Stwórz własny festiwalowy look z Colorista!

Stwórz własny festiwalowy look z Colorista!

Moda na kolorowe włosy wciąż trwa, a wiosenna pogoda dodatkowo zachęca do zabawy! Startują festiwale muzyczne oraz liczne imprezy plenerowe. To czas wspólnych spotkań z przyjaciółmi,
czyli mnóstwo idealnych okazji, aby pobawić się modą oraz wypróbować najmodniejsze looki. Legendarny festiwal Coachella w USA startuje jako pierwszy, a jego uczestnicy podyktują trendy
na resztę sezonu. Najgorętszy trend, czyli włosy w jednym z kolorów tęczy, to must have każdej miłośniczki mody.
Linia produktów do koloryzacji Colorista od L’Oréal Paris, po raz kolejny pozwoli wyrazić swój styl w najmodniejszy sposób! Stwórz własny festiwalowy look!

Kolorowe włosy przyciągają spojrzenia, podkreślają charakter i dodają uroku. Są idealnym dopełnieniem festiwalowych stylizacji, a często nawet ich motywem przewodnim. Wszyscy znamy z Instagramu zdjęcia topowych blogerek i influencerek z kolorowymi włosami. Ich włosy stały się inspiracją dla młodych kobiet, które pragną wyrażać siebie w swój własny, wyjątkowy sposób. Czas festiwali i spotkań z przyjaciółmi to idealna okazja, aby sprawdzić ten trend na sobie i wypróbować odważny kolor na głowie.

Szeroka paleta barw

Paleta Colorista mieni się łącznie w blisko 30 kolorach. Od pastelowych czy wyrazistych róży i czerwieni, przez turkusy i zielenie, aż do żółtego! Co więcej – z Colorista od L’Oréal Paris każdy ustala swoje zasady, a tym samym decyduje, na jak długo chce osiągnąć dany efekt. Zasada jest tylko jedna – #doityourway.

Różowy piątek? Turkusowa sobota? A może jedynie podkreślone kolorem końcówki? Gama Colorista
to aż cztery kategorie produktów, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie:

  • Colorista Spray 1-dniowy – natychmiastowy efekt – raz, dwa na głowie i raz, dwa z głowy – znika po 1 myciu.
  • Colorista Washout – zabawa kolorem, od pastelowych odcieni do mocnych i wyrazistych,
    z trwałością od 1 do 2 tygodni w zależności od koloru.
  • Colorista Paint – autorytet w kolorze, koloryzacja trwała.
  • Colorista Efekty – DIY rozjaśniania, pozwala na wykreowanie każdego looku, w tym ombre czy balayage, które są idealną bazą dla koloryzacji Washout.

Colorista Washout oprócz mnóstwa zabawy, zapewnia niesamowity look i kolor o różnej trwałości w zależności od wybranego odcienia. Największą wyrazistość koloru uzyskamy na włosach blond lub rozjaśnianych. Nowością są aż 4 nowe kolory w gamie: #DenimHair i #GreenHair dla brunetek, a także #HotPink i #YellowHair dla blondynek!

W każdym pudełku BeGlossy „Good Vibes Only” znajdziesz COLORISTA Washout od L’ORÉAL PARIS w jednym z trzynastu festiwalowych kolorach. Już teraz możesz zamówić to pudełko w dowolnym pakiecie lub subskrypcji!

 

Leave a Reply