Świece pachnące wakacjami

Świece pachnące wakacjami

Lato zaprasza nas do spędzania jak największej ilości czasu na zewnątrz. To okres beztroski, relaksu, ekscytujących podróży i okazja do kolekcjonowania wspomnień. To także chwile spędzone z rodziną, z przyjaciółmi na zabawie i rozmowach. Dlatego długie i ciepłe wieczory sprzyjają wypoczynkowi na tarasie czy w ogrodzie. Niezależnie od tego, czy jest to spotkanie kameralne, czy w większym gronie, zasługuje na najpiękniejszą oprawę. Sezonowe menu, dyskretny blask świec i… zapach, który długo będzie przywodził wspomnienie tej chwili. Można też połączyć te dwa ostatnie elementy i postawić na świece zapachowe KROSNO Candles. 

Świece KROSNO Candles to dwanaście propozycji zapachowych, zamkniętych w szklanych naczyniach. Nawiązujących stylem do trzech flagowych kolekcji Krosno Glass: GLAMOUR, SPLENDOUR i ROMANCE. Zapachy współgrają z kolorystyką szkła: od pastelowych tonacji, przez intensywne róże, do eleganckich szarości i czerni. Nie brakuje też odcieni złota i miedzi, inspirowanych skórą muśniętą promieniami słońca.

Kolekcja GLAMOUR

W przypadku GLAMOUR, projektanci postawili na subtelnie wykończone, matowe szkło o zaokrąglonym dnie, ozdobione pastelowymi kolorami – bielą, różem, błękitem – a także szarością. Na amatorów egzotycznych podróży czekają pachnące słońcem, rozgrzanym piaskiem i owocami, świece o aromatach np.: soczysty Arbuz (Watermelon), deser z Italii przekładany cierpką jeżyną (Panna Cotta&Raspberry), słodka figa z nutą kokosową (Figue) czy mandarynka w duecie z bazylią (Mandarin&Basil).

Czas na SPLENDOUR

Świece SPLENDOUR to klasyczne, proste czarki o grubym, solidnym dnie. Wytworne kompozycje zapachowe dostępne są w naczyniach o szlachetnych kolorach miedzi, srebra, czerni i błękitu pruskiego. Ta linia to zniewalająca zmysły kompozycja lilii, konwalii i irysów (Woman in blue), aromaty drzewne w połączeniu ze świeżością trawy skąpanej w porannej rosie (Bois Intense) czy kalabryjska bergamotka (Skylite).

 

Co powiecie na ROMANCE?

Unikatową kategorię stanowią świece ROMANCE, które – jak cała kolekcja szkła KROSNO ROMANCE – wytwarzanie są ręcznie przez artystów-hutników. Płomień świecy tworzy intrygujące refleksy w pomieszczeniu przez załamania światła na ściankach naczynia. Zdobionych soczystymi kolorami fuksji, fioletu, ciemnego bursztynu i głębokiej czerwieni. Wyszukany design szkła w świecach ROMANCE pięknie eksponuje ciepłe światło, a jednocześnie wypełnia otoczenie urzekającym zapachem. Na romantyczne chwile możemy wybrać gęsty i słodki bukiet paczuli i przypraw korzennych (Oriental), soczystą mieszankę fig i wanilii (Figue Vanille), rześki i balsamiczny zapach Ambre Toureg czy zmysłową kompozycję kwiatową z mocnym akcentem rabarbaru (Rhubarb & Sunflower).

Świece mogą być elementem kompozycji złożonej z pozostałych naczyń dostępnych w ramach kolekcji KROSNO, np. kieliszków do wina, karafek i wazonów.  Jednak stylowe, minimalistyczne lub kolorowe naczynie, z którego wydobywa się subtelny aromat, także solo stanowi elegancką dekorację stołu. Po zapaleniu świecy, wypełnia ona pomieszczenia ciepłym światłem i bukietem zapachów, który przywoła wspomnienia pięknych chwil. 

Charakterystyczny, wyszukany design szkła każdej ze świec, w połączeniu z najwyższą jakością wykonania, z której znana jest marka KROSNO. Pozwala nadać naczyniu drugie życie w roli dekoracji. Idealnie sprawdzi się jako wazonik na małe bukiety czy kompozycje z martwej natury, a także osłona dla świeczek typu tea-light. 

Wszystkie świece zostały stworzone z wysokorafinowanej parafiny, naturalnego wosku sojowego. Dodatkowo kompozycje zapachowe pochodzą prosto ze światowej stolicy perfum – francuskiej miejscowości Grasse. W zależności od kolekcji, czas palenia świecy wynosi od 33 do 44 godzin.

Jeśli chcesz mieć świece zapachową z kolekcji Romance, dołączyliśmy ją do każdego pudełka GOLDENBOX No.13. Zamów je w pakiecie lub subskrypcji, zanim zostanie wyprzedane.

Więcej informacji w sklepie online Krosno.

Leave a Reply