Wywiad z blogerką – Charlize Mystery

Wywiad z blogerką – Charlize Mystery

Przeprowadziliśmy krótki wywiad z naszymi Ambasadorkami, by przybliżyć Wam ich sylwetki. Poznajcie bliżej przemiłe dziewczyny, które co miesiąc przygotowują dla Was recenzje pudełek! Może również zainspirujecie się do stworzenia własnego bloga? Dziś przedstawiamy Wam Karolinę z dobrze znanego bloga Charlize Mystery!

GDYBY NIE BLOG, CZYM BYŚ SIĘ ZAJMOWAŁA?

Ciężko mi to sobie wyobrazić. Blogiem zajmuje się już blisko 9 lat i wypełnia od każdy mój dzień. Jednak jeśli miałabym już wybrać , pewnie byłabym stylistką lub fotografem. Na co dzień poniekąd spełniam się również w tych rolach, więc wiem, że poradziłabym sobie w obu wspomnianych zawodach. Nie wyobrażam sobie pracy w innej dziedzinie niż moda.

JAKĄ KRÓTKĄ RADĘ DAŁABYŚ POCZĄTKUJĄCYM BLOGERKOM?

Podstawą jest cierpliwość, wytrwałość, konsekwencja i pokora. Obecnie blogów jest tak wiele, że nie da się zbudować nic dobrego w 5 minut. Trzeba spokojnie i powoli pracować na swój sukces i nie załamywać się przy pierwszych niepowodzeniach. Pamiętam, że pierwszą poważną kampanię na blogu dostałam dopiero po 3 latach jego prowadzenia!

JAKIE SĄ 3 NIEZBĘDNE PRZEDMIOTY W TWOJEJ TOREBCE?

Zaskoczę Was – wśród nich nie ma żadnego kosmetyku. W mojej torebce nie może zabraknąć: telefonu – muszę być cały czas online, żeby dodawać zdjęcia na moje kanały social media, sprawdzać komentarze na blogu, maile, power bank – chcę być pewna, że podczas całego dnia eventów mój telefon nie zrobi mi psikusa i nagle w najmniej oczekiwanym momencie nie rozładuje się oraz notes/kalendarz- nie ufam aż tak technologii, więc wszystkie daty spotkań, wpisów czy pomysły blogowe, lądują w papierowym notesie.

JAKICH 3 RZECZY KAŻDY POWINIEN, TWOIM ZDANIEM, SPRÓBOWAĆ W ŻYCIU?

Podróżowania na własna rękę bez przewodnika i biura podróży. Zmienić marzenie w plan i je zrealizować krok po kroku, choć spróbować. Pojechać na wakacje tam gdzie nie ma zasięgu bez telefonów, Facebooka i laptopa.

JAKI JEST TWÓJ ULUBIONY PRODUKT, KTÓRY POZNAŁAŚ DZIĘKI BEGLOSSY?

Dzięki beGLOSSY poznałam wiele świetnych produktów oraz marek, ale Scottish Fine Soaps Company i ich produkty są numerem jeden na mojej liście, a w szczególności ich mleczko do ciała Au Lait Body Milk. Po jego zakupie gama produktów tej marki w mojej łazience bardzo szybko się rozrosła.

charlize mystery

Po dawkę inspiracji, mody i wiedzy koniecznie zajrzyjcie na bloga Karoliny, jej Instagrama oraz Facebooka. Mamy nadzieję, że spodobał Wam się krótki wywiad z blogerką – Charlize Mystery.

charlize mystery      charlize mystery      charlize mystery

Leave a Reply