Wywiad z blogerką – Kolorowa Dusza

Wywiad z blogerką – Kolorowa Dusza

Przeprowadziliśmy krótki wywiad z naszymi Ambasadorkami, by przybliżyć Wam ich sylwetki. Zapytaliśmy co noszą w torebkach, jakie kosmetyki lubią i… Poznajcie bliżej przemiłe dziewczyny, które co miesiąc przygotowują dla Was recenzje pudełek! Może również zainspirujecie się do stworzenia własnego bloga? Dziś przedstawiamy Wam Gabrielę z bloga Kolorowa Dusza. 

Wywiad z blogerką - Kolorowa DuszaGabriela to zawsze uśmiechnięta dziewczyna i blogerka z głową pełną pomysłów! Jej stylizacje są pełne energii i… lekkości! Łączy w nich miejski szyk z nutą romantyzmu i seksapilu. Jej blog to nie tylko ciekawe treści, ale i piękne, zawsze starannie przygotowane zdjęcia – lubimy to! Poznajcie bliżej jedną z najbardziej pozytywnych polskich blogerek!

….

..

.

1. GDYBY NIE BLOG, CZYM BYŚ SIĘ ZAJMOWAŁA?

Pewnie robiłabym to co teraz, czyli poświęcałabym czas na przyjaciół, rodzinę, podróże, rozwijanie moich zainteresowań i na naukę. Na pewno próbowałabym znaleźć jakąś pracę, bo nie lubię siedzieć i nic nie robić. Na chwilę obecną nie jest to jednak konieczne, bo dzięki blogowi robię to co lubię i czerpię dodatkowe korzyści.

2. JAKĄ KRÓTKĄ RADĘ DAŁABYŚ POCZĄTKUJĄCYM BLOGERKOM?

Najważniejsza jest autentyczność, ponieważ udawanie kogoś innego nie ma sensu i od razu zostanie zauważone przez odbiorców. Stawianie wyłącznie na zysk również nie wyjdzie nikomu na dobre. Ważne jest to, aby pisać o tym, co lubimy i w czym czujemy się mocni. Istotny jest także wygląd bloga , który powinien być przejrzysty i czytelny dla obserwatorów, a zdjęcia wykonane ze smakiem i dobrej jakości.

3. JAKIE SĄ 3 NIEZBĘDNE PRZEDMIOTY W TWOJEJ TOREBCE?

Telefon, balsam do ust i słuchawki. To mój niezbędnik!

4. JAKICH 3 RZECZY KAŻDY POWINIEN, TWOIM ZDANIEM, SPRÓBOWAĆ W ŻYCIU?

Odbyć możliwie jak najwięcej podróży, zasmakować najróżniejszych kuchni świata i zrobić coś mega szalonego (pokonać swoją słabość)!

5. JAKI JEST TWÓJ ULUBIONY PRODUKT, KTÓRY POZNAŁAŚ DZIĘKI BEGLOSSY?

Mój ulubiony kosmetyk z pudełek beGLOSSY to zdecydowanie olej lniany Mokosh.

Wywiad z blogerką - Kolorowa Dusza

KONIECZNIE ZAJRZYJCIE NA BLOGA Garbieli ORAZ NA JEJ INSTAGRAM I FACEBOOK:

blog      instagram     facebook

Leave a Reply