Wyniki konkursu: 6 Godzin 6 Marek (Kwiecień 2018)

Wyniki konkursu: 6 Godzin 6 Marek (Kwiecień 2018)

Z radością przedstawiamy wyniki ulubionego konkursu wszystkich fanek beGLOSSY! W zabawie „6 Godzin 6 Marek” przyznaliśmy, jak co miesiąc, 30 nagród tym z Was, które w najciekawszy sposób odpowiedziały na pytania konkursowe. Mamy nadzieję, że nagrody przypadną Wam do gustu! Sprawdźcie czy wygrałyście i dowiedzcie się, jak odebrać nagrodę!

Bransoletka od Soul Sis Jewels

PYTANIE KONKURSOWE:

Dokończ zadnie: Symbolem szczęścia jest dla mnie…

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Teresa Nowak (teresanowak59@…)

„……wewnętrzny spokój, harmonia i równowaga. Szczęście to dla mnie umiejętność cieszenia się z małych rzeczy, dostrzeganie małych przyjemności i cieszenie się nimi. To celebrowanie pięknych chwil. Szczęście to pocałunek dziecka na dzień dobry, uśmiech bliskiej osoby, aromatyczna kawa wypita w spokoju i bez pośpiechu. Szczęście to chwila relaksu z ulubioną książką. To miła rozmowa z sąsiadką. Szczęści to dotyk słońca na skórze, ciepły, letni wiatr muskający dłoń. Szczęście to radość i uśmiech na rozpoczęcie dnia, to komplement od nieznajomej osoby. Szczęście to zdrowie, dobre samopoczucie, energia z którą budzimy się. Szczęście to poszukiwanie doskonałości, odkrywanie swoich mocnych stron, akceptacja siebie i pozbycie się uprzedzeń. Szczęście to nasza pasja, hobby, coś co kochamy robić. Szczęście to wspólne gotowanie  rozmowy przy rodzinnym stole. Szczęście to spędzanie czasu z tymi których się kocha – to obecność bliskich nam osób. Szczęście to zastąpienie słów: muszę, nie mogę, nie potrafię na słowa: chcę, umiem, dam radę. Szczęście to stan umysłu. To spokój wewnątrz nas, to wewnętrzna siła, to optymizm, pozytywne nastawienie i energia. Szczęście to coś w nas. Szczęście to nasze postrzeganie świata, otwarte serce, dobroć i wrażliwość. Szczęście to umiejętność słuchania, empatia, zrozumienie i współczucie. Szczęście to MY i ludzie których kochamy.”

Agnieszka Gadoś (agnieszka44455@…)

„Słońce, które budzi mnie każdego dnia i daje mi znać, że mam kolejną szansę. Nawet gdy jest pochmurno, to słońce czeka gdzieś tam za chmurami. Towarzyszy nam każdego kolejnego dnia w życiu, a gdy świeci tak pięknie jak ostatnio, wtedy mam mnóstwo energii i czuję się prawdziwie szczęśliwa. Dla mnie słońce jest symbolem dzieciństwa, beztroski oraz nadziei, czyli moim zdaniem synonimów szczęścia.

Patrycja Pospieszna (patrycjapospieszna@…)

„Słoik! Każdego dnia wieczorem biorę kartkę, piszę na niej datę oraz jedną rzecz, która sprawiła, że czuje się szczęśliwa. Następnie składam kartkę i wkładam ją do słoika. Kiedy mam gorszy dzień, kiedy życie podkłada mi kłody pod nogi, ten słoik przypomina mi najszczęśliwsze chwile w życiu. Na karteczkach zamieszczam proste, banalne chwile – ile szczęścia jest w tej codziennej prozaiczności.”

Sylwia Szemkiewicz (xxsylwuniaxx92@…)

„Symbolem szczęścia jest dla mnie dość przewrotnie lekki nieporządek w kuchni,w domu. Mamy powierzchnie do sprzątania to oznacza,że mamy dach nad głową. Brudne talerze oznaczają,że mieliśmy co jeść. Im więcej brudnych talerzy – tym lepiej – oznacza,że mamy przyjaciół i rodzinę z którymi możemy wspólnie spędzać czas. Jeżeli jesteśmy zdrowi, mamy dach nad głową i jedzenie,a także ludzi z którymi możemy spędzać wspólne chwile to jesteśmy bogatsi niż większość ludzi na naszej planecie. Takie „bogactwo” to dla mnie symbol szczęścia.”

Joanna Pawęzowska (asia.pawezowska@…)

„Pamiątka po mojej prababci jaką jest muszelka, którą od niej dostałam. Patrząc na nią zawsze przypominają mi się wspólnie spędzone chwile, które były dla mnie największym szczęściem. Dzięki niej i jej radom wiem jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i jak zawsze odnaleźć dobre strony w złych sytuacjach.”

Książka „W stylu lagom” od wydawnictwa SENSUS

PYTANIE KONKURSOWE:

Co dla Ciebie oznacza pojęcie lagom?

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Anna Albinowska (a.albinowska@…)

„L- lojalność i uczciwość w relacjach z innymi ludźmi
A- akceptacja tego, co życie nam przynosi
G- godzenie życia prywatnego z pracą i innymi obowiązkami
O- otwartość na nowe wyzwania
M- miłość do siebie, natury i życia”

Karolina Zawodnik (zawodniq@…)

„Spokój i szczęście
Ziemia i niebo
Kwiat i słońce
Eko i wiedza
Piękno i JA!”

Anna Glinkowska (aglinkowska13@…)

„Lagom to dla mnie równowaga,
Nieważna jest już powaga.
Staram się być szczęśliwa i spokojna,
Co nie oznacza, że jestem powolna!
Rodzina, znajomi, ja sama,
To mojej radości rama!
Bo nie liczby już się ilość a jakość,
Dawno już porzuciła m nijakość”

Beata Gadzik (beatika@…)

„Lagom to ja, ja! Jak to cudownie, że są jeszcze ludzie, którzy myślą i czują podobnie, chcę się nimi otaczać! Chcę czytać i rozwijać moje ukochane lagom jeszcze bardziej! Życie w zgodzie z naturą, docenianie nawet tych najdrobniejszych, dobrych rzeczy, które nam się przydarzają, które każdemu się przydarzają, naprawdę! Czerpanie radości podczas obcowania z naturą, ładowanie silniczków i zarażanie tym innych, naprawdę, ktoś jeszcze w tym cyfrowym świecie czuje to samo? I pisze o tym książkę? Byłoby wspaniale mieć ją w swojej kolekcji.”

Magdalena Białek (magdaleneblaszczyk@…)

„Dla mnie to takie "być sobą na 100%: – nie musieć niczego udawać, do niczego się przekonywać, nie dostosowywać się do niczego, być wolnym, nie robić niczego na czas i na perfekt. Gdy zostałam mamą odczułam najbardziej to zjawisko a raczej jego brak. Byłam zewsząd bombardowana informacjami jak ma być, co mam robić i nagle poczułam się tak jakbym nie miała swojego mózgu. Wtedy otworzyły mi się oczy na lagom. Przecież nie muszę być idealną matką, żoną, pracownikiem jak z obrazka. Ważne żebym znalazła harmonię ze sobą i otoczeniem, pozwoliła sobie i mojej rodzinie być szczęśliwym i doceniła to co mam. Życie nie jest czarno-białe więc nie warto popadać w skrajności tylko po to żeby pasować do obrazka i popadać w paranoję jak tylko nam coś nie wyjdzie. Wolę mniej, wolniej a razem z bliskimi, z naturą w szczęściu i miłości. To trochę taki styl hippie.”

Zestaw maseczka i peeling L’Oreal Paris

PYTANIE KONKURSOWE:

Który artykuł z beglossy Magazyn Online jest Twoim ulubionym w tym miesiącu?

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Maria Borowik (serwetka83@…)

„W tym miesiącu najcenniejszym artykułem na beglossy Magazyn Online był dla mnie „WYPADAJĄCE WŁOSY. JAKIE SĄ PRZYCZYNY WYPADANIA WŁOSÓW?”. Przybliżył mi on delikatną naturę włosów -jak bardzo wpływa na nie stres, zła dieta czy jak bardzo niszczy je niewłaściwa pielęgnacja. Tej wiosny postawię zatem na delikatność i naturalność w tej sferze pielęgnacji. Pozwolę włosom odżyć tak samo jak wiosenne słońce roślinom po długiej zimie – powoli i w spokoju, z delikatną pomocą zamkniętej w kosmetykach matki natury.”

Anna Belka (aniabelka93@…)

„Moim ulubionym artykułem był ten o kosmetykach naturalnych.  Staram się, aby w mojej pielęgnacji było ich jak najwięcej, a takie informacje i polecenia sprawdzonych i dobrych produktów jest dla mnie bardzo cenną wskazówką! Poza tym informację o cennych składnikach tych kosmetyków przydadzą mi się do przepisów kosmetyków, które robię sama w domu – bo ostatnio to moje hobby, które sprawia mi wiele radości. Dziękuję za ten artykuł!”

Wiola Rowińska (wiola606@…)

„Jestem młodą, energiczną, ale i niestety bardzo zabieganą osobą. Pracuję w korporacji, a jak każdy wie taka praca ma swoje dobre i złe strony. Niestety spędzam w niej bardzo dużo czasu, czasami nawet do 12 godzin dziennie. Z chęcią więc przeczytałam kwietniowy artykuł "Kosmetyki dla zabieganych". Dbam bowiem o swój wygląd oraz kondycję swojej skóry, ale notoryczny brak czasu powoduje że szukam ciekawych i innowacyjnych produktów, które skrócą czas pielęgnacji i ułatwią mi ją. Dzięki temu artykułowi poznałam rewelacyjną rękawicę do makijażu GLOV, która kilka dni temu zagościła w mojej łazience. Po kolejne polecane produkty planuję sięgnąć już niebawem… „

Paulina Latawska (platawska98@…)

„Chętnie poznam sprawdzone sposoby na włosów wypadanie,
wiem, że to jest spowodowane przez częste prostowanie.
W artykule z beglossy wiele porad przeczytałam
i kosmetyków pomocnych kilka poznałam.
W pielęgnacji włosów kilka zmian wprowadzę,
teraz już każdemu częstą stylizację odradzę!”

Elżbieta Pacocha (elzbieta_pacocha@…)

„Mam te swoje 45 lat jestem też babcią wspaniałego wnuczka ale i aktywną zawodowo kobietą . Lubię pięknie i zadbanie wyglądać. Choć nie dążę obsesyjnie do wyglądu dwudziestolatki to jednak moją zmorą są zmarszczki , dlatego też z zaciekawieniem przeczytałam o nich artykuł. Utwierdziłam się w przekonaniu , że można z nimi walczyć stosując dobre kremy ,  domowe sposoby czy zmieniając dietę . Wolę to niż przestać się uśmiechać i radować z każdej chwili…… bo jak pisał Horacy ”Chwytaj dzień, bo przecież nikt się nie dowie, jaką nam przyszłość zgotują bogowie…” także Carpe diem i do przodu.

Przeciwzmarszczkowa baza rozświetlająca od Bandi

PYTANIE KONKURSOWE:

Jak rozświetlić swoją skórę bez użycia kosmetyków?

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Magdalena Kuczyńska (madzia7112@…)

„Cytryną! Ja smaruje zawsze twarz cytryną, to naturalny sposób na niedoskonałości i przy okazji rozświetlający skore.. sprawdzony i bardzo chwale, troszkę piecze ale to natura! Jeszcze na „worki” pod oczami używam ogórków, one również świetnie rozświetlają te okolice.”

Dominika Komorowska-Buras (aivi88@…)

„Jest to proces długotrwały, ale nie niemożliwy. Przede wszystkim warto postawić na pielęgnację od wewnątrz: witaminy, zdrowe odżywianie i sport to coś, co sprawia że czujemy się dobrze a przy tym świetnie wyglądamy. Na efekty jednak trzeba trochę poczekać, Nic jednak nie zaszkodzi dopomóc troszkę naturze i zdać się na pielęgnację naturalną, którą osobiście również uwielbiam- ogórek, miód, płatki owsiane to moja tajemna broń w nadawaniu cerze blasku. Warto się czasem wysilić, by bez wielkiego nakładu, przy użyciu ogólnodostępnych środków wyglądać rześko i zdrowo.”

Beata Czekalska (beataczekalska2@…)

„Moim sposobem na piękny i promienny wygląd od samego rana jest kozie mleko, tak dobrze przeczytaliście – kozie mleko. Pije je od dzieciństwa, codziennie na śniadanie i kolacje. Niekiedy jeszcze ciepłe bo od własnej kózki. Od czasu do czasu przygotowuje sobie maseczki a nawet kąpiele z dodatkiem mleka koziego i miodu. Mleko nawilża, oczyszcza i odżywia skore, a chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, ze zdrowa skóra to lśniąca skóra!”

Magdalena Chodak (mclenka@…)

„Aby skóra była rozświetlona i wyglądała naprawdę świeżo i promiennie, potrzebujemy dwóch prostych składników. Pierwszym z nich jest uśmiech, który sprawia, że nawet po ciężkim dniu twarz rozpromienia się od ust aż po oczy. To blask, który widać, i który jest niesamowicie zaraźliwy. Drugim natomiast, jest rumieniec, okraszający twarz, kiedy słyszymy komplementy z odpowiednich ust… – bo cóż więcej potrzeba kobiecie, by czuła się piękna i szczęśliwa? A piękna i szczęśliwa kobieta, promienieje na zewnątrz, a jej skóra staje się cudownie rozświetlona.”

Irena Janitek  (skrzynkaroberta@…)

„Żeby rozświetlić swoją skórę, trzeba zaufać NATURZE i robić wszystko to, co przyjazne skórze. Można stosować naturalne "kosmetyki", typu peeling kawowy, solny, czy cukrowy a efekt będzie niemalże natychmiastowy. Trzeba dużo warzyw i owoców zajadać i nigdy się nie przejadać. Umiar w jedzeniu skórze służy, pożytek jest z tego duży.  Zapewniamy ciału długi sen, dzięki temu osiągnie stan ZEN. Cera będzie rozświetlona i promienna, a nasza radość niezmienna.”

Zestaw kosmetyków Equilibra

PYTANIE KONKURSOWE:

Jaki produkt z pudełka beglossy Jestem Kobietą jest Twoim ulubionym?

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Renata Zielezińska (trustedcosmetics@…)

„Ciężko wybrać aż jeden produkt. Jako Promotorka Kosmetyczna, która chętnie poznaje nowinki kosmetyczne i je recenzuje w pudełku beglossy … bardzo zaintrygowały mnie 3 produkty. Pierwszym z nich jest kolorowy mus Rainbow Scrub&Wash od Nacomi, który nie tylko pielęgnuje, ale również odpręża i relaksuje i pozwala przenieść się w bajeczną krainę dzięki rozkosznemu zapachowi arbuza.
Drugim z nich jest borówkowy krem do rąk marki Botame. Dlaczego? To marka, której nie znam, pierwszy raz spotykam się z borówką w kosmetykach i kosmetyk ma ciekawy skład i przyciągające wzrok opakowanie. Trzecim kosmetykiem jest aloesowa maseczka łagodząca marki Buna. Na kosmetyk tej marki polowałam już od dłuższego czasu. Wspaniale poprawia kondycję skóry.”

Agnieszka Idzi (agusia84@…)

„Sucha cera to zmartwienie
Nieprzerwalne uczucie ściągania
Zaczerwienienie – strach w pracy się pokazać!
Klimatyzowane pomieszczenia wcale mi nie pomagają
Wręcz przeciwnie – cerę pogarszają
Lecz znalazłam rozwiązanie
Aqualia Thermal mi pomaga
Szybko się wchłania
Efektywnie nawilża twarz
Ma przyjemny zapach
I najważniejsze – przynosi ulgę niemal błyskawicznie
Kto nie wierzy – niech spróbuje
Ja gwarantuje – nie pożałuje!”

Emilia Kołsut (emiliakolsutt@…)

„Pudełko o o nazwie „Jestem Kobietą”
To moim zdaniem niezwykłe pudełko
W nim same wspaniałe produkty ukryte
Lecz jeden z nich tylko mnie ujął nad życie!

A był to kobietki Wy moje kochane
Booster do włosów co dla mnie specjalnie
W pudełeczko to piękne został spakowany
I aby ratować me włosy wysłany!

A jest to produkt co silnie nawilża
I włosy me mgiełką delikatną zwilża
Regeneruje on też i nabłyszcza
Jestem ze mną na co dzień i na wielkie wyjścia

Booster to produkt wybrany wspaniale
Gdyż szczerze – do tanich nie należy wcale
I choć „Beology” mnie wcześniej korciło
To jednak wydatków zawsze mnóstwo było

A teraz – beGlossy, Ci bardzo dziękuję
Że zawsze mnie cudem jakimś poratujesz
Poznałam już booster i działa cudownie
I wciąż chcę testować coraz nowsze opcje!”

Bożena Osowiecka (bbo557@…)

„Uwielbiam Botame, borówkowy krem do rąk, który wspaniale pielęgnuje,
Po nim skóra dłoni jest wygładzona i komfortowo się czuje.
Jest moim numerem jeden, z nim absolutnie nigdy nie rozstaję,
Od niego to, co najlepsze z natury w prezencie dostaję.
I zdradzę Wam sekret, który chronię moją główką:
Dzięki niemu moje dłonie są moją najpiękniejszą wizytówką!”

Adelina Storczyk (adusia22@…)

„Body Boom Peeling Kawowy Original
Aromat kawy wzbudza we mnie pozytywne wibracje,
dzięki niej dobre mam z ludźmi relacje.
Poranna kawa na nogi mnie stawia,
gdy się nie wyśpię, bez czarnej kisnę.
Latte w południe pachnie tak cudnie,
pieści me zmysły, aż odlatuję.
Wczesnym wieczorem ratuje przed złym humorem.
Babskie ploteczki – nigdy bez kaweczki!
Ukochanej osobie też zaparzam pyszną kawę.
Zdradzę Wam – to latte, z kokosowym syropem.
Mężuś za nim przepada,
bo to łasuch jest nie lada.
Na wierzch kakaowa idzie posypka,
uformowana w kształt serduszka.
Podając kawę na stół,
"kocham" szepczę lubemu do uszka.
Można obyć się bez kawy,
lecz to życie nudne, bez polotu i zabawy…”

Zestaw kosmetyków Make Me Bio

PYTANIE KONKURSOWE:

Jaki właściwości dobroczynne róży damasceńskiej cenisz najbardziej?

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Natalia Szyszka (szpachela@…)

„Tak jak i Mały Książę uwielbiam róże. Uwielbiam w niej to, że doskonale nawilża moją skórę i łagodzi rumień. A do tego ma niepowtarzalny zapach, który nie drażni mojej wrażliwej skóry.”

Katarzyna Durzyńska (iberka@…)

„Zapach, zapach i jeszcze raz zapach. Nie ma drugiego gatunku róży, który tak pięknie pachnie. Ten aromat przenosi do zupełnie innego świata. Świata, który dzięki kosmetykom z różą damasceńską, możemy wszędzie ze sobą zabrać.”

Monika Orłowska (moniapasi@…)

„Jako, że pracuję z pieniędzmi i siłą rzeczy jestem otoczona bakteriami z nich, to naturalnie najbardziej cenię ją za ich zwalczanie. Kiedyś czytałam, że w ciągu 5 minut od posmarowania się/spryskania olejkiem lub wodą różaną giną wszystkie bakterie, a przy moich obowiązkach zawodowych, taka wiedza wykorzystana w domu zwiększa spokój ducha, zwłaszcza jak przy tym przyjemnie pachnie.”

Sylwia Makowska (sylwiam.81@…)

„Kto interesuje się kosmetologią, ten dobrze wie, że kwiat róży damasceńskiej to najcenniejsza perełka wśród roślin ozdobnych wykorzystywanych tym samym do produkcji kosmetyków. Dobroczynnych właściwości nie sposób wymienić, a to dlatego, że zawarte jest w niej niemal wszystko co potrzebne, by móc cieszyć się pięknym i zdrowym ciałem. Jeżeli miałabym wymienić na własnym przykładzie za co cenię ten kwiat najbardziej, to wymieniłabym lecznicze działanie na trądzik, który jest w stanie zniwelować w bardzo szybkim tempie, a tym samym też zagoić wszelkie rany, a nawet i blizny. Kolejną rzeczą, o której warto wspomnieć  jest działanie przeciwbólowe, potrafi ukoić cierpienie przy dolegliwościach stawowych, mięśniowych, czy nawet  rożnego rodzaju zapaleniach. W Polsce jeszcze mało się mówi o tym cudownym specyfiku, mam zatem nadzieję, że niedługo produkty z róży damasceńskiej będą dostępne w każdej aptece, drogerii czy nawet supermarketach.”

Małgorzata Skubik (trzpiotka.margotka@…)

„Kwitnące, różane ogrody
to źródło naszej urody.
Piękno płynące z natury,
najlepsze dla naszej skóry.
Wkraczam pomału w poważny wiek,
w Make Me Bio znalazłam cudowny lek.
Róża damasceńska – eliksir młodości,
dzięki niej uśmiech na mej twarzy gości.
Skóra zmęczona, poszarzała?
Dzięki róży znów będzie promieniała!
Elastyczna, gładka, nawilżona,
cera widocznie odmłodzona.”

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Jeśli Twoje nazwisko i część e-maila znalazły się na liście zwycięzców, sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą! Skontaktujemy się w Tobą w celu przekazania nagrody w ciągu 3 dni roboczych. Na Twoją odpowiedź czekamy do 06.05.2018. Nie przesłanie danych w terminie jest równoznaczne z rezygnacją z nagrody.

Zapraszamy Was do udziału w kolejnych konkursach oraz aktywności na naszych profilach na Facebooku i Instagramie! Bądźcie na bieżąco!

Leave a Reply