Jak wykonać manicure lakierem jednofazowym?

Jak wykonać manicure lakierem jednofazowym?

Nowością na rynku kosmetycznym są lakiery hybrydowe 3w1, które nie wymagają używania bazy oraz topu. Zastanawiasz się, jak wykonać manicure lakierem jednofazowym? Spieszymy z odpowiedzią!

Dzięki nowoczesnej technologii powstał lakier jednofazowy, który nie wymaga stosowania warstwy podkładowej i nabłyszczającej, co znacznie skraca czas wykonania manicure. Wykonanie paznokci samodzielnie w domu staje proste i przyjemne!

IMG_7895Jak wykonać manicure lakierem jednofazowym?

Zastosowanie tylko dwóch cienkich warstw koloru, bezpośrednio na płytkę, zapewnia wyjątkowo naturalny efekt, nadaje gładkość i piękny połysk do 10 dni. Elastyczna, ale gęsta konsystencja lakieru wymaga precyzyjnej aplikacji, którą ułatwia pędzelek. Usunięcie lakieru jest wyjątkowo łatwe i bezinwazyjne, zajmuje tylko 3 minuty! Warto zaznaczyć, ze lakier nie niszczy płytki paznokcia.

Bezpieczna formuła „3 Free” bez formaldehydu, toluenu i ftalany di butylu (DPB).

IMG_7888Czas utwardzania

Lakier Pierre Rene Ready&Go należy utwardzać pod lampą LED/UV. Pierwsza cienka warstwa odpowiada za trwałość stylizacji. Nałóż drugą, cienką warstwę lakieru nadającą rzeczywisty kolor. Ciemne kolory mogą wymagać dłuższego utwardzania. Nie przemywaj cleanerem — to bardzo ważne! Na koniec stylizacji nanieś i wmasuj jedną kroplę oliwki pielęgnacyjnej na każdy paznokieć.

Rekomendowany czasy utwardzania

LED 6W I warstwa 1,5 min, II warstwa 3 min

LED 12W I warstwa 1,5 min, II warstwa 3 min

UV 36W I warstwa 2 min, II warstwa 4 min

Jeśli chcesz przetestować lakier hybrydowy Pierre Rene Ready&Go, zamów pudełko BeGlossy „Morska Bryza” w pakiecie lub subskrypcji już od 39 zł za 6 produktów!

FB_BLOG_BANNER

Leave a Reply