Jak wykonać manicure hybrydowy?

Jak wykonać manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy to hit wśród wszystkich kosmetycznych maniaczek! Utrzymuje się na paznokciach do 21 dni. Pięknie wygląda i jest dostępny w wielu happy kolorach! W pudełku beGLOSSY Happy Colors znajdziesz lakier hybrydowy z kolekcji Delicious Joanny Krupy dla NeoNail. Przekonaj się sama, jakie to proste wykonać manicure hybrydowy!

2017-07-25 10_57_58-NeoNail Poland (@neonailpoland) • Zdjęcia i filmy na InstagramieLAKIER HYBRYDOWY – KROK PO KROKU

KROK 1

Przed rozpoczęciem pracy dezynfekujemy swoje ręce.

KROK 2

Patyczkiem z drewna różanego lub metalowym kopytkiem delikatnie, ale dokładnie odsuwamy skórki. Jeśli jest taka konieczność wycinamy skórki przy użyciu cążek.

2017-07-25 10_58_23-NeoNail Poland (@neonailpoland) • Zdjęcia i filmy na InstagramieKROK 3

Nadajemy ostateczny kształt pilnikiem o gradacji 180. Powierzchnię płytki matowimy blokiem polerskim lub polerką, zwracając szczególną uwagę na okolice wałów okołopaznokciowych.

KROK 4

Powstały pył usuwamy szczoteczką. Paznokcie odtłuszczamy, stosując produkt w płynie Nail Prep, wylewając jego niewielką ilość na wacik. Czekamy, aż produkt odparuje.

KROK 5

2017-07-25 10_57_34-NeoNail Poland (@neonailpoland) • Zdjęcia i filmy na InstagramieNakładamy cienką warstwę lakieru hybrydowego HARD BASE tzw. bazę i utwardzamy w lampie UV 36W – 2 min., Led 48W – 30 sek. Nie przemywamy cleaner’em, czyli odtłuszczaczem.

KROK 6

Następnie nakładamy cienką warstwę lakieru hybrydowego w dowolnym kolorze i ponownie utwardzamy w lampie UV 36W – 2 min., Led 48W – 30 sek. (im ciemniejszy kolor, tym dłuższy czas utwardzania). Dla uzyskania głębi koloru czynność należy powtórzyć. Nie przemywamy cleaner’em.

KROK 7

2017-07-25 10_58_42-NeoNail Poland (@neonailpoland) • Zdjęcia i filmy na InstagramieNakładamy cienką warstwę lakieru hybrydowego HARD TOP, który utrwali kolor i nada naszej stylizacji pięknego połysku, ponownie utwardzamy paznokcie w lampie UV 36W – 2 min., Led 48W – 30 sek.
Po tym kroku należy przemyć paznokcie cleaner’em.
Uwaga!:
Po wyjęciu dłoni z lampy nie przemywamy natychmiast paznokci, czekamy chwilkę, aby nie doprowadzić do zmatowienia lakieru.

KROK 8

Na zakończenie nakładamy oliwkę, która nawilży i odżywi skórki.

Jak usunąć manicure hybrydowy?

Matowimy blokiem polerskim błyszczącą warstwę poprzedniej stylizacji, aby aceton mógł lepiej wniknąć. Nanosimy aceton na wacik zamieszczony na FOIL NAIL WRAPS, czyli folii alumniniowej i owijamy palec pozostałą folią. Po upływie ok. 7 – 10 min. zsuwamy lakier hybrydowy przy pomocy drewnianego patyczka lub metalowego kopytka, a ewentualne resztki lakieru usuwamy delikatną polerką.
Jeśli nie wykonujemy nowej stylizacji przy użyciu lakieru hybrydowego, możemy zastosować oliwkę, która nawilży i odżywi skórki.

Slider_BLOG_Zawartosc

Jeśli Ty również chcesz przetestować najnowszy lakier hybrydowy od NeoNail z kolekcji Delicious Joanny Krupy, zamów już teraz pudełko beGLOSSY Happy Colors w pakiecie lub subkrypcji i ciesz się kolorami! Śpiesz się, ich ilość jest ograniczona!

Źródło: Instagram @neonailpoland

Leave a Reply