Sprawdź, czy Twoje dłonie potrzebują peelingu

Sprawdź, czy Twoje dłonie potrzebują peelingu

Skóra dłoni codziennie narażona jest na miliony zarazków i bakterii, dlatego należy ją myć kilka razy dziennie. Nie tylko przed posiłkiem. Jednak twarda woda w kranie może powodować przesuszenie. Dodatkowo w okresie zimowym czynnikami, które negatywnie wpływają na dłonie jest także wiatr czy mróz. Oprócz nawilżenie zwróć także uwagę na złuszczanie naskórka i już teraz sprawdź, czy Twoje dłonie potrzebują peelingu.

Po co nam peeling rąk?

Peeling dłoni służy do złuszczania obumarłej warstwy rogowej naskórka rąk. Dzięki temu zabiegowi skóra staje się gładsza i wygląda młodziej. Poprawia także mikrokrążenie krwi oraz powoduje skuteczniejsze wnikanie w skórę składników pielęgnacyjnych zawartych w kremach. Ma też korzystny wpływ na kolor naskórka na dłoniach, ponieważ częściowo niweluje przebarwienia (poza tymi wynikającymi z wieku, czyli tzw. starczymi plamami).

Jak wykonać peeling dłoni?

Minimum dwa razy w tygodniu należy wykonać peeling złuszczający. Pozwoli on pozbyć się martwego naskórka i przygotuje na przyjęcie kolejnych kosmetyków dostarczających substancji odżywczych. Vianek z myślą o tym procesie stworzył rewitalizująca peeling do rąk. Jego drobinki delikatnie ścierają, wygładzają i ujednolicają koloryt. Wystarczy niewielką ilość produktu nanieś na wilgotną skórę dłoni i delikatnie wmasować, aż do całkowitego rozpuszczenia soli. Następnie umyj ręce wodą, spłukując resztki peelingu.

vianek-czerwony-regenerujacy-peeling-do-rakPeeling do dłoni na bazie soli himalajskiej i pumeksu skutecznie złuszcza martwy naskórek, detoksykuje i wygładza skórę. Bogaty w oleje (sojowy, z wiesiołka), wosk pszczeli, masło avocado i witaminę E, doskonale nawilża i odżywia skórę, pozostawiając ją elastyczną i miękką. Dodatek kwasu salicylowego pozwala na rozjaśnienie przebarwień i plam, a delikatny, owocowy zapach zapewnia chwile przyjemności podczas masażu dłoni.

Jeśli chcesz przetestować regenerujący peeling do rąk Vianek, zamów już teraz pudełko beGLOSSY Just Relax w dowolnym pakiecie lub subskrypcji. Zrelaksuj się z beGLOSSY!

FB_JUSTRELAX_ZAMOW_ZAWARTOSC

Leave a Reply