Włosy w gwiazdorskim stylu!

Włosy w gwiazdorskim stylu!

Pięknie lśniące i zadbane włosy, a do tego jeszcze długie… Zastanawiasz się, czy to możliwe? Stylista gwiazd, Mariusz Szymojko z Akademii Stylu i Studia Fryzur Mariusz SZYMOJKO podpowiada, co zrobić by mieć piękne włosy, jak gwiazda filmowa. Czas na wiosenną metamorfozę!

Czy od zawsze marzyłaś by mieć piękne i gęste włosy, lecz niestety natura obdarzyła cię włosami cienkimi, o słabej strukturze? Czy ilekroć próbowałaś zapuścić włosy, dorastały co najwyżej do ramion, a potem rosły coraz słabiej i wypadały? Czy marzyłaś, aby mieć oszałamiająco długie włosy? Jeśli chociaż raz odpowiedziałaś twierdząco, ten tekst jest napisany z myślą o tobie!

Na ratunek włosom

Wiosną szczególną troską powinnyśmy otoczyć nasze włosy, gdyż po sezonie zimowym są w zdecydowanie gorszej kondycji. Często są osłabione i nie wyglądają zdrowo, a także są niesforne i się elektryzują. W tej sytuacji, warto rozważyć skorzystanie ze specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych i zafundować sobie, np. kurację w eko salonie.

Mariusz_Szymojko_Studio-Fryzur_fot_Anja_Choluy

fot. Anna Choluy

„Dobroczynne składniki zawarte w produktach, które oferujemy w naszym eko salonie, bardzo silnie działają na włosy. Oceniam stan włosów i na tej podstawie proponuję klientkom np. wybrany rytuał Spa na włosy. Aplikacja specjalnych produktów powoduje otwarcie torebek włosowych, co pozwala łatwo i głęboko wniknąć aplikowanym składnikom. Zabieg bardzo poprawia strukturę, jak i kondycję włosa. Wśród bogatej gamy produktów, które proponujemy, znajdują się na­turalne produkty marki O’right oraz Na­tulique – preparaty najnowszej gene­racji, bez parabenów, które mogą być stosowane u ko­biet w ciąży i alergi­ków wyjaśnia stylista fryzur Mariusz Szymojko, właściciel Akademii Stylu i Studia Fryzur Mariusz SZYMOJKO.

Przedłuż i zagęść swoje włosy!

Gdy już poprawisz kondycję swoich włosów, będziesz mogła spełnić swoje największe marzenie o posiadaniu długich i gęstych włosów. I to tylko w ciągu około trzech godzin! Pod warunkiem, że nie są zbyt krótkie – wówczas stylista poprosi cię, abyś przez miesiąc czy dwa trochę zapuściła włosy. Dzięki nowej metodzie przedłużania i zagęszczania włosów, tzw. metodzie japońskiej – spełnisz swoje długo skrywane marzenie. To co, mała odmiana? Nie – RADYKALNA!

Metoda japońska

MARIUSZ_SZYMOJKO-STUDIO_FRYZUR_foto_Agnieszka_Golak

fot. Magic Moments Photography Agnieszka Golak

Na czym ona polega? Fryzjer wyplata warkoczyk z cieniutkich pasemek włosów około 1 cm od skóry głowy, który jest nie grubszy niż 2 mm. A następnie w bardzo precyzyjny sposób łączy go z pasmem naturalnych lub syntetycznych włosów. „Metodę japońską szczególnie polecam przy zagęszczaniu włosów. Brak działania czynników mechanicznych, np. zaciskania na włosach ringów lub termicznych (zgrzewania), czyni tą metodę niezwykle bezpieczną nawet dla bardzo słabych włosów. Technika jest dosyć  pracochłonna i wymaga niemałej precyzji, dlatego niewielu fryzjerów może ją profesjonalnie wykonywać. Zapraszam wszystkie panie do naszego Studia Fryzur i zapewniam, że efekt osiągnięty metodą japońską będzie po prostu zniewalający. Włosy po zagęszczeniu i przedłużeniu wyglądają niesamowicie naturalnie i noszą się jak własne – dodaje stylista Mariusz Szymojko i zaprasza na swoją stronę na Facebooku.

Kilka słów o styliście

Mariusz Szymojko często bywa określany „stylistą gwiazd”, gdyż zaufało mu już wiele znanych osób, powierzając swój wizerunek. Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011 była oficjalną ambasadorką marki Studio Fryzur MARIUSZ SZYMOJKO w roku 2014.

Jak sam o sobie mówi, jest szczęśliwym człowiekiem, gdyż robi to, co naprawdę kocha. Fryzjerstwo, którym zajmuje się już od trzynastu lat, jest jego życiową pasją. W Julianowie koło Warszawy stworzył nowoczesne Studio Fryzur (połączone z Eko Salonem i Eko Spa dla włosów) oraz Akademię Stylu MARIUSZ SZYMOJKO Studio Kreowania Wizerunku o charakterze szkoleniowym.

mariusz Szymojko-fotoAgnieszka_Golak

fot. Magic Moments Photography Agnieszka Golak

Leave a Reply