Wywiad z blogerką – Lamakeupebella

Wywiad z blogerką – Lamakeupebella

Przeprowadziliśmy krótki wywiad z naszymi Ambasadorkami, by przybliżyć Wam ich sylwetki. Poznajcie bliżej przemiłe dziewczyny, które co miesiąc przygotowują dla Was recenzje pudełek! Może również zainspirujecie się do stworzenia własnego bloga? Dziś przedstawiamy Wam Zuzę z kanału Lamakeupebella.

Schowek06Zuza to nie tylko piękna i sympatyczna dziewczyna, ale i inspirująca youtuberka! Jej kanał na You Tubie pełen jest porad i tutoriali makijażowych. Nie brakuje tam jednak także bardziej lifestylowych vlogów, czy też recenzji, a nawet stylizacji.

….

1. Gdyby nie blog, czym byś się zajmowała?

Pewnie biegałabym z walizką po lotnisku w uroczym stroju stewardessy. 

2. Jaką krótką radę dałabyś początkującym blogerkom?

Nie bać się być sobą. Każdy jest inny i to jest w nas piękne. Znajdź też jakiś temat, w którym dobrze się czujesz. Jeśli podejmiesz się pisania/mówienia o rzeczach, których do końca nie znasz, czytelnicy czy widzowie na pewno to wyczują i dadzą szansę komuś innemu.

3. Jakie są 3 niezbędne przedmioty w Twojej torebce?

Telefon, bez którego niestety czuję się jak bez ręki, oczywiście klucze no i słuchawki, bo bez muzyki życie jest po prostu smutne. Ku zaskoczeniu wszystkich, w mojej torebce nie znajdziesz kosmetyczki :).

4. Jakich 3 rzeczy każdy powinien, Twoim zdaniem, spróbować w życiu?

– polecieć samolotem,
– zwiedzić jakiś kraj za granicą,
– zrobić rzecz, która zawsze wydawała Ci się szalona i niemożliwa (ja czekam na swoje 25. urodziny, wtedy zamierzam skoczyć ze spadochronem).

5. Jaki jest Twój ulubiony produkt, który poznałaś dzięki beGLOSSY?

Zdecydowanie olejek do mycia Atoderm marki Bioderma. Teoretycznie przeznaczony jest do mycia ciała,ale sprawdza się przegenialnie do zmywania makijażu. Teraz demakijaż zajmuje mi minutę 😉

Schowek09

KONIECZNIE ZAJRZYJCIE NA YOUTUBE ZUZY ORAZ NA JEJ INSTAGRAM I FACEBOOK:

youtube     instagram     facebook

Leave a Reply