SEKRET CZARNEGO KAWIORU

SEKRET CZARNEGO KAWIORU

Czarny kawior z Bieługi to najszlachetniejsza ze wszystkim odmian kawioru. Jest to niezwykle bogaty w cenne minerały, proteiny, witaminy i antyoksydanty składnik, który dzięki działaniu nawilżającemu, regenerującemu i aktywującemu syntezę kolagenu, skutecznie i kompleksowo spowalnia procesy starzenia się skóry. W połączeniu z minerałami, witaminami oraz organicznymi roślinami syberyjskimi jest w stanie przywrócić skórze jędrność, elastyczność i równomierny koloryt. Sekret czarnego kawioru wykorzystała marka Natura Siberica, tworząc na jej podstawie linię Royal Caviar.

Rewitalizujące serum do twarzy Royal Caviar

Aktywne serum, które odświeża, rozświetla i zmiękcza skórę twarzy. Wyrównuje koloryt oraz w widoczny sposób redukuje zmarszczki i linie mimiczne. Zawiera ekstrakt z czarnego kawioru z Bieługi, który wygładza i dzięki stymulacji produkcji kolagenu, zapobiega wiotczeniu skóry. Kwas hialuronowy, poprzez swoją zdolność do wiązania ogromnych ilości wody dodaje sprężystości i utrzymuje optymalny poziom nawilżenia. W rewitalizującym serum do twarzy wykorzystany jest zarówno wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, który ujędrnia i liftinguje, jak i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, mający zdolność głębokiej penetracji naskórka, dzięki czemu doskonale nawilża i zamyka wilgoć w głębi skóry. Dzikie syberyjskie rośliny takie jak różeniec górski, cladonia snieżna, modrzew syberyjski, arcydzięgiel czy pokrzywa o działaniu nawilżającym, łagodzącym i antyoksydacyjnym, pielęgnują i chronią skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Filozofia marki NATURA SIBERICA

Marka NATURA SIBERICA to fascynująca opowieść o dzikiej Syberii i wyjątkowej sile odmładzania ukrytej w naturalnych ziołach i syberyjskich jagodach. To również odwieczne tradycje zielarstwa zachowane w oryginalnych recepturach plemion Syberii wzbogacone o najnowszą wiedzę biotechnologiczną ekspertów marki.

DZIKA Syberia

To region odległy, dziki, wyjątkowy. Jako jeden z nielicznych na świecie wciąż pozostaje nieodkryty. Tamtejsza przyroda – tak potężna, nieskażona i dzika, trwa niezmieniona od wieków. Syberia to czyste, trudno dostępne tereny, gdzie panują wyjątkowo ciężkie warunki klimatyczne. Temperatury sięgają nawet –50°C, wieje przenikliwy wiatr, a gruba pokrywa śnieżna sprawia wrażenie, jakby czas się zatrzymał. A jednak zioła i rośliny Syberii są w stanie przetrwać w tym jednym z najbardziej ekstremalnych środowisk na świecie…

Syberyjskie rośliny

Rosną naturalnie, bez zewnętrznej stymulacji, a zatem i szkodliwych substancji chemicznych. Od dawna znane są ze swych ponadprzeciętnych właściwości. Narażone na trudne warunki atmosferyczne, potrafią przeżyć dostosowując się do jednego z najbardziej nieprzyjaznych środowisk na Ziemi. Silne mrozy wyrobiły w nich zdolność syntezy niezwykłych substancji czynnych. Mają one silne właściwości antyoksydacyjne, regenerujące, ochronne i przeciwstarzeniowe. Syberyjskie zioła, jagody i kwiaty od lat wykorzystywane były do tworzenia „eliksirów młodości” wg tradycyjnych receptur, których sekrety przekazywane były z pokolenia na pokolenie przez rdzenne plemiona Syberii. Eksperci NATURA SIBERICA odkryli sekret czarnego kawioru i nauczyli się, jak łączyć tradycje zielarskie z nowoczesną wiedzą kosmetologiczną, dzięki czemu opracowują niezwykle skuteczne formuły pielęgnacyjne.

Tajemnica dzikich zbiorów

W swoich produktach NATURA SIBERICA używa roślin zbieranych ręcznie w ich naturalnym środowisku. Ta metoda nazwana została „dzikimi zbiorami”. Jest to dokładnie taki sam sposób zbierania ziół, korzeni, owoców, jaki od wieków stosują rdzenni mieszkańcy Syberii. Ważny jest czas zbiorów, musi być jednoznaczny z czasem maksymalnej akumulacji najbardziej wartościowych i biologicznie aktywnych substancji w roślinie. Kolejną ważną zasadą dzikich zbiorów jest szybkie poddanie zebranych roślin wstępnej obróbce, np. suszeniu. Tylko to gwarantuje zatrzymanie cennych witamin i innych aktywnych biologicznie składników w roślinach i utrzymanie ich wyjątkowych właściwości.

Duża część roślin wykorzystywanych do produkcji kosmetyków Natura Siberica hodowana jest na certyfikowanych farmach organicznych (UE 834/07).

Rewitalizujące serum do twarzy z kawiorem Royal Caviar od Natura Siberica znalazło się w każdym pudełku GOLDENBOX No.17. Jeśli chcesz testować luksusowe kosmetyki, dołącz do subskrybentów BeGlossy – zamawiając subskrypcję lub pakiet na 3, 6 lub 12 miesięcy..

Więcej dowiesz się na stronie Natura Siberica.

Leave a Reply