Wywiad z blogerką –  Cammy

Wywiad z blogerką – Cammy

Przeprowadziliśmy krótki wywiad z naszymi Ambasadorkami, by przybliżyć Wam ich sylwetki. Poznajcie bliżej przemiłe dziewczyny, które co miesiąc przygotowują dla Was recenzje pudełek! Może również zainspirujecie się do stworzenia własnego bloga? Dziś przedstawiamy Wam Kamilę z dobrze znanego Wam bloga Cammy!

1. GDYBY NIE BLOG, CZYM BYŚ SIĘ ZAJMOWAŁA?

Skończyłam studia psychologiczne, więc pewnie pracowałabym w jakimś gabinecie lub ośrodku. Na szczęście obecnie mogę łączyć moje dwie pasje, czyli modę i psychologię. W przyszłości chciałabym dodatkowo prowadzić warsztaty dla kobiet wspierające ich pewność siebie. Mam nadzieję, że to już niebawem…

2. JAKĄ KRÓTKĄ RADĘ DAŁABYŚ POCZĄTKUJĄCYM BLOGERKOM?

Dziewczyny bądźcie cierpliwe, a przy tym niezwykle systematyczne oraz konsekwentne. Znajdźcie tematykę, która najlepiej odzwierciedla Waszą osobowość.

3. JAKIE SĄ 3 NIEZBĘDNE PRZEDMIOTY W TWOJEJ TOREBCE?

Z pewnością jest to portfel, telefon oraz pomadka nawilżająca. To chyba dość typowy zestaw każdej kobiety.

4. JAKICH 3 RZECZY KAŻDY POWINIEN, TWOIM ZDANIEM, SPRÓBOWAĆ W ŻYCIU?

Podróże, podróże i jeszcze raz podróże! Wyruszając w drogę zdajemy się na los i z ciekawością dziecka doświadczamy bogatej codzienności, której często nie zauważamy będąc w domu. Zmęczeni i znudzeni obowiązkami wędrujemy utartymi ścieżkami, trzymamy się od lat tych samych zasad i nie dostrzegamy, że wokół nas coś się dzieje. Dopiero podczas podróży zmienia się nasze postrzeganie, stajemy się uważni i otwarci na nowe doświadczenia, smaki, doznania czy zapachy. Wszystko, co dotyka nas po drodze sprawia, że nabieramy odwagi i często decydujemy się na rzeczy, których nigdy nie zrobilibyśmy siedząc w swoim wygodnym fotelu w domu.

5. JAKI JEST TWÓJ ULUBIONY PRODUKT, KTÓRY POZNAŁAŚ DZIĘKI BEGLOSSY?

Uwielbiam pudełka beGLOSSY, tam zawsze znajdę coś nowego i zaskakującego. Jednym z moich ulubieńców jest maseczka oczyszczająca z glinką marki Enilome.

wywiad z blogerką - Cammy

Po dawkę inspiracji i mody koniecznie zajrzyjcie na bloga Kamili, jej Instagrama oraz Facebooka. Mamy nadzieję, że spodobał Wam się krótki wywiad z blogerką – Cammy.

wywiad z blogerką - Cammy      wywiad z blogerką - Cammy      wywiad z blogerką - Cammy

Leave a Reply