Co wiesz o marce: BANDI?

Co wiesz o marce: BANDI?

Kosmetyki marki BANDI są już dobrze znane Klientkom beGLOSSY. Czas dowiedzieć się nieco więcej o tej marce – o jej historii i tradycji tworzenia wyjątkowych produktów. Już teraz przekonaj się, co wiesz o marce: BANDI?

Polska firma z tradycjami

Co wiesz o marce: BANDI?Minęło już ponad trzydzieści lat od dnia, w którym pierwszy krem BANDI ukazał się na polskim rynku. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1986 roku jako polską firma rodzinna. Założona przez Bognę Draniak. Dziś posiadają w ofercie kilkadziesiąt produktów profesjonalnych, a także pełną gamę kosmetyków detalicznych. Czy wiesz, że dzięki doświadczeniu i pasji tworzą innowacyjne receptury kosmetyczne w oparciu o nowoczesne technologie i najwyższej jakości składniki, pochodzące z najodleglejszych zakątków świata?

Co wiesz o marce: BANDI?Ciągły rozwój

Osiągnięcie obecnej pozycji na wymagającym rynku kosmetyków profesjonalnych było możliwe, w dużej mierze, dzięki korzystaniu z najnowszych osiągnięć naukowych w branży kosmetycznej. Kosmetologia stale się rozwija, dlatego na bieżąco śledzono literaturę naukową, wszelkie badania i nowości wśród surowców kosmetycznych. Dzięki czemu BANDI może zaproponować szeroki wachlarz preparatów do pielęgnacji każdego typu cery, odpowiednich do różnych problemów skóry.

Co wiesz o marce: BANDI?

BANDI jest pierwszą firmą, która wprowadziła na rynek polski serię kosmetyków dotleniających (1993), kosmetyków z kwasem hialuronowym (1993), żele z milisferami (1995), kosmetyki z wyciągiem z zielonej herbaty (1995), peeling do manualnej mikrodermabrazji (2003), preparaty z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami (2009), mieszaninę eksfoliującą z kwasem pirogronowym, salicylowym i azelainowym (2012), dermokosmetyki z retinolem i kwasem fitowym (2015), preparaty do zabiegów trychologicznych (2015), a także kosmeceutyki łączące kwasy z ektoiną (2016). Czy wiedzieliście o tych faktach?

Bestseller

W ciągu wielu lat produkty doskonale sprawdziły się w roli solidnego narzędzia pracy w gabinetach kosmetycznych, jak również jako godne polecenia produkty do pielęgnacji domowej, zaskarbiając sobie wdzięczność wielu Klientów. Kobiety pokochały również miniatury produktów BANDI, które znajdowały się w pudełkach beGLOSSY. Dzięki czemu miały okazje przetestować dany kosmetyk. Jeśli Wy też chcecie zapoznać się z ofertą BANDI zapraszamy do sklepu beGLOSSY!

beGLOSSY poleca:

Co wiesz o marce: BANDI?

 

 

Leave a Reply