Wywiad z blogerką – Annaaaanna

Wywiad z blogerką – Annaaaanna

Przeprowadziliśmy krótki wywiad z naszymi Ambasadorkami, by przybliżyć Wam ich sylwetki. Poznajcie bliżej przemiłe dziewczyny, które co miesiąc przygotowują dla Was recenzje pudełek! Może również zainspirujecie się do stworzenia własnego bloga? Dziś przedstawiamy Wam Anną z bloga Annaaaanna.

Wywiad z blogerką - Annaaaanna

Anna to wyjątkowa blogerka, jej blog jest szalenie unikalny, przepełniony niezwykle subtelnymi i kobiecymi zdjęciami. Jej stylizacje zachwycają elegancją i smakiem. Nie brak także na jej blogu typowo lifestylowych wpisów. Poznajcie bliżej tę inspirującą blogerkę!

1. GDYBY NIE BLOG, CZYM BYŚ SIĘ ZAJMOWAŁA?

Na co dzień jestem studentką medycyny, więc moje małe „miejsce w sieci” oraz uwielbienie do mody to jedynie hobby, które przynosi mi mnóstwo radości, pozwala oderwać się od codziennych spraw… i chociaż prowadzę bloga już od niemal 5 lat, to przygotowywanie wpisów nadal mnie odpręża, a także daje poczucie satysfakcji. Odpowiadając na pytanie – poza kierunkiem moich studiów pasjonuje mnie fotografia i muzyka, więc myślę, że są to dziedziny, w których chciałabym się realizować.

2. JAKĄ KRÓTKĄ RADĘ DAŁABYŚ POCZĄTKUJĄCYM BLOGERKOM?

Moim zdaniem bardzo ważny jest ogólny wygląd bloga – cenię i z przyjemnością odwiedzam strony, które są czytelne, mają estetyczne zdjęcia i prosty, przejrzysty design. Należy również pamiętać o najważniejszym, czyli czerpaniu przyjemności z blogowania oraz szacunku do czytelników.

3. JAKIE SĄ 3 NIEZBĘDNE PRZEDMIOTY W TWOJEJ TOREBCE?

Portfel, telefon i nawilżająca pomadka do ust :-).

4. JAKICH 3 RZECZY KAŻDY POWINIEN, TWOIM ZDANIEM, SPRÓBOWAĆ W ŻYCIU?

Bardzo trudne pytanie. Myślę, że w życiu należy spróbować wszystkiego – oczywiście w granicach zdrowego rozsądku ;-). Jeżeli jednak miałabym się ograniczyć do 3 rzeczy – stawiam na prawdziwą przyjaźń, realizowanie swoich pasji i marzeń oraz stworzenie kochającej się rodziny.

Wywiad z blogerką - Annaaaanna

KONIECZNIE ZAJRZYJCIE NA BLOG ANNY ORAZ NA JEJ FACEBOOK:

blog    facebook

Leave a Reply