Suchy szampon w piance – jak używać?

Suchy szampon w piance – jak używać?

Suchy szampon to cudowne pielęgnacyjno-stylizacyjne remedium. Dlaczego produkt ten cieszy się niesłabnącą popularnością? Niekiedy życie w pośpiechu to przykra codzienność, która potrafi utrudnić tak proste czynności, jak mycie włosów. Suche szampony w sprayu wszyscy już znamy, ale jak używać suchego szamponu w piance?!

Suchy szampon – zalety

Suchy szampon w piance

Świeżość w minutę! Kto nigdy nie marzył o odświeżonych włosach w tak krótkim czasie? Niewątpliwie najważniejszą zaletą suchego szamponu jest łatwość i szybkość jego aplikacji. Nowe formuły wzbogacone są często w wyciągi z bawełny i aloesu delikatnie lecz skutecznie oczyszczą włosy z sebum i pozostałych zanieczyszczeń, dodatkowo nawilżając skalp. Nowe produkty na rynku wychodzą naprzeciw różnym potrzebom włosów, dostępne są także linie pielęgnacyjne przeznaczone dla konkretnych ich kolorów. Te drugie dzięki zawartości odpowiednich pigmentów pomagają na dłużej zatrzymać blask nowego koloru. Wszystkie jednak mają za zadanie przemienić włosy z przetłuszczonych, oklapłych w sypkie, błyszczące i przede wszystkim świeże. Nie należy zapominać o stylizacyjnych właściwościach suchego szamponu. Zastosowany na umyte włosy nada im objętość, unosząc u nasady. Dzięki niemu artystyczny nieład na głowie będzie w zasięgu Twojej ręki, a loki, plecione fryzury czy wyszukane upięcia zachowają swój kształt na dłużej.

Jak używać suchego szamponu w piance?

  1. Przed użyciem suchego szamponu w piance należy mocno wstrząsnąć butelką.
  2. Pamiętaj, aby trzymać pojemnik pionowo, a dopiero następnie wyciśnij jedną pompkę produktu na dłonie.
  3. Następnie rozprowadź piankę ręką u nasady włosów, a później nieco niżej na ich długości.
  4. Rozczesz włosy szczotką jak zawsze. Nie wymaga suszenia suszarką.

W każdym pudełku BeGlossy „Spring Garden” znalazł się suchy szampon w piance got2b Silky Foam. Formuła pianki nie pozostawia widocznych śladów na włosach. Szybko oczyszcza i odświeża włosy, aby pachniały jak świeżo po umyciu – od nasady po same końce. Jeśli chcesz go przetestować, zamów już teraz pudełko BeGlossy w pakiecie lub subskrypcji.

Suchy szampon w piance

Leave a Reply