnej konsystencji, idealnie sprawdza się przy wieczornym rytuale oczyszczania twarzy jak również w przypadku szybkiego zmycia makijażu płatkiem kosmetycznym. Ten delikatny olejek zmyje nawet wodoodporny makijaż!

DEMAKIJAŻ – WIECZORNY RYTUAŁ

Jeśli chcesz aby Twoja skóra wyglądała naturalnie i zdrowo poświęć jej 5 minut i wykonaj wieczorny rytuał demakijażu. Jak to zrobić? To bardzo proste! Nanieś olejek do demakijażu na wilgotną cerę i delikatnie, okrężnymi ruchami masuj skórę twarzy od czoła przez policzki, aż po okolicę nosa i brodę. Teraz na skórę twarzy połóż zmoczony ciepłą wodą ręcznik, który ułatwi wchłanianie olejku do głębszych warstw skóry. Kilkakrotnie powtórz czynność. A następnie delikatnie zetrzyj nadmiar olejku. Na zakończenie, aby zamknąć pory skóry, wypłucz ręcznik w zimnej wodzie i delikatnie przetrzyj nim skórę.

Leave a Reply