Trendy w makijażu na sezon 2020/2021

Trendy w makijażu na sezon 2020/2021

Makijaż to nieodłączny element poranka wielu kobiet. Dla niektórych jest to szybka konieczność, natomiast są też takie, które uwielbiają malować się godzinami. Nieważne, do której grupy należy – trendy makijażowe warto znać! Mogą one przydać się nawet do plotkowania z przyjaciółkami. Poznaj trendy w makijażu na sezon 2020/2021.

1. Nawilżenie skóry

Każdy makijaż należy rozpocząć od nawilżenia skóry. To nie musi być trend, ale bez tego Twój makijaż nie będzie wyglądał dobrze i modnie. Pomoże Ci w tym nowa moc nawilżania w linii AA Hydro Sorbet. Dzięki niej poznasz sekrety pięknej, nieskazitelnej cery Koreanek. Przekonaj się na własnej skórze, jak działają koreańskie, lekkie, żelowe formuły, które szybko się wchłaniają, pozostawiając skórę miękką, intensywnie nawilżoną, nawet do 48 godzin. Blue Bomb to prawdziwa bomba nawilżająca. Sorbet znajdziesz w każdym pudełku BeGlossy „Tropical Island”.

2. Kreska w wyrazistym kolorze

Koniec z czarną kreską. Teraz będziemy nosić je w wyrazistym kolorze. Co powiesz na energetyczny niebieski? Właśnie taki eyeliner w płynie WOW GROW! znajdziesz w każdym pudełku BeGlossy „Tropical Island„. Eyeliner z biotyną łączy w sobie dwie technologie Tube Technology i Biotin Power Formuła. Tube Technology to wodoodporna formuła, jednocześnie zmywalna ciepłą wodą. Trwały, niezawodny i delikatny. Musisz go przetestować!

 

3. Matową pomadkę zamień na błyszczyk

Trendy w makijażu

Czas zmienić ciężką matową pomadkę na lekki błyszczyk w kolorze podkreślającym usta. Formuła błyszczyka Maybelline wyraźnie wygładza powierzchnię ust i wzmacnia kontur ust, zapewniając wysoki połysk. Dodatkowo usta stają się nawilżone i pełniejsze, dzięki zawartości kwasu hialuronowego. Chcesz przetestować tę totalną nowość? Zamów pudełko BeGlossy „Coral Essence”.

4. Naturalne glow

Do tej pory rządziło mocne rozświetlenie twarzy. Obecnie stawia się na naturalny wygląd cery, rozświetlając tylko delikatnie strategiczne miejsca. Skóra twarzy powinna wyglądać na zdrową i promienną.

Trendy w makijażu5. Wyrysowane brwi

Makijaż brwi to niemała sztuka. Aby wyglądać modnie spraw, aby Twoje włoski były mocno wyczesane ku górze, a brakujące miejsca uzupełnione kredką. Nie zamalowuj jednak całej brwi, a staraj się krótkimi ruchami dorysowywać tylko „włoski”. Odpowiedni kosmetyk powinien Ci w tym pomoc. My polecamy Brow Ultra Slim od Maybelline New York. Ultra-precyzyjna kredka do brwi – bez smug, łamania ołówka, czy też podrażnień od twardej kredki. Kremowa, gładka formuła, łatwa aplikacja oraz 1,5 mm cienka końcówka zapewniają długotrwałe precyzyjnie zdefiniowane brwi. Produkt ten znalazł się w każdym pudełku BeGlossy „Zostań w domu”.

Jeśli cenisz sobie trendy w makijażu i lubisz podążać za nowinkami kosmetycznymi –  zamów subskrypcję lub pakiet BeGlossy! Co miesiąc dostarczymy pod Twoje drzwi paczkę wypełnioną kosmetykami do testowania!

Trendy w makijażu

Leave a Reply