Trendy sezonu by Fashion’s Blackmail

Trendy sezonu by Fashion’s Blackmail

Specjalnie dla Was Olga Piotrowska z bloga Fashion’s Blackmail przygotowała wyjątkowe stylizacje, do których przemyciła trendy panujące w tym sezonie. Olga na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie pracuje i studiuje komunikację medialno-kulturową. Przedstawiamy trendy sezonu by Fashion’s Blackmail.

Trendy sezonu by Fashion's BlackmailGrey & Nude

Pierwsza stylizacja to połączenie dwóch kolorów – ciepłego beżu i zimnej szarości. Zestawienie nietypowe, którego koniecznie musicie spróbować. Kolory cieliste, czy też inaczej nazywane „nude”, są wyjątkowo modne w tym sezonie. Mam na sobie bawełniany golf, który jest nieodłącznym elementem jesiennej i zimowej garderoby. Do łask powróciły również długie kamizelki, którymi możesz podkreślić swoją stylizację.

 

 

Trendy sezonu by Fashion's Blackmail

Trendy sezonu by Fashion's Blackmail

Trendy sezonu by Fashion's BlackmailVelvet

Królem wśród materiałów jest obecnie welur. Znajdziemy go w formie bluzek, sukienek, a nawet dodatków. Welurowa sukienka ze strony Preska24, którą mam na sobie, podkreśla talię i ma dziewczęcy krój. Dzięki wiązaniu przy szyi nie potrzebuje więcej dodatków. O tej porze roku do sukienki obowiązkowe są kozaki – idealne są takie za kolano na niewielkim obcasie. Monochromatyczne stylizacje warto czasem przełamać torebką w wyrazistym kolorze.

Jeśli chcecie wiedzieć skąd pochodzi dana rzecz lub chcecie zobaczyć więcej ciekawych stylizacji zapraszamy Was na bloga Olgi – Fashion’s Blackmail.

Zdjęcia: Kinga Majewska

Trendy sezonu by Fashion's Blackmail

Trendy sezonu by Fashion's Blackmail

Leave a Reply