Wywiad z blogerką – Meri Wild

Wywiad z blogerką – Meri Wild

Przeprowadziliśmy krótki wywiad z naszymi Ambasadorkami, by przybliżyć Wam ich sylwetki. Poznajcie bliżej przemiłe dziewczyny, które co miesiąc przygotowują dla Was recenzje pudełek! Może również zainspirujecie się do stworzenia własnego bloga? Dziś przedstawiamy Wam Magdę z bloga Meri Wild.

Wywiad z blogerką - Meri Wild

Magda to nie tylko szalenie atrakcyjna kobieta, ale też niezwykle inspirująca blogerka! Prywatnie fotograf i grafik, łączy ze sobą wszystkie pasje i wraz z miłością do mody, pokazuje to wszystko na swoim blogu. Jej zdjęcia pełne są wdzięku i romantyzmu, a kobiecie stylizacje wprost ujmują!

1. GDYBY NIE BLOG, CZYM BYŚ SIĘ ZAJMOWAŁA?

W dzieciństwie najbardziej fascynował mnie balet. Pointy i tiulowe sukienki miały w mojej wyobraźni jakąś niezwykłą moc i tajemnicę, którą chciałam poznać i zgłębić. Marzenia o tańcu realizowałam jednak… rysując! Mój talent plastyczny został dość szybko odkryty, bo już w przedszkolu. Pytana o to, kim chcę zostać w przyszłości odpowiadałam bez wahania: plastykiem, ale myślę, że taniec był moją drugą drogą, którą nie poszłam. W dalszym okresie Liceum Plastyczne i Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu, pozwoliły mi rozwinąć rysunek i pasję do fotografii, którą obecnie realizuję prowadząc blog. Wszystkie jednak te dziedziny są dla mnie powiązane i obecne w moim życiu. 

2. JAKĄ KRÓTKĄ RADĘ DAŁABYŚ POCZĄTKUJĄCYM BLOGERKOM?

Mam wrażenie, że jeszcze przed chwilą sama była początkującą blogerką, a to już 4 lata odkąd prowadzę blog! Z perspektywy czasu muszę przyznać, że na początku wiele rzeczy robiłam kierując się intuicją. Chciałam być przede wszystkim sobą i znaleźć własny, unikalny styl. Myślę, że to jest kluczowa sprawa – aby odkryć to coś, co cię wyróżni na tle innych. Później już tylko wytrwałość i systematyczność są w stanie otwierać przed tobą kolejne drzwi.

3. JAKIE SĄ 3 NIEZBĘDNE PRZEDMIOTY W TWOJEJ TOREBCE?

Pomadka lub balsam do ust w mojej torebce to numer jeden! Lubię, gdy moje usta mają naturalny kolor i są odpowiednio nawilżone, szczególnie zimą. Jednym z moich ulubionych produktów w ostatnim czasie jest balsam Balmi, który odkryłam dzięki beGLOSSY. 🙂 Ma nie tylko świetne opakowanie, ale też pięknie pachnie! Drugą rzeczą, którą zawsze znajdziecie w mojej torebce, są słuchawki. Spędzając cały dzień na bieganiu po mieście, nie wyobrażam sobie, żeby nie słuchać muzyki – z nią wszystko nabiera zupełnie nowego wymiaru. W mojej torebce znajduje się jeszcze wiele innych rzeczy, ale jeśli mam wybrać jedną, to będzie nią mini-notes z długopisem. Wiem, że w obecnych czasach wszystkie czynności wykonujemy na smartfonach, ale są takie momenty, gdy potrzebuję coś szybko zapisać bądź narysować, aby nie umknęło mi z pamięci.

4. JAKICH 3 RZECZY KAŻDY POWINIEN, TWOIM ZDANIEM, SPRÓBOWAĆ W ŻYCIU?

Pierwszą rzeczą, której moim zdaniem każdy powinien spróbować, jest długa podróż autem po Europie. Żadna zorganizowana wycieczka nie dostarczy Wam tylu emocji i przygód, co wyprawa przed siebie po kolejnych pięknych miejscach, których nigdy wcześniej nie widzieliście. Ja odbyłam taką podróż dwa razy z moim chłopakiem, i mimo że czasem było ciężko, to zdecydowanie nie zamieniłabym tego na wakacje spędzone w jednym miejscu, w luksusowym hotelu z basenem. Drugą niezapomnianą rzeczą jest wizyta w Disneylandzie. Co, którzy myślą, że to miejsce przeznaczone wyłącznie dla małych dzieci, zdecydowanie są w błędzie! Jeden dzień w tym miejscu dostarczy wam naprawdę niezwykłych i i mega pozytywnych wrażeń, gwarantuję! Trzecią rzeczą, również związaną z podróżowaniem, jest wynajęcie mieszkania w jednym z ulubionych miast za granicą. Jeśli nie lubicie się przemieszczać, zmieniając co kilka dni hotel, zarezerwujcie sobie dwa tygodnie w miejscu, w który chcielibyście mieszkać na stałe. 🙂 Ja spędziłam w ten sposób kilka tygodni w Paryżu i w Londynie. Poznanie okolicznych sklepików, piekarni, stacji metra, z których codziennie będziecie korzystać, sprawi, że po kilku dniach poczujecie, jakbyście byli częścią tego miejsca. W dodatku wydacie mniej, niż zatrzymując się w hotelu!

5. JAKI JEST TWÓJ ULUBIONY PRODUKT, KTÓRY POZNAŁAŚ DZIĘKI BEGLOSSY?

Dzięki beGLOSSY poznałam wiele fantastycznych kosmetyków, które zostały że mną na stałe 🙂 Jeśli jednak miałabym wybrać jeden z moich ulubieńców, byłby nim krem marki Shedor. Bardzo miłe odkrycie 🙂

Wywiad z blogerką - Meri Wild

KONIECZNIE ZAJRZYJCIE NA BLOG Magdy ORAZ NA JEJ INSTAGRAM I FACEBOOK:

blog     instagram     facebook

 

Leave a Reply