Wywiad z blogerką – Kadik Babik

Wywiad z blogerką – Kadik Babik

Przeprowadziliśmy krótki wywiad z naszymi Ambasadorkami, by przybliżyć Wam ich sylwetki. Poznajcie bliżej przemiłe dziewczyny, które co miesiąc przygotowują dla Was recenzje pudełek! Może również zainspirujecie się do stworzenia własnego bloga? Dziś przedstawiamy Wam Klaudię z bloga Kadik Babik.

Wywiad z blogerką - Kadik BabikKlaudia to lifestylowa blogerka, u której podziwiać możecie nie tylko piękne i subtelne stylizacje, ale przeczytacie także o nowościach kosmetycznych i o wszystkim, co interesuje współczesne kobiety. Poznajcie bliżej sympatyczną Klaudię!

..

..

1. GDYBY NIE BLOG, CZYM BYŚ SIĘ ZAJMOWAŁA?

Zdecydowanie projektowaniem ubrań. Moda była, jest i będzie moją wielką pasją. Chce wiązać swoją pracę z ubraniami do końca życia. Uwielbiam cały cykl ich powstawania i wiem, że niewiele osób jest świadomych, z jakim procesem się to wiąże od momentu wizji projektanta do chwili, kiedy ubrania trafiają na sklepowe półki.

2. JAKĄ KRÓTKĄ RADĘ DAŁABYŚ POCZĄTKUJĄCYM BLOGERKOM?

To chyba najczęstsze pytanie, jakie dostaję :). Systematyczność, szczerość i determinacja. Swoich czytelników traktujcie jak najlepsze przyjaciółki, którym opowiadacie o sobie, a i oni zaczną tak samo traktować Was.

3. JAKIE SĄ 3 NIEZBĘDNE PRZEDMIOTY W TWOJEJ TOREBCE?

Moje torebki są zazwyczaj tak małe, że w sumie tylko 3 rzeczy się tam mieszczą, zawsze mam przy sobie telefon, coś słodkiego i klucze do domu. Słodycze to moje przekleństwo.

4. JAKICH 3 RZECZY KAŻDY POWINIEN, TWOIM ZDANIEM, SPRÓBOWAĆ W ŻYCIU?

Zakochać się, zaręczyć i wziąć ślub. Nie ma nic lepszego niż miłość.

Wywiad z blogerką - Kadik Babik

KONIECZNIE ZAJRZYJCIE NA BLOG Klaudii ORAZ NA JEJ INSTAGRAM I FACEBOOK:

Wywiad z blogerką - Kadik Babik     Wywiad z blogerką - Kadik Babik     Wywiad z blogerką - Kadik Babik

Leave a Reply