Wyniki konkursu: 6 Godzin 6 Marek (Październik 2019)

Wyniki konkursu: 6 Godzin 6 Marek (Październik 2019)

Z radością przedstawiamy wyniki ulubionego konkursu wszystkich fanek BeGlossy! W zabawie „6 Godzin 6 Marek” przyznaliśmy, jak co miesiąc, 30 nagród tym z Was, które w najciekawszy sposób odpowiedziały na pytania konkursowe. Mamy nadzieję, że nagrody przypadną Wam do gustu! Sprawdźcie, czy wygrałyście i dowiedzcie się, jak odebrać nagrodę!

Perłowa opaska do włosów oraz zestaw spinek od Kajo Jewels

PYTANIE KONKURSOWE:

KAJO oznacza po fińsku BLASK. Jak opiszesz swój wewnętrzny blask?

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Małgorzata Heise (malgorzata.heise@…)

„Myślę, że jest to moje wewnętrzne ciepło, którym obdarzam innych. To pomocna dłoń, którą wyciągam do ludzi w potrzebie. To dobre słowo, otwarty dom, to kubek ciepłej herbaty, przy którym zasiadam z samotną sąsiadką, aby z nią pogawędzić. Mój blask to wszystko to, czym dzielę się z innymi. To także szeroki uśmiech. Często to nasz uśmiech jest tym, co jest najbardziej potrzebne drugiemu człowiekowi.”

Patrycja Deredas (patrycja.deredas@…)

„Mój wewnętrzny blask to KAJO – KOCHAM siebie, czuje się ATRAKCYJNA, w każdej sytuacji JESTEM OPTYMISTKĄ. Akcesoria z perłami od KAJO dodadzą blasku moim codziennym stylizacjom i podkreślą iskrę w oku.

Gosia Roszczyk (malgorzata.roszczyk@…)

„Spełniam swoje marzenia krok po kroku.
Uśmiecham się do siebie i ludzi na ulicy.
Lubię motywujące poranki i dobrą lekturę.
Układam swoje cele w głowie. Czasem medytuję.
Słucham swojego ciała, podążam za swoim wewnętrznym głosem.
Celebruję chwile.
Kolekcjonuję momenty.
Kocham siebie, bo nikt nie zrobi tego lepiej za mnie.
Żyję w zgodzie z naturą, dbam o nią i prowadzę pasiekę, bo kocham pszczoły!
Chcę by moje życie było pure, pragnę osiągnąć harmonię i równowagę na każdej płaszczyźnie życia.
Eliminuję toksyczne znajomości i kosmetyki z plastikiem w składzie, bo zdecydowałam się żyć prościej i zdrowiej.
I wiem, że jak się bardzo mocno chce czegoś, to nie ma rzeczy niemożliwych!

Magdalena Bogucka (mbogucka7@…)

„Mój wewnętrzny blask, to zdrowie, spełnienie i miłość. Dbam i higienę psychiczną i fizyczną, więc na co dzień emanuje ze mnie spokój ducha, radość i energia do życia. Jest to coś nienamacalnego, ale daje się wyczuć i zobaczyć przez otaczających mnie ludzi. Kiedy ktoś obcy uśmiecha się do mnie na ulicy, to jest właśnie ten blask pozytywnej energii, którą każdy ma w sobie. Wystarczy tylko zadbać o swoje potrzeby, nie poddawać się złym emocjom i znać swoją wartość.

Julita Dziedzic (julidzic@…)

„Mój wewnętrzny blask to moja siła, mój pierwszy krok każdego dnia, o którym przypominam sobie od razu po wstaniu z łóżka. Bez niego nie miałabym ochoty codziennie podbijać świata na swój sposób.
Siła i energia, chęć do działania, wrodzony uśmiech i kilka gram pozytywizmu w sobie, ale też cienie tajemniczości, kobiecości i znaków zapytania to właśnie on – wewnętrzny blask, mój blask.
Na specjalne okazje dopieszczony makijażem, zapachem i biżuterią – ale nadal mój!”

Książka „Twój Makeup z gwiazdami” Magdaleny Pieczonki

PYTANIE KONKURSOWE:

Jak rozumiesz cytat „Nie jesteśmy idealne, ale każda z nas jest wyjątkowa”?

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Emilia Grzonkowska (emiliagrzo@…)

„Jeden ze współczesnych poetów R. Mielhorski napisał, że "absolutne piękno jest zbyt bolesne(…)tak mało w nim człowieka" i to po części mogłoby posłużyć za odpowiedź na niniejsze pytanie. To, iż każda z nas ma swoje małe "defekty" czyni nas wyjątkowymi właśnie. Jesteśmy niezwykłe poprzez całokształt tego, kim jesteśmy…. . To nie tylko wygląd zewnętrzny, ale i pierwiastek wewnętrznego piękna, który w połączeniu sprawia, ze jesteśmy niezwykłe w swej zwyczajności…

Grażyna Nagórzycka (graszka34@…)

„Przez sam fakt tego, że jestem kobietą czuję się WYJĄTKOWA . Uważam, że każda z nas ma w sobie to "coś", a naszą rolą jest "wydobyć" to na światło dzienne. Na szczęście wymyślono kosmetyki, ciuszki, perfumy, które bardzo nam w tym pomagają. I ja stosuję te stare, sprawdzone, kobiece metody dzięki którym moje piękno rozkwita.Tak naprawdę poczułam się PIĘKNA, kiedy zaakceptowałam siebie taką jestem. Z całym bagażem wad i zalet,bagażem doświadczeń życiowych ( i tych złych i tych dobrych) – bo to wszystko ukształtowało mnie taką kobietą jaką jestem teraz. I choć patrząc w lustro nie widzę ideału- to lubię samą siebie. Czuję się WYJĄTKOWA i to jest dla mnie MAGIA.”

Ania Ignatowska (ramirezzz@…)

„W dobie idealnych zdjęć z mediów społecznościowych, kiedy każda dziewczyna wygląda praktycznie tak samo jak miliony innych, warto zadać sobie pytanie: jaka jestem naprawdę? Myślę, że często dziewczyny, kobiety, ukrywają swoją wyjątkowość i próbują wpisać się w „pożądane” trendy urodowe, modowe. A to właśnie te indywidualne cechy nadają nam wyjątkowości – czy tej wizualnej jak np. piegi, czy charakteru – nie musimy się wstydzić, że nie wpisujemy się w stereotyp idealnej dziewczyny bo mamy np. męskie zainteresowania czy zadziorny charakter. Myślę, że trendem przyszłości jest właśnie pokazaniem tego, że każda z nas jest inna, a przez to wyjątkowa. Nie należy ukrywać tego, że jesteśmy nieidealne, bo to pomoże budować pewność siebie młodym dziewczynom. Według mnie hasło "girl power" to wyznacznik przyszłościowych trendów również w makijażu – wydobywa naszą kreatywność, indywidualność i osobowość. Nikt nie jest idealny, ale podobno ideały są nudne a wyjątkowość zawsze pociąga.

Edyta Poczwardowska (edytka481@…)

„Ani ja ładna, ani ja skromna,
nic nie jest takie na jakie wygląda.
Gdy jednak rano z łóżeczka wstaje
do ideału zbliżam się stale.
Maluje usta, maluje oko
I dziś już wiem – dzień będzie spoko.
Do ideału mi jeszcze daleko,
Lecz wyjątkowa będę na pewno!

Karolina Brzozowska (karolinaby9@…)

„Nie jesteśmy idealne, każda z nas jest wyjątkowa!
Nie porównuj się z innymi, to Ty jesteś szałowa!
W każdej kobiecie tkwi piękno niebywałe
Nawet jeśli ma ona wady niemałe.
Bo nie wady są najważniejsze –
wszak zalety są cenniejsze!
Odnajdź je w sobie, pokaż światu,
Nie dostaniesz za to mandatu!
Twoje zalety to Twoja wyjątkowość,
a bycie idealnym to nie jest konieczność!”

Zestaw lakierów Neess + gąbeczki do makijażu Donegal

PYTANIE KONKURSOWE:

Idealny kolor paznokci to…

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Sandra Dudek (sandra.dudek@…)

„… każdy :- ) . Przyznaję bez bicia – buteleczek z lakierami mam chyba ponad 300 i wszystkie kocham jednakowo. W dobie hybrydowego manicure pozostałam tradycjonalistką i nadal wolę klasyczne lakiery. Używam ich w zależności od nastroju.”

Wioletta Leśnikowska (wioletta.lesnikowska91@…)

„Pytacie: Jaki kolor paznokci?
Odpowiem krótko, ten rozpalający!
Każdy mężczyzna Ci zawsze powie:
Czerwony zmysły moje pobudzi
i mi się nigdy na Tobie nie znudzi!”

Agnieszka Sibiga (agasibigaa87@…)

„Każda w lakierach zakochana kobieta
Wie, że kolorów od Neess jest cała paleta.
Kolorek czerwony jest dla mnie wyjątkowy,
szybko strzelił mi do głowy!
Królową bedę
Gdy go zdobędę.
Soczyście czerwony paznokieć pięknie…
Mój facet przy nim wymięknie!
Seksapilu moim pazurkom doda i zabłyśnie dzięki temu kolorowi moja uroda.”

Joanna Konstanty (joanna.konstanty.1994@…)

„Idealny kolor to klasyczna czerwień:
-Intensywny i żywy kolor, w pochmurny dzień noszony na paznokciach doda nam potrzebnej energii.
-Kolor, który kojarzy mi się z miłością i pasją.
-Lubię wyróżniać się z tłumu, a taki kolor to zapewnia.
-Elegancki kolor, który pasuję do kobiety jaką jestem.”

Julia But (but.julia@…)

„Nie ma jednego idealnego koloru.
Kolor zawsze dobieram adekwatnie do mojego humoru lub adekwatnie do okazji, zwłaszcza gdy jest wyjątkowa. Staram się Zawsze o odpowiedni manicure, najważniejsze jest jednak żeby paznokcie były czyste i estetyczne a kolor to druga jakże istotna kwestia, bo To właśnie z paznokci bije różowa radość , depresyjny granat, czy randkowa seksowna czerwień.

Duet produktów od Only Bio

PYTANIE KONKURSOWE:

Który z produktów marki Only Bio chciałabyś przetestować i dlaczego?

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Julia Michel (juliettamichella@…)

„Bardzo chciałabym przetestować krem do twarzy. Podczas pór roku jesień/zima moja skóra przechodzi bunt niczym nastolatka i drastycznie się wysusza, więc wymaga wyjątkowej pielęgnacji. Do tego produkty bio współgrają ze skórą jak ying i yang. Poza tym jako zapalona beglossomaniaczka uwielbiam testować nowe produkty, dzięki czemu jestem w stanie znaleźć idealne dla mnie produkty do pielęgnacji! Prezencja jest równie ciekawa jak i skład i aż prosi o to, aby moja skóra stworzyła z tym produktem jedną całość.”

Agata Kozińska (a.kozinska94@…)

„Nawilżający krem do twarzy,
Nie powiem – po nocach mi się marzy!
Ma szklane, piękne opakowanie,
Rozkocha w sobie wszystkie panie.
Jego naturalny skład magicznie czaruje,
Dzięki niemu twarz od razu lepiej się czuje. „

Izabela Szostak (izabela.szostak88@…)

„Oczy są zwierciadłem duszy a twarz naszą wizytówką. Każdego dnia łapiemy chwilę i zbieramy doświadczenia a nasza twarz odzwierciedla marzenia i jest naszą „komunikacją” ze światem. Dlatego bardzo chciałabym przetestować krem do twarzy Only Bio, aby nawilżyć i odpowiednio pielęgnować twarz. Kocham moje zmarszczki i wiem, że każda z nich to wspaniała przygoda i stres o bliskich, których kocham. Dbam o twarz ale pozwalam jej się starzeć. Skóra dojrzała to piękna skóra. Wspólnie z kremem Only Bio przeżyjemy wspaniałe przygody i uczcimy celebrację teraźniejszości. Only Bio to marka, która żyje w zgodzie z naturą i przede wszystkim nie testuje kosmetyków na zwierzętach. ONLY BIO TO MOJA MARKA! BLISKA MEMU SERCU.”

Anna Adamczak (aaadamczak@…)

„Z produktów Only Bio najbardziej zainteresował mnie krem do twarzy na dzień, ten hipoalergiczny, ponieważ moja cera jest raczej wrażliwa i nie zawsze dobrze reaguje na nowości. A ten krem ma naprawdę zachęcające i pozytywne opinie. Czytałam, że bardzo dobrze się wchłania i już po jednorazowym użyciu skóra jest gładsza i nawilżona. Dodatkowym atutem jest szybki wchłanianie się produktu, dzięki czemu nie muszę czekać aż się wchłonie, oraz opakowanie, które skutecznie uniemożliwia dostanie się obcych substancji do wnętrza i tym samym zanieczyszczenia kosmetyku. Ale takim największym plusem jest dla mnie ich przyjazność dla środowiska , ponieważ nie zawierają ŻADNYCH produktów od zwierząt. Wiem więc, że kupując ten produkt dbam nie tylko o swoją skórę, ale również nie przyczyniam się do cierpienia zwierząt. I właśnie takich kosmetyków nam potrzeba.”

Dominika Somrowska (ramaczanka@…)

„Wszystkie kosmetyki tej marki są rewelacyjne, bo naturalne. Jednak najbardziej chciałabym przetestować żel do mycia ciała dla dzieci powyżej 3-go roku życia. Uwielbiam korzystać z bogactw natury, szczególnie tych rodzimych. Wykorzystanie naszego, polskiego rzepaku w tych kosmetykach to rewelacyjny pomysł. Skóra dzieci szczególnie potrzebuje naturalnej pielęgnacji, więc ten żel to strzał w dziesiątkę.

Zestaw od We Love Beds

PYTANIE KONKURSOWE:

Ile czasu utrzymuje się zapach w saszetce We Love Candles i którą z nich chciałabyś najbardziej przetestować? Uzasadnij odpowiedź.

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Agnieszka Skwara (agnieszka.skwaraa@…)

„3 miesiące!
Marzę o zapachu imbirowych ciasteczek, który przeniesie mnie na wieś, do mojej babci. Piekła nad ranem cudowne ciastka, które jedliśmy razem ze świeżym mlekiem na śniadanie. Beztroskie lata dzieciństwa i śniadania na słodko. Pozwalała na to tylko kochana babcia. Otaczała nas bezwarunkową miłością i sprawiała, że na naszych twarzach zawsze pojawiał się uśmiech. Zamykam oczy i wracam do babci!”

Ola Jankowska (a.czaplicka7@…)

„Piękny zapach na ubraniu?
Nie tylko po praniu!
Chcesz się cieszyć aromatem?
Wsadź saszetkę w szafę zatem!
Ciastko, bawełna, herbata zielona – która Twoja będzie ulubiona?
Ja wybrałam Frosted Forest –
Leśne runo zimą otulone.
Świeżość lasu i powietrza mroźnego,
Piękne opakowanie i ekologia do tego.
Trwałość saszetki to trzy miesiące –
To same korzyści z saszetki płynące! 3 miesiące.”

Aneta Szustak (anetka.szu@…)

„Zapach utrzymuje się ok. 3 miesięcy.
Najbardziej kusi mnie zapach Ginger Spice Cookie – byłby idealny na nadchodzące, coraz chłodniejsze dni (tak, wiem, temperatura za oknem na to nie wskazuje, ale tak będzie!) oraz pięknie wpasowałby się w świąteczną aurę. Przecież Święta pachną cynamonem, goździkami i ciasteczkami!

Kinga Łukasiewicz (kinga_lukasiewicz96@…)

„Zapach w saszetce utrzymuje się około 3 miesięcy, w domu posiadam saszetkę green tee a najbardziej chciałabym przetestować jeszcze 2 saszetki są to Ginger Spice Cookie oraz Frosted Forest. Najbardziej zachęca mnie do przetestowania czas trwania zapachu który aż tak długo utrzymuje się w szafie, saszetka Frosted Forest ma zapach męskich perfum które bardzo uwielbiam a saszetka Ginger Spice Cookie ma zapach mojego dzieciństwa gdzie babcia piekła pyszne ciasteczka z cynamonem. Obie saszetki są połączeniem tego co najbardziej lubię.

Paulina Syposz (paulina.syposz@…)

„Zapach utrzymuje się około 3 miesiące.
Chciałabym dostać GINGER SPICE COOKIE z dwóch podowdów: 1. Jestem na diecie od stycznia, takie zapachy pomagają mi przetrwać chcice na słodycze.
2. Kocham Święta Bożego Narodzenia i wszystko co z nimi związane a ten zapach robiłby mi już teraz odpowiednią atmosferę.

TORBA NA RAMIĘ SIATKA SERCE od GOSHICO

PYTANIE KONKURSOWE:

Podaj nazwę kolekcji, z której pochodzi torba będąca nagrodą w konkursie. Napisz dlaczego warto korzystać z toreb wielorazowego użytku.

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Honorata Osowska (dzianach314@…)

„GOSHICO FOLK ME GOOD!
Warto nosić torby wielorazowego użytku, a dlaczego?
To proste i zasadne! O planetę dbam i ją reklamówkami nie zaśmkecam!
Wkładam i wyjmuję na następny raz pakuje!
Mogę wyprać do torebki włożyć!
Albo w niej me skarby złożyć!
To nowatorskie i ładne, ale przede wszystkim eco poważne!

Patrycja Kokornaczyk (patrycja.humska@…)

„Ta przepiękna torba pochodzi z kolekcji ETNOCHICO. Myślę, że warto korzystać z toreb wielorazowego użytku, żeby chronić naszą planetę. Czytałam ostatnio, że Polacy rocznie zużywają nawet ponad 600 tysięcy ton plastikowych opakowań! Jest to kosmiczna ilość, a mowa tu jedynie o naszym kraju.. strach nawet pomyśleć ile plastiku jest zużywane na całym świecie. Uważam więc, że warto nosić taką torbę, żeby dawać przykład innym, a może dzięki temu zwiększy się świadomość wśród Polaków i więcej ludzi będzie wybierało wielorazowe torby zamiast foliowych reklamówek. W końcu przecież najważniejsze jest żeby dbać o świat, w którym żyjemy i nie dopuszczać do powstawania większej ilości zanieczyszczeń. Jedna osoba nic nie zmieni na świecie, ale duża grupa już jest w stanie coś zmienić! A tym, których to nie przekonuje to przytoczyłabym argument, że jest to jeszcze oszczędność pieniędzy – wydatek na taką torbę jest jednorazowy i będzie nam ona służyła przez lata i nie trzeba za każdym razem, kiedy jesteśmy w sklepie kupować reklamówki. Dodatkowo jest ona bardzo stylowa i prezentuje się elegancko.”

Monika Ellmann (monikaellmann@…)

„ETNOCHICO
Każdy komu nie jest obojętna nasza planeta, nasze środowisko powinien, nie …. nie powinien… MUSI taką torbę mieć!”

Marta Makowska (martamakowska95@…)

„Torba pochodzi z kolejki Etnochico.
Przede wszystkim wzgląd ekologiczny jest u mnie na pierwszym miejscu, jedna dobrej jakości torba, starczy na wiele zakupów, dbamy więc o naszą planetę. Co również bardzo istotnie, niektóre marki tak jak w tym przypadku Goshico oferują torby wysokiej jakości materiału oraz przepięknego wzornictwa jak i grafiki.
Dzisiaj torby ekologiczne poprzez swoj designer, nie tylko służą nam do przenoszenia zakupów ale również jako torba do pracy, na uczelnie czy na siłownię.

Svitlana Nikoliuk (lecovik17@…)

„Ta MEGA ładna shopperka jest z kolekcji ETNOCHICO.
Niestety, coraz więcej śmieci produkujemy i to niszczy naszą planetę, przez foliówki giną tysiące zwierząt. Zwykła torba foliowa rozkłada się ponad 100 lat, a czy jest tego warta? Oczywiście że nie, dlatego warto mieć w stoim domu tak ładne i praktyczne shopperki wielokrotnego użytku.
Po piewsze to modne, po drugie – chronisz środowisko, i po trzecie zawsze taką torbę możesz mieć pod ręką. Same plusy. Bądźcie EKO.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Jeśli Twoje nazwisko i część e-maila znalazły się na liście zwycięzców, sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą! Skontaktujemy się w Tobą w celu przekazania nagrody w ciągu 3 dni roboczych. Na Twoją odpowiedź czekamy do 06.11.2019. Nie przesłanie danych w terminie jest równoznaczne z rezygnacją z nagrody.

Zapraszamy Was do udziału w kolejnych konkursach oraz aktywności na naszych profilach na Facebooku i Instagramie! Bądźcie na bieżąco!

 

Leave a Reply