Świąteczne inspiracje – 10 pomysłów na przystrojenie choinki

Świąteczne inspiracje – 10 pomysłów na przystrojenie choinki

Święta zbliżają się naprawdę wielkimi krokami. Przed nami najlepsza część przygotowań: pakowanie prezentów i przystrajanie choinki. Przedstawiamy Wam 10 inspirujących drzewek – część z nich ubrana jest dość tradycyjnie, inne to wariacje na temat Świąt!

choinki

choinki2

choinki1

choinki4

choinki3

Żródło: pinterest.com

Która z choinek podoba Wam się najbardziej? Którą z nich chętnie widziałybyście w swoich domach? Wolicie klasykę, czy może oryginalne ozdoby i kolory? Czekamy na Wasze opinie.


Szukasz idealnego prezentu

4 Comments

 1. Anna
  Anna12-12-2017

  U mnie w tym roku żywa,zielona choinka przystrojona biało-srebrnymi bańkami,dekoracjami itp 🙂 Taka elegancka klasyka 🙂 W tamtyk roku miałam typowo świąteczną czyli złoto czerwoną 🙂

 2. MgrHome
  MgrHome11-09-2016

  Druga aranżacja choinki, czyli drewno + białe bombki w ubiegłym roku skradła nasze serce. Ilekroć ją widzimy przypomina nam się magia świąt!
  Nietypowe wykonania drzewka bożonarodzeniowego cieszą się coraz większą popularnością, choć chyba wciąż więcej w naszym kraju tradycjonalistów :-).

 3. K
  K12-21-2013

  Świetne są te „nowoczesne” choinki, szczególnie ta książkowa baaaardzo mi się podoba! Jednak faworytem zawsze będzie tradycyjne drzewko z pięknymi klasycznymi bombkami i światełkami : )

 4. Anita
  Anita12-21-2013

  Ten uroczy bałagan z pierwszego zdjęcia chętnie przeniosłabym do swojego salonu. Podoba mi się jeszcze szóstka i dziewiątka. Chyba jednak w kwestii choinki jestem tradycjonalistką 🙂

Leave a Reply