Szampon w kostce – jak używać?

Szampon w kostce – jak używać?

Klienci kosmetyczni coraz więcej uwagi przywiązują do ekologii. Podczas zakupów szukają produktów, które nie zawierają szkodliwych substancji oraz zwracają uwagę na opakowania, w jakich umieszczono dany produkt. Nic więc dziwnego, że wiele marek kosmetycznych decyduje się na pierwszy rzut oka nietypowe rozwiązania. Sprawdź jednak najpierw, jak używać szamponu w kostce.

Czym są szampony w kostce?

Szampon w kostce to najnowszy eko-trend podbijający rynek kosmetyczny. Został stworzony do codziennej pielęgnacji, a od tradycyjnego produktu do mycia włosów różni się konsystencją. Zamiast płynu w plastikowej butelce otrzymujemy lekką i małą kostkę, która po zużyciu nie wyląduje w koszu. Innowacyjna formuła produktów sprawia, że są ekonomiczne i bardziej wydajne niż szampony w płynie. Świetnie sprawdzą się w podróży, zwłaszcza wersja w aluminiowym etui.

Jak używać szamponu w kostce?

Używanie szamponu w kostce może być dla wielu osób nowym doświadczeniem. Nie obawiaj się jednak, ponieważ używanie go niewiele różni się od dotychczasowego mycia włosów szamponem. Możesz więc potrzebować kilku myć, aby przyzwyczaić się do innego produktu i formy jego użycia. Pamiętaj, aby kostkę spienić w dłoniach, a nie bezpośrednio na włosach.

Zalety korzystania z szamponu w kostce

Szampon w kostce ma niewątpliwie wiele zalet. Przede wszystkim jest mały i lekki, dzięki czemu możesz spakować go nawet do bagażu podręcznego. Jest także bardzo wydajny, spokojnie wykonasz nim kilkadziesiąt myć. Jest także przyjazny dla środowiska, ponieważ nie posiada plastykowego opakowania. Używanie szamponów w kostce nie generuje odpadków w postaci plastikowych butelek czy folii.

BeGlossy poleca:

szampon w kostce

Szampon w kostce BIOVAX BOTANIC

Szampony w kostce BIOVAX BOTANIC są w 100% wegańskie, nie zawierają żadnych komponentów pochodzenia zwierzęcego. Formuły są odpowiednie dla każdego rodzaju włosów, dobrze się pienią, oczyszczają i nawilżają. Włosy umyte szamponem w kostce BIOVAX BOTANIC nie wymagają stosowania płukanek. Nie są to mydła – korzystne pH gwarantuje piękne, miękkie, gładkie i błyszczące pasma. Po użyciu szamponu włosy są oczyszczone, dłużej świeże, dobrze się rozczesują. Szampony pięknie pachną, przez co sama aplikacja staje się przyjemnością, a owocowy zapach utrzymuje się jeszcze długo po myciu. Opakowania nie zawierają plastiku, są absolutnie przyjazne dla środowiska – stworzone z certyfikowanego kartonu FSC, jest to materiał pozyskiwany z odpowiedzialnych źródeł.

Szampon w kostce NATURE BOX

Dzięki olejowi z awokado w 100% tłoczonemu na zimno, Twoje włosy odzyskają wigor a końcówki będą wygładzone. Wybierając tę kostkę oszczędzasz wodę i ograniczasz plastikowe odpady. Kostka myjąca o zapachu awokado odżywia włosy i wystarcza na ok. 30 myć.

Jeśli chcesz przetestować szampon w kostce BIOVAX BOTANIC, znajdziesz go w boxie BeGlossy „Zostań w domu”. Natomiast jeśli wolisz wypróbować moc oleju awokado zamkniętą w szamponie w kostce Nature Box, zamów pudełko BeGlossy „Kierunek na piękno”.
Już teraz rozpocznij od niego subskrypcję lub dowolny pakiet.

Leave a Reply