Twój rytuał piękna z Organique

Twój rytuał piękna z Organique

Jeśli śledzisz nas na Facebook’u lub uważnie czytałaś kartę produktową dołączoną do styczniowego beGLOSSY to już wiesz, że jednym z produktów w pudełku będzie kosmetyk marki Organique. Jaki produkt wybraliśmy? To pozostaje tajemnicą…

Spróbuj odgadnąć, co przygotowaliśmy w tym miesiącu! Potrzebujesz wskazówki? Poniżej opisaliśmy rytuał piękna i pokazaliśmy dwa kosmetyki do pielęgnacji. Wraz z tajemniczym kosmetykiem, który zamieściliśmy w lutowym beGLOSSY, stworzą one kompletny wyjątkowy rytuał piękna, który opisaliśmy krok po kroku. Jesteście ciekawe co to będzie? 🙂

Rytuał piękna z Organique w trzech krokach

1. Oczyszczanie

Przygotuj pachnącą kąpiel i oczyść skórę naturalnym, glicerynowym mydełkiem. Jego zapach powala!

2. Nawilżanie

W lutowym pudełku beGLOSSY znajdziesz ten tajemniczy kosmetyk. Jak myślisz, co to będzie? Nawilży on Twoją skórę i zachwyci zapachem.

3. Relaks

Podaruj sobie chwilę przyjemności! Masaż o zapachu mrożonej herbaty pozwoli Ci zrelaksować ciało i umysł. Niech to będzie chwila tylko dla Ciebie!

BLOGGER_na-bloga (2)

Już nie możemy doczekać się żeby ujawnić Wam ten produkt! Macie więc jakieś pomysły? Piszcie w komentarzach! Jeśli śledzicie blogi i media społecznościowe naszych Ambasadorek będziecie mogły u nich znaleźć podobną zabawę z nagrodami do wygrania! 

Jeśli chcesz sama się przekonać co znajduje się w środku zamów swoje beGLOSSY „from beGLOSSY with LOVE”! 

Leave a Reply