WYNIKI KONKURSU: 6 GODZIN 6 MAREK (PAŹDZIERNIK 2017)

WYNIKI KONKURSU: 6 GODZIN 6 MAREK (PAŹDZIERNIK 2017)

Z radością przedstawiamy wyniki ulubionego konkursu wszystkich fanek beGLOSSY! W zabawie „6 Godzin 6 Marek” przyznaliśmy, jak co miesiąc, 30 nagród tym z Was, które w najciekawszy sposób odpowiedziały na pytania konkursowe. Mamy nadzieję, że nagrody przypadną Wam do gustu! Sprawdźcie czy wygrałyście i dowiedzcie się, jak odebrać nagrodę!

Zestaw kawowych peelingów do ciała (1x200g + 3x30g) od BODY BOOM

PYTANIE KONKURSOWE:

Z czym kojarzy Ci się marka Body Boom? Odpowiedź uzasadnij.

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Justyna Paleńska (justynapalenska@…)

„Body Boom kojarzy mi się z owocowymi cukierkami, ponieważ peelingi tej marki mają piękne,intensywne owocowe zapachy. Szata graficzna opakowania sprawia,że mam wrażenie że w środku kryją się słodkie landrynki.

Katarzyna Duraj (kejtaro@…)

„Jestem osobą mocno zaangażowaną w walkę o prawa zwierząt i zapobieganie ich bezdomności. Zawsze zapamiętuję i polecam marki, które promują i zachęcają do zaprzestania testowania kosmetyków na zwierzakach. Body Boom jest dla mnie ambasadorem pr-zwierzęcego podejścia i pierwszy raz sięgnęłam po ich produkty właśnie z tego powodu. Zostałam na dłużej, bo okazało się, że dodatkowo pięknie pachną i bardzo lubią się z moją skórą.”

Natalia Kamińska-Pietrzak (dziadova@…)

„Z energią, jak po wypiciu kawy,
Z mocą radości i dobrej zabawy!
Zapachem słodko rozpieszczającym,
Ze ŚP. cellulitu końcem.”

Kaśka Gołąbek Olechowska (kolechowska858@…)

„To proste marka kojarzy mi się z lotem balonem i fantastycznymi doznaniami jakie mu towarzyszą…dokładnie tak samo rewelacyjne jak doznania podczas stosowania Body Boom.”

Anna Strzelecka (anna.strzelecka89@…)

„Body Boom kojarzy się z SZOKIEM!
Body Boom to pozytywny kop dla ciała!
Body Boom to energia dla skóry, mojej skóry!
Body Boom to zapachy pozytywnie zakręcone!
Body Boom to chwila dla mnie!
Body Boom to masaż ciała !
Body Boom to sposób na domowe SPA!
Body Boom to gwarancja dobrego nastroju! Body Boom to siła”

Zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała od NIVEA

PYTANIE KONKURSOWE:

Jaki jest Twój ulubiony wpis z beGLOSSY Magazynu Online?

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Żaneta Kasperczyk (zanetakas@…)

„Najbardziej spodobał mi się artykuł o jodze twarzy. Nigdy nie pomyślałabym, że można wykonywać jogę… twarzy! Teraz sama wykonuję ją codziennie, aby zachować młodą skórę twarzy na dłużej.”

Izabella Jagiełło (jagiello01@…)

„Nastała polska złota jesień a wieczory są coraz dłuższe, zatem pod kocykiem i z ogromnym kubkiem zielonej herbaty w ręku czytam książki i magazyny. Chciałabym nie tylko dla poszerzyć swoją wiedzę ale także poznać triki jak dbać o siebie. Ostatnio w Magazynie beGLOSSY trafiłam na artykuł, jak poprawnie należy myć włosy. Niby taka prościzna i błaha sprawa, ale okazuje się, że zawsze robiłam to źle. Nigdy nie rozczesywałam włosów przed umyciem ani nie spłukiwałam ich chłodną wodą. Teraz wiem, że to były duże błędy i od tego czasu stosuję się do Waszych wskazówek.”

Roksana Ćwik (zielonejajko@…)

„Usta kuszące, usta całuśne.
Do całowania, do słów wypowiadania.
Słowem ważna cześć ciała do pielęgnowania!
Pielęgnacja ważna sprawa, dlatego artykuł o sposobie dbania jest jak znalazł!
Dużo się z niego dowiecie, dzięki niemu ustom blask nadacie!”

Katarzyna Anka Michałowicz (katarzyna.michalowicz@…)

„ŚNIADANIE – PORANNY KAPRYS CZY ABSOLUTNA KONIECZNOŚĆ?
To właśnie ten wpis jest moim ulubionym, a przede wszystkim, podejmującym bardzo istotną kwestię, jeśli o codzienne żywienie rzecz idzie. Nie bez kozery, już od dawien dawna, mawia się: ‚Śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi’. Być może to uogólnienie, ale pokazuje, jak ważnym posiłkiem jest ten pierwszy, czyli śniadanie. To właśnie śniadanie ‚daje kopa’, to ono jest ‚na rozruch’, to ono gwarantuje prawidłową pracę psychofizyczną organizmu. Bez odpowiedniego paliwa maszyna nie pociągnie zbyt długo, a już na pewno jej praca nie będzie efektywna.
Ja i moja 12-letnia córa nie wyobrażamy sobie rozpoczęcia dnia bez pełnowartościowego śniadania. I nie wyobrażamy sobie wyjścia z domu bez śniadania numer 2 w pudełku. Śniadaniówek różnych jest ci u nas dostatek, to i możemy kombinować z wieloskładnikowymi potrawami.
Ostatnim hitem (tak na 1, jak i na 2 śniadanie) są 3-składnikowe placuszki: 2 małe banany, 2 jajka i kilka łyżek płatków owsianych (śmiało można przyrządzić je wieczorem). Moment i jest pyszna, zdrowa i energetyczna przekąska.”

Ewelina Stemplewska (echruscielska@…)

„Mój ulubiony wpis dotyczy najczęstszych błędów w konturowaniu twarzy. Ostatnio jest to wielki hit jeśli chodzi o makijaż, ja również postanowiłam to wypróbować. Niestety okazało się, że ja także popełniam błędy jeśli chodzi o konturowanie. Na szczęście dzięki temu wpisowi wiem jak powinien wyglądać idealny makijaż, abym zawsze wyglądała pięknie i wiem czego powinnam unikać. To świetnie, że można tu znaleźć tyle praktycznych porad.”

Książka „Wszystko zaczyna się w głowie: planuj, działaj, nie marudź”od WYDAWNICTWA SENSUS

PYTANIE KONKURSOWE:

Wszystko zaczyna się w głowie. Jaki jest Twój przepis na pozytywne myślenie?

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Emilia Grzonkowska (emiliagrzo@…)

„Jako że mam duszę na poły romantyczną w pierwotnym tego słowa znaczeniu i wszystko postrzegam raczej w negatywnych barwach muszę mieć zawsze coś w zanadrzu, co pozwoli mi się wyrwać z otchłani czarnowidztwa. Mój przepis na pozytywne myślenie? To przede wszystkim postrzeganie piękna świata w najprostszych jego przejawach, wystarczy chociażby ciepło promieni słonecznych na poliku. Druga metoda to powtarzanie sobie, że nawet z największych opresji da się wyjść a wszelkie przeciwności losu, czegoś nas uczą. Jest także coś, co przeczytałam ostatnio w recenzji jednej z książek, mianowicie: nie poddawaj się, ryzykujesz, że opuścisz ręce na dwie minuty przed cudem…”

Karolina Jodko (karolina2701@…)

„1. Przede wszystkim pozbywam się swojego wewnętrznego krytyka. Gdy tylko znowu zaczyna się we mnie odzywać, daję mu ostrą ripostę. To na pewno zamknie mu usta.
2. Stosuję afirmacje. Codziennie rano powtarzam sobie krótkie, pozytywne zdania, które dodają mi pewności siebie i nadają nowy program dla podświadomości. Np. Jestem doskonale przygotowana do dzisiejszej prezentacji, a w wczorajsza próba wypadła świetnie., Nikt nie jest idealny, ale sobie poradzę. Stać mnie na to., Kocham i szanuję siebie- wciąż się doskonalę itp.
3. Otaczam się ludźmi, którzy są do mnie pozytywnie nastawieni i mnie motywują, a nie dołują. Wsparcie innych jest bardzo ważne. Czasami wystarczy uśmiech czy poklepanie po ramieniu, by na nowo w siebie uwierzyć. Nie gardzę też dobrym słowem.
4. Nie rozpamiętuję porażek, straconych szans i tego, że coś mi się kiedyś nie udało. Było minęło. TERAZ już będzie inaczej. KONIEC i KROPKA.”

Angelika Odrzywolska (a.odrzywolska@…)

„Przepis na pozytywne myślenie? Taki stan umysłu buduje się już od rana!
Budzę się odpowiednio wcześnie, aby jeszcze przed pracą zdążyć wypić kubek ciepłej kawy z mlekiem i zadbać o swój wygląd- gdy dobrze wyglądam od razu lepiej się czuję. Po wyjściu z domu staram się uśmiechać do spotkanych ludzi- uśmiech do mnie raca, robi się od razu milej. W ciągu dnia staram się dostrzegać we wszystkim pozytywne aspekty, jak to mówią- gdy życie podrzuca Ci kwaśne cytryny- rób z nich lemoniadę. I to działa! Tak właśnie trzeba się nastawiać, mówić samej sobie: „jestem silną kobietą, małe przeszkody dnia codziennego pojawiają się i znikają, czyniąc mnie silniejszą. Poradzę sobie ze słabościami, bo jestem silna, a jestem silna dlatego, że tak właśnie postanowiłam!”. Należy dbać o siebie. Dbać zarówno zewnętrznie- o swój wygląd, pilnować, aby w ciągu dnia znaleźć ‘5 minut’ dla siebie na relaksujący prysznic z aromatycznym olejkiem, rozświetlającą cerę maseczkę albo pomalowanie paznokci lakierem w szalonym, dodającym energii kolorze, jak i wewnętrznie. Odżywiajmy się zdrowo, ruszajmy się, dbajmy o samopoczucie i kondycję również od środka. Jeśli dobrze czujesz się we własnej skórze- masz lepszy nastrój, myślisz pozytywnie. Czasem takie małe rzeczy sprawiają, że czujemy się pewniej i jesteśmy w stanie stawić czoła różnych przeciwnościom losu. W końcu ‘siła’ to kobieta. Bądźmy więc silne i myślmy pozytywnie!”

Alicja Wójcik (ala.wojcik@…)

„W dobie internetu, autorytetów, wielu ideałów,
Kobieta kompleksów nie wyzbędzie się po mału.
To długotrwały proces, ale każdy Kobiecie powie,
że tak naprawdę wszystko zaczyna się w głowie!
Każdy kompleks, każda uraza, ma swoje odbicie
nigdzie indziej niż po prostu w kobiecej psychice.
Dlatego trzeba obmyślić prosty plan działania
i wdrożyć go, ale nie czekać, zanim zacznie działać!
Małymi kroczkami realizować najprostsze cele,
odstawić skromność na bok i pochwalić samą siebie:
nawet za drobne osiągnięcie w życiu zawodowym,
za obiad, który smakował i w dodatku był zdrowy,
za najdrobniejsze uczynki, które radość dały,
dzięki takim zabiegom same siebie pokochamy.
Poważny krok to spojrzenie w lustrzane odbicie,
ale jest niezbędny, aby polubić siebie należycie –
wskazać swoje atuty, jakie zawdzięcza się naturze,
i podkreślać ich piękno w odpowiednim ubiorze.
Na przyszłość patrzeć nie z obawą, lecz z nadzieją,
w przyszłe dni ma szansę wydarzyć się coś cudownego,
trzeba tylko chcieć i myśleć pozytywnie,
nie marudzić, działać, a kompleks – przeminie!”

Karolina Maniecka (k_maniecka@…)

„Przepisem na pozytywne myślenie w moim przypadku jest dobry start! Szybkie ćwiczenia aby rozbudzić ciało tuz po wstaniu, pyszne i oczywiście pięknie podane śniadanie – owsianka z bananem, cynamonem, chia i kokosem! A dalej lecimy z kawką/ aromatyczną herbatą w pracy. Piękny początek zapowiada piękną kontynuację i koniec dnia. Wzrok, węch, smak – one czynią cuda w naszej głowie.”

Czarne Botki To Die For od RENEE

PYTANIE KONKURSOWE:

Wyobraź sobie, że masz siedmiomilowe buty. Dokąd chciałabyś się przenieś? Odpowiedź uzasadnij.

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Liliana Górska (lili.gorska@…)

„Kocham podróże. Ważnym ich elementem są wygodne buty! W tych siedmiomilowych chciałabym zwiedzić cały świat! Zobaczyć żółwia słoniowego na Galapagos, wulkan Meru w Tanzanii czy wspiąć się na Hyperion – najwyższe drzewo świata znajdujące się w Kalifornii… Najważniejsze, to robić w życiu to, co się kocha i mieć wygodne buty!”

Magdalena Świtała (szczurek7704@…)

„Mając siedmiomilowe buty nie musiałabym tłuc się pociągiem z pięcioma przesiadkami, żeby pojechać na wieś, do babci i dziadka. Tam każda pora roku ma niepowtarzalny smak i zapach, niezwykłe kolory. To odpoczynek z zapachem łąki w tle świeżego prania suszącego się na słońcu i wietrze, pieczonego w przedwojennym piecu chleba, aromatem kompotu porzeczkowego i drożdżowym plackiem. To pianie koguta o poranku, mleko prosto od krowy, złocisty miód wybrany z pasieki, wianki plecione z polnych kwiatów, zapach siana, nocne obserwacje rozgwieżdżonego nieba i słuchanie nocnych opowieści puszczyka. Mogłabym znów posłuchać dziadkowych opowieści o przedwojennej Warszawie, spacerować po lesie, szukać skarbów na zakurzonym strychu i czytać książki w hamaku rozwieszonym w sadzie. I mogłabym wykąpać się jak za dawnych lat w wielkiej blaszanej balii, piec ziemniaki w ognisku i gotować kukurydzę z masłem. Ech, żeby tak na jeden dzień zamienić się z bohaterem wiersza Jana Brzechwy: „Co stąpnie nogą – siedem mil trzaśnie,
Bo Magda takie buty miała właśnie.”

Aleksandra Białecka (a-palmowska@…)

„Podarowałabym je mamie, żeby przeniosła się w miejsce o jakim marzy. Całe życie ona starała się spełniać wszystkie nasze marzenia to gdybym posiadała takie buty powędrowały by z nią gdzie tylko by zapragnęła.”

Kamila Mielnik (mielnik.kamila@…)

„Siedmiomilowe buty dobrze mieć,
wtedy tylko podróży trzeba chcieć.
Morze, góry, plaża, łąka,
lecz najgorsza jest rozłąka
Ja jestem tutaj, on jest tam,
nikt nie lubi przecież być sam.
Magiczne buty potrzebuje na już,
ponieważ brak mi mojego chłopaka róż.
Nie ważny kolor, nie ważny fason,
i tak pobiegnę do niego z klasą.
Buty do wszystkiego będą pasować,
wtedy gdy będziemy się razem całować.”

Paulina Zienkiewicz (zienka@…)

„Pytanie banalnie proste. Gdybym posiadała takie buty, to przeniosłabym się do Nowej Gwinei. Czemu? Bo stamtąd pochodzą świnki morskie. Chciałabym zobaczyć, jak się zachowują w naturalnym środowisku i wszystkie je wygłaskać.”

Zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy od VIANEK

PYTANIE KONKURSOWE:

Jaki jest Twój sposób na regenerację po ciężkim dniu?

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Karolina Rubin (kar_rub@…)

„Najlepszym odpoczynkiem jest zmiana rodzaju pracy. Artur Conan Doyle napisał, że „Najlepszym odpoczynkiem jest zmiana rodzaju” i ja bardzo się utożsamiam z tym aforyzmem. Dlatego najlepszą regeneracją jest dla mnie zamiana z robienia tego co muszę na to co chcę. Wiosną i latem regeneruje się pielęgnując ogród a jesienią i zimą oddaję się haftowaniu. Często robię to z maseczką na twarzy, mina kuriera, który dostarcza mi mulinę i kanwę – bezcenna!”

Magdalena Mąka (mmaka112@…)

„Moim sposobem na regeneracje po ciężkim dniu jest długi spacer na świeżym, rześkim powietrzu, relaksująca muzyka, wieczór filmowy.”

Józefa Pietruczuk (nextjadzia@…)

„Moja regeneracja powinna jak najdłużej trwać
Dlatego też długą kąpiel w pachnącej pianie lubię brać
Świeczki i kadzidełka w łazience zapalam
Kiepski nastrój dzięki nim oddalam
W tym czasie maseczkę nakładam na twarzyczkę moją
I czekam aż wszystkie zmarszczki się uspokoją
Pod oczy zaś płatki kolagenowe kładę
Bo wiem że kurzym łapkom dadzą one radę.
Następnie peeling cukrowy do ciała stosuję
Gładkie, jędrne i odżywione ciało zyskuje
Muzyczka umila mi moje SPA domowe
Pod prysznicem tego bym nie zrobiła daję głowę
Kiedy już jestem piękna i zrelaksowana,
Biegnę co sił, do mojego pana.”

Elżbieta Sołowiej (celzbiecia970312@…)

„Mój sposób na regenerację po ciężkim dniu to przede wszystkich długa, gorąca kąpiel. Bardzo mnie to relaksuje. Nakłam maskę odżywczą na twarz i robię delikatny peeling stóp. Włączam sobie przy tym moją ulubioną muzykę i z lampką czerwonego wina w ręku czuję się błogo. Dlaczego ta chwila nie trwa wiecznie…
Po takim „rytuale”, po ciężkim dniu w pracy czuję się jak”młody Bóg”. Wieczorna kolacja z moim ukochanym sprawia, że moje ciało i umysł jest maksymalnie zregenerowane.
Reasumując: gorąca kąpiel i bliskość drugiej połówki to mój idealny sposób na relaks.”

Dominika Wujkowska (dominika.wujkowska@…)

„Gdy ciężki dzień
zapada już w cień,
ja znajduję chwilę dla siebie,
by poczuć się chociaż jak w niebie.
Kąpiel z pianą robię
i płatki róż do niej drobię.
Lampką wina się raczę
i po marzeń obłokach skaczę.
Jeszcze na koniec kremik wklepuję
i w mig, w sen błogi odlatuję!”

Srebrne kolczyki salamandry od SOTHO

PYTANIE KONKURSOWE:

Jaki jest najmodniejszy dodatek obecnej jesieni?

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Paulina Zapisek (doppler@…)

„Podobno beret, ale ja się nie mogę do nich przekonać i w życiu nie założę. Zdecydowanie wolę postawić na fantazyjną biżuterię – oryginalne kolczyki, bransoletki i pierścionki. Najlepiej wszystko na raz, ale bez przesady. I duża torba, bo na szczęście znów są modne i przy tym baardzo praktyczne!”

Katarzyna Rzeczyka (jolka__@…)

„Najmodniejszym dodatkiem są torebeczki w wymyślnych kształtach. To trend, który będzie królował i króluje na paryskich wybiegach, a ja oczu od nich oderwać nie mogę. Szczególnie jedna w kształcie rakiety całkowicie zdobyła moje serce.”

Kamila Poczek (kamilap17@…)

„Bordowy kolor na paznokciach. Przecież to on jest dopełnieniem całej stylizacji. Oczywiście musimy i z nim uważać, ale tak pięknie się komponuje z kolorowymi liśćmi.”

Ania Szymla (ania.szymla@…)

„Moim zdaniem najmodniejszy dodatek nie tylko tej jesieni, ale i zawsze i wszędzie jest ładna delikatna biżuteria: nieduże kolczyki, delikatne łańcuszki i bransoletki. Nieśmiertelne dodatki.”

Aneta Szustak (anetka.szu@…)

„Uśmiech! Uśmiech zdecydowanie jest zawsze najlepszym i najmodniejszym dodatkiem, z którym każdy wygląda dobrze!”

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Jeśli Twoje nazwisko i część e-maila znalazły się na liście zwycięzców, wyślij e-mail na adres konkurs@beglossy.pl – w tytule wpisz: 6 Godzin 6 Marek – Październik 2017. W wiadomości podaj adres, na który mamy wysłać Twoją nagrodę oraz numer telefonu. Pamiętaj, aby wysłać wiadomość z adresu mailowego, który podałaś biorąc udział w konkursie – w przeciwnym wypadku nagroda nie zostanie przekazana! Na Twój adres czekamy do 05.11.2017. Nie przesłanie danych w terminie jest równoznaczne z rezygnacją z nagrody.

Zapraszamy Was do udziału w kolejnych konkursach oraz aktywności na naszych profilach na Facebooku i Instagramie! Bądźcie na bieżąco!

Leave a Reply