Ukojenie cery wrażliwej! Polska premiera nowej linii Red-Out od Repechage

Ukojenie cery wrażliwej! Polska premiera nowej linii Red-Out od Repechage

5 listopada w warszawskim hotelu Polonia Palace odbyła się premiera nowej linii kosmetycznej Red-Out, dedykowanej dla cery wrażliwej, naczyniowej i z trądzikiem różowatym. Spotkanie zgromadziło największe media branżowe i lifestylowe w Polsce. Reprezentantki beGLOSSY również uczestniczyły w tym wydarzeniu, by zapoznać się z nowościami od Repechage. Prezentację  nowego produktu poprowadziła sama Lydii Sarfati – założycielce oraz właścicielce marki Repechage.

Marka Repechage to amerykański pionier w użyciu alg morskich w kosmetykach. Firma zajmuje się produkcją zarówno produktów i zabiegów przeznaczonych do profesjonalnego użycia w gabinecie i SPA, jak również produkcją kosmetyków detalicznych do pielęgnacji domowej. Nowoczesne zastosowanie antyoksydantów oraz mikrosrebra w składzie całej linii Red Out spowodowało, że stały się już one prawdziwym bestsellerem w ponad 42 krajach, w których występuje dystrybucja kosmetyków marki Repechage. Dodatkowo, swoją premierę miał także produkt Mineral Face Shield – mineralna tarcza ochronna, będąca prawdziwą zabezpieczeniem skóry przed szkodliwym działaniem UV i czynnikami środowiska.

Red Out i Face Shield - prezentacja nowych produktow Repechage

Oto jak prezentują się nowości od marki Repechage:

Picture 41765

Red-Out™ Calming Cleanser

Mleczko łagodzące dla cery nadreaktywnej
Pomaga zmniejszyć ilość bakterii. Łagodzi podrażnienie skóry spowodowane trądzikiem różowatym i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Delikatnie pieniąca się formuła zawiera naszą prawnie zastrzeżoną mieszankę ekologicznych alg morskich i silnych antyoksydantów, by przywracać równowagę i ochraniać skórę.
190 zł / 180 ml

Picture 41800

Red-Out™ Serum – Serum łagodzące dla cery nadreaktywnej

Pomaga łagodzić podrażnioną cerę w stanach chorobowych, takich jak trądzik różowaty, a także przy szkodliwym wpływie zanieczyszczeń środowiskowych. Nasza prawnie zastrzeżona mieszanka alg wraz z silnie działającymi antyoksydantami dostarcza skórze niezbędnych witamin i zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami.
320 zł / 30 ml

 

Picture 14591Mineral Face Shield – Mineralna Tracza Ochronna

Idealna dla każdego typu cery, testowany dermatologicznie, doskonały dla mężczyzn, kobiet i dzieci, bez tłuszczu, nie blokuje porów, nie powoduje powstania zaskórników, bez zapachu, pozwala skórze oddychać, idealna baza pod makijaż, matowe wykończenie.Nasza bazująca na minerałach formuła dostarcza doskonałą pielęgnację skóry i kompletną ochronę  przeciwko szkodliwym czynnikom środowiska w jednym. Konsystencja lekkiego kremu wspaniale rozprowadza się po skórze, natychmiastowo tworząc „ tarczę ochronną”, która przez cały dzień chroni cerę  przed drażniącym promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami.
270 zł / 59 ml

logo_repechage_blue_ok

Po więcej informacji na temat marki jak i produktów zapraszamy na stronę internetową Repechage

 

 

Leave a Reply