Jak wykorzystać wstążkę z pudełka beGLOSSY?

Jak wykorzystać wstążkę z pudełka beGLOSSY?

Pakowanie pudełek beGLOSSY to dla nas bardzo ważny element. Dokładamy wszelkich starań, aby zawartość pocierała do Was w nienaruszonym stanie, ale zarazem by wszystko wyglądało pięknie. Stąd też pakowanie, zwieńczone jest wiązaniem charakterystycznej różowej wstążki. Każda z nas ma już ich wiele w swoim domu. Dziś podpowiemy, jak wykorzystać wstążkę z pudełka beGLOSSY?

Wstążkę z pudełka beGLOSSY można wykorzystać na wiele sposobów. Wszystko zależy od naszej potrzeby i kreatywności. My przedstawimy Wam dzisiaj nasze ulubione. Jeśli macie inne, swoje ulubione – czekamy na pomysły w komentarzach!

Jak wykorzystac wstążkę z pudełka beGLOSSY

www.instagram.com/aleksandranajda

Jako breloczek

Twoje klucze do domu, roweru czy bramy zawsze są ciężkie i niełatwo je znaleźć na dnie torby? Każda z nas zna ten problem. Wystarczy, że mocno przywiążesz do nich wstążkę beGLOSSY, tworząc kokardkę. Mogą też posłużyć do połączenia dwóch kluczy. Praktyczne i urocze.

..

Jak wykorzystac wstążkę z pudełka beGLOSSY

www.instagram.com/paniaga_blog

Ozdoba słoika lub świecy

Twój słoik lub pięknie pachnąca świeczka są białe i nudne? Urody z pewnością doda im różowa wstążka. Zawiąż ją wkoło, zakończając kokardą! Równie ciekawie sprawdzi się na doniczkach, które zdobią Twój parapet.

 

 

Jak wykorzystać wstążkę beGLOSSY do włosów?

Jak wykorzystac wstążkę z pudełka beGLOSSY

Oprócz właściwości dekoracyjnych naszej wstążki, może ona przydać się naszym włosom podczas letnich szaleństw. Po pierwsze może ona uraczyć Twój warkocz lub kłos. Zwykłe gumki do włosów są nudne! Nie ważne jakiej długości masz włosy! W tym wypadku warto lekko przyciąć tasiemkę. Możesz też  spróbować wpleść ją w warkocz, dołączając do jednego pasma.

Jeśli nie lubisz długo zajmować się włosami, możesz zrobić sobie niedbałego koka (tak zwanego „messy bunny”) lub zwykłego kucyka, na różnych wysokościach. Na końcu wystarczy tylko przewiązać wstążkę na swojej starej i nudnej gumce. Możesz również zawiązać kokardkę bezpośrednio na gumce.

Trzecią opcją jest proste upięcie. Wystarczy zebrać kosmyki z grzywki i boków głowy, a następnie je skręcić. Kolejno połącz je w jeden i zamiast spiąć je wsuwkami, udekoruj je wstążką od beGLOSSY. Jeśli masz długie włosy, wstążka pięknie skomponuje się z Twoimi kosmykami – ta fryzura to nasz absolutny faworyt!

Nie masz jeszcze swojego beGLOSSY?

Jeśli nie macie jeszcze swojego pudełka beGLOSSY wraz z niepowtarzalną różową wstążką – możecie je zamówić już teraz. Najnowsza edycja – beGLOSSY BEUATY FESTIVAL – będzie wyjątkowa. Dlaczego? Przekonajcie się same!

Leave a Reply