Co wiesz o marce: VICHY?

Co wiesz o marce: VICHY?

Vichy to powszechnie rozpoznawalny na świecie symbol Francji. Niektórym kojarzy się z z nazwą wody mineralnej, a innym z miastem na terenie tego kraju. Jednak dla nas to przede wszystkim jedna z największych marek kosmetycznych. Własnie dlatego odpowiemy sobie na pytanie „Co wiesz o marce: VICHY?”. 

Klientki beGLOSSY doskonale znają produkty marki Vichy, ponieważ nie raz gościły one w naszych boxach. Produkty z pudełka to idealny moment na przetestowanie idealnego kremu czy serum i sprawdzenie czy odpowiada on naszym potrzebom naszej skóry.

Co wiesz o marce: VichyFilozofia marki

Vichy to marka stworzona przez dermatologa dr Prospera Hallera w 1931 r., który jako pierwszy odkrył wzmacniające i antyoksydacyjne właściwości wody termalnej dla skóry i stworzył laboratoria VICHY. Jej unikalne receptury i sztandarowe już produkty od lat zajmują najwyższe miejsca w rankingach sprzedaży. Niespełna stuletnia historia marki uczyniła z niej lidera, w kompleksowej pielęgnacji skóry. Współpracując z najlepszymi specjalistami z kraju i z zagranicy, w dziedzinie dermatologii, biologii, biotechnologii i farmacji, Vichy stara się uzyskać całościowy pogląd na wiedzę dotyczącą skóry i jej problemów. Tak holistyczne podejście, przejawia się także w dopasowaniu produktów do tempa życia i ducha współczesnych kobiet. Kosmetyczne formuły uwzględniają wszelkie współczesne faktory, które oddziałują na skórę, takie jak promienie UV, stresujący tryb życia, klimat czy preferencje żywnościowe. Ponadto ich receptury są opracowywane, w oparciu o rygorystyczne wymogi oraz testy dermatologiczne. Vichy, jako jedna z niewielu komercyjnych marek kosmetycznych nie przeprowadza badań na zwierzętach.

Co wiesz o marce: VICHY?

Co wiesz o marce: VichyCzy wiesz, że ta francuska marka w 1999 roku otworzyła pierwsze na świecie ośrodki ochrony słonecznej i ochrony skóry? Każdy, kto odwiedza te ośrodki może skorzystać z bezpłatnej, indywidualnej porady dermatologa i farmaceuty. Miejsce to znane jest głównie z  wody termalnej, jako unikalny komponent wszystkich kosmetyków, została stworzona przez samą naturę. Jej niesamowite właściwości stanowią podstawę dla badań Laboratoriów Vichy w dziedzinie dermatologii. Skupisko minerałów, jakie w sobie kryje: w tym cynk, miedź, potas, czy krzem wykazują właściwości silnie regenerujące, wzmacniające oraz kojące naskórek, który każdego dnia narażony jest na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

beGLOSSY poleca:

W pudełku beGLOSSY Just Relax znajdziesz jedną z trzech masek mmineralnych od Vichy! Nawilżająca, peelingująca, a może oczyszczająca? Wszystkie one sprawią, że Twoja skóra będzie Ci wdzięczna. Wystarczy nałożyć cienką warstwę i pozostawić na 3 do 5 minut, następnie spłukać wodą. Z pomocą tego pudełka stworzysz w swoim domu prawdziwe SPA!FB_JUSTRELAX_ZAMOW_ZAWARTOSC

Leave a Reply