VICHY – odkryj źródło swojej siły

VICHY – odkryj źródło swojej siły

Jeśli śledzisz nas uważnie, to już wiesz, że w edycji beGLOSSY „Oh! So Beautiful” pojawi się kosmetyk marki VICHY. To wartościowe kosmetyki, które doceni każda dbająca o siebie kobieta! Poznaj bliżej specjalistyczną markę kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry i odkryj źródło swojej siły!

Czy wiesz, że VICHY to…

vichy-380 lat doświadczenia w specjalistycznej pielęgnacji skóry.

W 1931 roku, wraz z powstaniem Laboratoriów Vichy, zrodziła się zupełnie nowa wizja pielęgnacji. Zapoczątkowane wtedy badania i testy kliniczne pozwoliły stworzyć skuteczne kosmetyki pielęgnacyjne dla kobiet w różnym wieku oraz z różnymi potrzebami skóry.

vichy-4Szczegółowa wiedza o cyklu życia skóry.

Ścisła współpraca światowych ekspertów w dziedzinie zdrowia, w tym dermatologów, farmaceutów oraz doradców żywieniowych, pozwoliła na przeanalizowanie różnych typów skóry i szczegółowe określenie potrzeb każdego z nich.

vichy-5Unikalne formuły.

Przełomowe odkrycia ekspertów umożliwiły stworzenie zaawansowanych dermokosmetyków, które przywracają skórze równowagę, wzmacniają ją i pomagają przywrócić funkcję bariery ochronnej. VICHY posiada szereg kosmetyków przeznaczonych dla każdego typu cery, o różnych potrzebach i z różnymi problemami.

Program rygorystycznych badań.

Dermokosmetyki Vichy poddawane są rygorystycznym badaniom klinicznym i instrumentalnym, w celu określenia ich natychmiastowego oraz długoterminowego efektu. Wszystkie produkty odpowiednie są również dla skóry wrażliwej, co potwierdzone zostało w testach dermatologicznych.

 

Zwróć uwagę na to, że…

Jednym z wyjątkowych składników aktywnych wszystkich dermokosmetyków VICHY jest bogata w 15 minerałów naturalna woda termalna z francuskich wulkanów. Woda termalna VICHY to przede wszystkim:

4000 m 

Tyle pod powierzchnią krąży wody z Vichy, czerpiąc to, co najlepsze z wulkanicznych skał.

3 działania

Woda z Vichy wykazuje potrójne działanie wzmacniające przeciwko szkodliwym czynnikom: przeciwutleniające, regenerujące, zapewniające równowagę skóry.

100% czysta

Woda z Vichy jest kontrolowana kilka razy dziennie, na każdym z etapów: wydobycia, transportu i w fabryce. Dzięki temu do produktu trafia w nienaruszonym stanie – w pełni czysta.

5,2 g/l

To całkowite stężenie minerałów w mineralizującej wodzie termalnej z Vichy.

15 minerałów

Woda termalna z Vichy jest bogata w 15 rzadkich minerałów.

Poznaj moc minerałów!

Woda termalna z VICHY charakteryzuje się wysoką różnorodnością minerałów o wszechstronnym działaniu. Sprawdź, jakie dobroczynne właściwości ma każdy z nich:

 • WAPŃ – ochrona tkanek
 • ŻELAZO – dotlenienie komórek skóry
 • MANGAN – działanie antyoksydacyjne
 • POTAS – regulacja gospodarki elektrolitycznej komórek
 • MAGNEZ – stymulacja odnowy komórek
 • BOR – wspomaganie regeneracji skóry
 • KRZEM – regeneracja tkanek
 • STRONT – działanie przeciwzapalne
 • SIARKA – działanie detoksykacyjne
 • LIT – działanie przeciwzapalne
 • SÓD – regulacja równowagi elektrolitycznej komórek
 • WODOROWĘGLANY – utrzymanie równowagi pH
 • FLUOR – działanie antyoksydacyjnie
 • ORTOFOSFORANY – wspieranie syntezy energii
 • AMONIAK – wspieranie syntezy aminokwasów

Wybieraj mądrze

Testy kliniczne i konsumenckie przeprowadzone pod kontrolą dermatologów potwierdzają skuteczność preparatów Vichy. Formuły produktów zostały opracowane w taki sposób, aby zapewniać maksymalną skuteczność i przyjemność stosowania, a jednocześnie – aby były przyjazne dla skóry wrażliwej. Są więc nie tylko łagodne dla skóry, ale dodatkowo hipoalergiczne.

VICHY. Zdrowa skóra. Silna Ty

Produkt marki VICHY znajdziesz w najnowszym pudełku beGLOSSY „Oh! So Beautiful”! To najlepszy sposób, aby poznać produkt z najnowszej linii marki VICHY!

 

Leave a Reply