Wiosenne SPA dla Ciebie i Twoich przyjaciółek

Wiosenne SPA dla Ciebie i Twoich przyjaciółek

Każdej z nas często brakuje czasu na spotkania z przyjaciółkami, na domowe zabiegi pielęgnacyjne i na zadbanie o samą siebie. Czemu by nie połączyć tych czynności i nie zorganizować wiosenne SPA dla Ciebie i przyjaciółek? W ten sposób można połączyć przyjemne z pożytecznym! Nadrobisz czas z koleżankami, zrelaksujesz się i zadbasz o swój wygląd. Przedstawiamy pomysły, które możecie wykorzystać podczas któregoś w wolnych wieczorów!

1. ZAOPATRZ SIĘ W ODPOWIEDNIE KOSMETYKI

Żeby rozpocząć babski wieczór niezbędne będą odpowiednie kosmetyki, które pomogą Wam się zrelaksować. Z myślą o wiosennym SPA dla Ciebie i Twoich przyjaciółek powstał specjalny zestaw 2 pudełek beGLOSSY. Znajdziecie w nich aż 13 produktów do pielęgnacji ciała, maseczki, peelingi, kremy – wszystko, czego potrzebujecie, aby stworzyć idealny babski wieczór i… być GLOSSY!

Wiosenne SPA dla Ciebie

2. PRZYGOTUJ WYSTRÓJ!

Żeby wieczór ten był wyjątkowy i niezapomniany zacznij od stworzenia atmosfery jak w luksusowym SPA! Przygotuj zapachowe świece i kadzidełka. Błogi relaks umili zapach olejku eterycznego rozgrzanego w kominku aromatycznym. Przygaś światła byście poczuły się jak w prawdziwym salonie piękności. Jeśli nie masz dużo miejsca porozrzucaj wszędzie poduszki – będziecie mogły siedzieć nawet na podłodze!

Wiosenne SPA dla Ciebie

3. KĄPIEL PAROWA NA TWARZ!

Przed innymi zabiegami na twarz dobrze jest przygotować kąpiel parową. Oczyści ona skórę z zanieczyszczeń. Podwyższona temperatura powoduje pocenie i rozszerzenie porów skóry. Dla każdej z Was przygotuj miskę, mieszankę ziół (np. rumianek i lawendę), ok półtora litra gorącej wody i mały ręcznik. Stosujcie przez ok. 10 minut.

Wiosenne SPA dla Ciebie

4. MASECZKI!

Po kąpieli parowej jesteście gotowe na peeling całego ciała – wykorzystajcie do tego produkt Nacomi. Do nawilżenia skóry twarzy idealnie sprawdzą się kremy Uriage. Jeśli macie czas i chęci same zróbcie maseczkę np. nawilżającą z dodatkiem z awokado lub wygładzającą z płatków owsianych. Będzie przy tym sporo zabawy! Dobrą alternatywą będą maseczki w płachcie lub maseczki z glinką od L’oreal Paris. Są wygodne i równie skuteczne. Wasza skórę będzie Wam za to wdzięczna!

Wiosenne SPA dla Ciebie

5. Makijaż!

Nie można zapomnieć o delikatnym makijażu! Warto podkreślić swoje spojrzenie mascarą Collistar Infinito. Dzięki niej Wasze rzęsy będę wydłużone oraz pogrubione!

Wiosenne SPA dla Ciebie

6. ROZRYWKI!

Gdy już wykonacie wszystkie zabiegi, usiądźcie pomiędzy miękkimi poduszkami i włączcie Wasz ulubiony, babski film. Jeśli znacie się od dawna, zróbcie sobie maraton oglądania zdjęć z młodości, ze szkolnych lat kiedy się poznałyście. Śmiechu będzie co niemiara! Polecamy również gry planszowe. Z naszych obserwacji wynika, że obecnie gra w nie więcej dorosłych niż dzieci! Możecie również wspólnie przygotować kolację lub chociaż gorącą czekoladę.

Wiosenne SPA dla Ciebie

Jeśli macie swoje sprawdzone pomysły na spędzenie babskiego wieczoru, podzielcie się nimi w komentarzach! Udanego relaksu dla Ciebie i Twoich przyjaciółek!

Leave a Reply