Wywiad z blogerką – Agowe petitki

Wywiad z blogerką – Agowe petitki

Zapytaliśmy naszą ambasadorkę – Agnieszkę Bil-Jabłońską, autorkę bloga Agowe Petitki o sekrety jej urody, kosmetyki, blog, zakupy etc. Aga jest jedną z blogerek, która współpracuje z beGLOSSY od 5 lat! Dziękujemy za zaufanie!

agowe petitki

Jak to się stało, że zaczęłaś prowadzić własny blog? Czym jest dla Ciebie Twój blog?

Blog założyłam 7 lat temu, były to początki polskiej blogosfery. Traktowałam go (i nadal traktuję) jak swoisty dziennik, gdzie dzielę się swoimi pasjami. Blog to moje niewielkie miejsce w sieci, do którego zapraszam czytelników i staram się, by czuli się swobodnie. To trochę tak, jakbym zapraszała gości do domu, na kawę i ploteczki :).

Jesteś piękną kobietą, dlatego chcielibyśmy Cię zapytać, czy zdradzisz nam, jaki jest Twój przepis na nieprzemijającą urodę? Ile czasu poświęcasz na dbanie o swój wygląd? Bez czego nie potrafisz się obejść?

Dziękuję za komplement :). Nie mam przepisu na nieprzemijającą urodę, czasu nie da się zatrzymać. Może to dziwne, ale lubię moje zmarszczki, mam bogatą mimikę twarzy i dużo się śmieję. W pielęgnacji ważny jest umiar, trzymanie się sprawdzonych kosmetyków. Podstawą mojego dbania o urodę jest analizowanie składów, nawilżanie i regularne złuszczanie.

agowe petitki

Czy lubisz robić zakupy kosmetyczne? W jaki sposób najczęściej kupujesz kosmetyki, a także ubrania?

Chyba każda z nas lubi zakupy :). Te kosmetyczne popełniam online, nie przepadam za stacjonarnymi sklepami kosmetycznymi. W kwestii ubrań czy dodatków jest nieco inaczej. Wspieram nasz lokalny łódzki biznes, większość moich ubrań to marka Bee Collection, torebki kupuję w niewielkiej firmie Dziki Józef. Sporadycznie zdarza mi się nabyć coś w sieciówkach.

Co sądzisz o idei beGLOSSY? Jesteś z nami od samego początku, dlatego tym bardziej nas ciekawi Twoja opinia na temat beGLOSSY.

beGLOSSY sprawia, że czuję się jak mała dziewczynka, która czeka na Mikołaja :). To wyczekiwanie, ekscytacja związana z otwieraniem pudełka… dzięki beGLOSSY miałam okazję poznać wiele fantastycznych marek i wypróbować przeróżne produkty.

agowe petitki

Jakie jest Twoje życiowe motto? Czym się głównie kierujesz w swoich życiowych wyborach?

Żyj i daj żyć innym. Nie oceniaj, nie krytykuj, bądź sobą i dużo się uśmiechaj. Tak pokrótce mogę podsumować moje podejście do życia. Z wiekiem nauczyłam się akceptować innych ludzi, nie staram się nikogo zmieniać na siłę, nie piętnuję.

Dziękujemy za rozmowę!

Leave a Reply