Co wiesz o marce: Vianek?

Co wiesz o marce: Vianek?

Ideą beGLOSSY jest testowanie produktów  i poznawanie nowych marek, które są dostępne na rynku kosmetycznym. Dziś przedstawiamy Wam jedną z marek, która znajdzie się w pudełku lutowym beGLOSSY Bliżej Natury. Sprawdź, co wiesz o marce: Vianek!

Co wiesz o marce: VianekCo wiesz o marce: Vianek?

VIANEK to polska marka kosmetyków naturalnych, przeznaczona na rynek masowy. Jest dedykowana kobietom w każdym wieku, o zróżnicowanych potrzebach pielęgnacyjnych, a jednocześnie wymagających. Połączenie starannie dobranych składników, urzekających zapachów i oryginalnego zdobnictwa opakowań, tworzy wyjątkowy przekaz marki. VIANEK to kosmetyki naturalne, będące odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku i zainteresowanie, nie tylko świadomych konsumentek.

Przyciąga wzrok

VIANEK w pierwszym kontakcie przyciąga nasz wzrok. Opakowania zdobią niepowtarzalne wzory zalipiańskie, malowane z pasji i poszanowania polskiej tradycji,wywodzącej się z XIX wieku. Na kazdym opakowaniu znajdziemy wyjątkowy motyw kwiatowy, który stanowi tradycję, przekazywaną z pokolenia na pokolenie w małopolskiej wsi Zalipie. Czy wiesz, że jest niezwykle oryginalna, jedyna w swoim rodzaju sztuka ludowa, ceniona nie tylko w Polsce?

Uwodzi zapachem

Co wiesz o marce: VianekProdukty tej marki posiadają niezwykły zapach – świeży, przyjemny dla zmysłów, naturalny, przywołujący wspomnienia, zachęcający. Zapach to emocje, a pozytywne skojarzenia sprawiają, że kosmetyk ten pozostaje zapamiętany. Vianek wie o tym doskonale! To wszystkie dzięki temu, że ich kosmetyki są naturalne i zawierają ekstrakty z polskich kwiatów i ziół, pochodzących z upraw ekologicznych. Ich zapachy to czyste, owocowe szaleństwo: malina, czerwona porzeczka, gruszka, jabłko, wiśnia, brzoskwinia. VIANEK to marka, w której kolor idealnie współgra z zapachem, działaniem i przeznaczeniem każdego kosmetyku.

Co wiesz o marce: VianekPrzyjazna dla skóry

VIANEK, inspirowany jest dziewiczym, naturalnym pięknem, więc pomaga każdej kobiecie identyfikować jej własne potrzeby i wybierać najlepsze kosmetyki. Wybrane produkty są dobierane z poszczególnych serii, zgodnie z przeznaczeniem i konkretnym, ukierunkowanym działaniem. Produkty tej marki są przyjazne skórze, ponieważ VIANEK zapewnia łagodną pielęgnację i nowatorskie receptury, gwarantujące zadowalające efekty stosowania. W ich ofercie znajdziemy produkty do twarzy, ciała i włosów, czyli wszystko czego nam potrzeba! Dodatkowo produkty nie są testowane na zwierzętach oraz nie stosuje się też żadnych substancji pochodzących z martwych zwierząt.

 Co wiesz o marce: Vianek

W pudełku beGLOSSY Bliżej Natury znajdziesz jeden z produktów marki Vianek – tonik do twarzy z ekstraktem z owoców róży z serii łagodzącej. Jeśli chcesz przetestować ten produkt i dołączyć do entuzjastek beGLOSSY, możesz zamówić swoje pudełko już teraz!

Leave a Reply